Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Климатик за помещение 25 квадрата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #16

    Re:Климатик за помещение 25 квадрата

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs
    Щом пукат пластмасите ще е панасоника.Имам вече едно фуджи което ми пука на главата докато спя и затова искам да направя по качествен избор този път.Само дето колегата казва че фуджито може да се зори за това помещение но панасоника нали и тои е 12 ка няма ли и на него да му идва тъшкън зимата?
    аз само питам не констатирам нека знаещите да се изкажат

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #17

    Re:Климатик за помещение 25 квадрата

    Изобщо няма да се зори Фуджито , Панасоника също.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #18

    Re:Климатик за помещение 25 квадрата

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs
    Какъв климатик бихте ми препоръчали за помещение 25 квадратни метра.Имам познат които поставя климатици и ми беше предложил Panasonic Eyheria 2012 12 ка като наи добър вариант до 1700 лв но прочетох че компресорите им правели проблем и започнах да си мисля че вече не са качествена марка.Също не ми препоръчват и Daikin от този ценови клас.Както каз
    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs
    Какъв климатик бихте ми препоръчали за помещение 25 квадратни метра.Имам познат които поставя климатици и ми беше предложил Panasonic Eyheria 2012 12 ка като наи добър вариант до 1700 лв но прочетох че компресорите им правели проблем и започнах да си мисля че вече не са качествена марка.Също не ми препоръчват и Daikin от този ценови клас.Както казах по горе помещението е 25 квадрата и се намирам във бургас.Тази зима имаше температури до -16 градуса тук.Във спалнята имам FUJI 9 ка която под -8 градуса не ме топлеше изобщо и неискам да направя същата грешка и за хола.Апартамента е на последния етаж имам пластмасова дограма и изолация на тавана и на стените понеже съм краен апартамент.Ще се радвам със ваша помощ да избера наи качествения вариант както и най топлия
    ах по горе помещението е 25 квадрата и се намирам във бургас.Тази зима имаше температури до -16 градуса тук.Във спалнята имам FUJI 9 ка която под -8 градуса не ме топлеше изобщо и неискам да направя същата грешка и за хола.Апартамента е на последния етаж имам пластмасова дограма и изолация на тавана и на стените понеже съм краен апартамент.Ще се радвам със ваша помощ да избера наи качествения вариант както и най топлия
    Ако не можеш да се довериш на приятеля си(познатия), като той най-вероятно е по запознат с помещението, ми е чудно как ще повярваш на убежденията на колега от форума.
    П.п. Панасоника е добър избор за цената си.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1346616525[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs
    Какъв климатик бихте ми препоръчали за помещение 25 квадратни метра.Имам познат които поставя климатици и ми беше предложил Panasonic Eyheria 2012 12 ка като наи добър вариант до 1700 лв но прочетох че компресорите им правели проблем и започнах да си мисля че вече не са качествена марка.Също не ми препоръчват и Daikin от този ценови клас.Както каз
    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs
    Какъв климатик бихте ми препоръчали за помещение 25 квадратни метра.Имам познат които поставя климатици и ми беше предложил Panasonic Eyheria 2012 12 ка като наи добър вариант до 1700 лв но прочетох че компресорите им правели проблем и започнах да си мисля че вече не са качествена марка.Също не ми препоръчват и Daikin от този ценови клас.Както казах по горе помещението е 25 квадрата и се намирам във бургас.Тази зима имаше температури до -16 градуса тук.Във спалнята имам FUJI 9 ка която под -8 градуса не ме топлеше изобщо и неискам да направя същата грешка и за хола.Апартамента е на последния етаж имам пластмасова дограма и изолация на тавана и на стените понеже съм краен апартамент.Ще се радвам със ваша помощ да избера наи качествения вариант както и най топлия
    ах по горе помещението е 25 квадрата и се намирам във бургас.Тази зима имаше температури до -16 градуса тук.Във спалнята имам FUJI 9 ка която под -8 градуса не ме топлеше изобщо и неискам да направя същата грешка и за хола.Апартамента е на последния етаж имам пластмасова дограма и изолация на тавана и на стените понеже съм краен апартамент.Ще се радвам със ваша помощ да избера наи качествения вариант както и най топлия
    Ако не можеш да се довериш на приятеля си(познатия), като той най-вероятно е по запознат с помещението, ми е чудно как ще повярваш на убежденията на колега от форума.
    П.п. Панасоника е добър избор за цената си.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    504
    #19

    Re:Климатик за помещение 25 квадрата

    Реших да се допитам до форума защото знам че тук доста хора поставят климатици и са поставяли и във такива помещения.Исках да се допитам и до други хора за да не съжалявам както с фуджито а тогава се доверих само на познатия ми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатик Fujitsu ASYG12LMCA/AOYG12LMCA 2013 за 28 квадрата?!
    От dimo2 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 29
    Последно: 23-02-19, 12:13
  2. За помещение 21 квадрата FUJI RS-9UA или RS-12UC ?
    От nikman във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 16
    Последно: 24-11-09, 13:31
  3. Читав климатик за 24 квадрата тухла
    От root666 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 18-06-09, 00:44
  4. Климатик за помещение 15 m²
    От conrad във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 04-06-08, 23:21
  5. Какъв климатик да взема за 14 квадрата стая?
    От miroslav66 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 14-05-08, 22:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе