Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22
Like Tree7Одобрявам

Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Max
    Max е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    15
    #1

    Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Много се колебая кой от двата да избера за помещението което имам това са двата модела на които съм се спрял?
    Ще съм благодарен ако можете да ми дадете съвет кой от тях да си сложа.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. tgn
    tgn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    126
    #2

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    За какво помещение става дума? Мицу-то е с повече екстри, плазма, но пък и с по висок минимум.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #3

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ ???


  5. Member Аватара на powerful
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    183
    #4

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Мнението ми е добро и за двете машини,не знам на каква цена ти дават това Fuji(номенклатурата която сте посочили е на FUJI,а не на Fujitsu) ,но ако е на 2300,00лв,не го мисли,а вземи 14LB Nocria поне за него има доста информация как работи зимата,минал си е тестовия период;Относно ME FH50 все още няма наблюдения за него през зимата,но не се и съмнявам че ще работи перфектно.

    ПП
    Която и да вземеш,няма да съжаляваш.

  6. Max
    Max е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    15
    #5

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Ами Fujito ми идва на 2200 с монтажа. Да видях сега че съм объркал номенклатурата. А каква е разликата между Fujitsu AWYZ14LBL Nocria и Fuji RJ -14LAZ Nocria освен фирмите? Дали има технически разлика между тях и коя от двете машини да сложа? Само да вметна помещението е 36 кв.м.

  7. tgn
    tgn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    126
    #6

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    За тези пари няма какво да се чудите. Модела е перфектен
    bobovo и mirandi харесват това.

  8.  
     
  9. Max
    Max е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    15
    #7

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Сега само ако някой може да ми каже и разликата между двата модела на Nocria ще съм много благодарен

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Цитат Първоначално публикувано от Max Виж публикацията
    Сега само ако някой може да ми каже и разликата между двата модела на Nocria ще съм много благодарен
    Най-компетентно ще ти отговори... търсачката. Над 2000 човека са задали същия въпрос.
    Mega и mirandi харесват това.

  11. Max
    Max е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    15
    #9

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Е търсих в търсачката но нищо не ми излезе

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #10

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    явно четеш помежду редовете едната машина е стар изпитан модел на които цената е без конкуренция другото е нов модел които едва ли е лош но с разликата в цените им според мен ще се топлиш целия сезон така че от мен +1 за Nocria

  13. Max
    Max е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    15
    #11

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Ами то и двата са Nocria единият на Fuji а другият е на Fujitsu въпроса е каква е разликата между двата има ли такава и кой от двата да взема? Дават ми ги на една и съща цена.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #12

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Закупете по-евтината Нокрия.Всичко друго освен цената( и търговската марка) е еднакво.Абсолютно безсмилено е да се закупува по-скъпата.Аз съм така с два хардуерно еднакви климатика - fuji electric 12LDC в офиса и General 12LDC в спалнята ми.Няма никаква разлика между двата освен цената и търговските марки по капака.

  16. Max
    Max е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    15
    #13

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Май не четете какво съм написал! Цените на които ми ги дават са еднакви.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #14

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Цитат Първоначално публикувано от Max Виж публикацията
    Ами то и двата са Nocria единият на Fuji а другият е на Fujitsu въпроса е каква е разликата между двата има ли такава и кой от двата да взема? Дават ми ги на една и съща цена.
    Една и съща машина под различна търговска марка. Вземи този, който не е мостра, понеже моделът май е на изчерпване. Ако и двата са запечатка, тегли чоп:rolleyes:
    П.С. Отностно FH няма съществена разлика със стария FD, който е много корава машина. Ще ти работи по меко от Нокрията, но ценово...

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #15

    Отговор: Кой да избера Mitsubishi Electrik MSZ-FH50VE или Fujitsu Nocria RJ-14 LAZ

    Вече Дженерал Нокрия 14 няма и няма да има кои взел взел.
    Mega и mirandi харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fujitsu Nocria X?
    От Mega във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 15
    Последно: 05-09-17, 21:16
  2. Fujitsu AS-Z40D2 Nocria
    От rukar във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 14-12-14, 09:03
  3. Mitsubishi Heavy SRK71ZM-S или Fujitsu AWYZ24LB NOCRIA за отопление на ~55кв. хол
    От Светлин Стаев във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 34
    Последно: 28-09-14, 11:11
  4. Daikin или Fujitsu-nocria
    От anna във форум Климатици Daikin
    Отговори: 69
    Последно: 12-03-13, 22:00
  5. General AWHZ 14LB Nocria и Fujitsu AWYZ 14LB NOCRIA
    От Icetto във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 25-10-12, 17:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе