Резултати от 1 до 4 от общо 4

Търся читава фирма за сервиз на климатици в Плевен.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #1

    Търся читава фирма за сервиз на климатици в Плевен.

    Здравейте,
    Ситуацията ми е следната.Имам 4 клими Фуджицу на 4 години - 2 09LDC + 2 12LGC и ми трябва фирма да ги сервизира/пълно измиване на вътрешните тела,отстраняване на брум на едното Fuji 09LDC и т.н./.Поставени са от Здравкомерс и след като ги виках веднъж,няма да се пробвам пак,още повече,че са извън гаранция.Ходих в магазина на "Велев клима" ,но една дама ме усведоми,че са заети за месец/и/ напред и не могат да ми свършат работа.
    Предложения за някой друг?
    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Отговор: Търся читава фирма за сервиз на климатици в Плевен.

    Велев. Изчакай ги месец, щом е необходимо

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #3

    Отговор: Търся читава фирма за сервиз на климатици в Плевен.

    Ами то ако ме питате профилактика се прави в края на лятото или есента по 2 причини:

    1. лятото поради това, че климатика работи в режим охлаждане се събира влага по турбина, топлообменник и полепва прахоляк и мизерии върху турбината, топлообменника и ваничките, докато зимата и да се събира прахоляк, той е по-скоро поради електростатично електричество(така както полепва по бърсалките на паяжини и прах с изкуствен косъм).
    Тоест ако се почиства веднъж годишно то е добре това да става есента.

    2.Зимата натоварването на климатика е по-голмо отколкото лятото, поради което е добре профилактиката да се прави непосредствено преди сезона в който предстои това натоварване, отколкото няколко сезона преди това.


    Аз поне така процедирам с моите климатици.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #4

    Отговор: Търся читава фирма за сервиз на климатици в Плевен.

    Предстои ми ремонт в едната спалня,където е 09ЛДЦ с брума и ми се ще да свърша всичко наведнъж.За 4 години съм и мил само филтрите и им сложих тампони.В голямото помещение ,където са двата 12LGC се пуши яко и не ми се мисли каква гад ще излезе.Явно ще се наложи да издиря г-н Велев лично и дано се разберем,пък и тук го моля ,ако е заинтересуван да ми пусне едно л.с.

    - - - - - - - - - -

    - - - - - - - - - -

    - - - - - - - - - -

    Нещо,някой?Еба@и ,не ме притесняват парите за профилактика и ремонт,но нямам пари за нови клими.Нямало работа и бъдеще в България,няма кадри.
    Този пост е редактиран от dudi4ek; 26-06-13 в 00:57.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 15:34
  2. Фирма за климатици София
    От checho_85 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 11
    Последно: 20-08-15, 18:02
  3. Отговори: 0
    Последно: 19-01-12, 09:39
  4. Отговори: 19
    Последно: 31-10-08, 18:52
  5. Отговори: 6
    Последно: 03-10-07, 19:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе