Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By Alexi
  • 3 Post By Alexi

Fujitsu AS-Z40D2 Nocria

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #1

    Fujitsu AS-Z40D2 Nocria

    Здравейте.Може ли някой да искаже мнение за климатик Fujitsu AS-Z40D2 Nocria. Виждам различна информация за използвания хладилен атегент:/ в официалния сайт на Фуджицу го посочват R32, но в сайтове на наши търговци го намирам с информация R402. Каква е истината и имали съществено значение какъв е използвания хладилен газ за работата на климатика? Вярно ли е твърдениято на определени професионалисти в бранша, че с новия R32 се постигат по добри нива на коефициенти на трансформация СОР? Задавем тези въпроси поради предстоящо закупуване на климатик от такъв клас за помещение с площ 32 кв.м. със задача подъдржане на термература 22-23 градуса и търся възможно най-икономичен климатик по отношение на консумиране ел.енергия?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Отговор: Fujitsu AS-Z40D2 Nocria

    Цитат Първоначално публикувано от rukar Виж публикацията
    R402
    Случайно да не сте видяли както трябва? Да не би да сте видяли R410A? Модела е на R32 и бих казал, че е нещо наистина класно, както и да го погледнеш.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #3

    Отговор: Fujitsu AS-Z40D2 Nocria

    Ако не е направена правовописна грешка получих оферта с такова описание:...хладилен агент R402A. Не бих искал да посочвам фирмата да не се изтълкува като реклама, но поради факта ,че има разминаване зададох въпроса дали това е саществено какъв точно агент се използва. Тъй като офертата е изгодна в ценово отношение ми е интересно дали въпросния климатик би работил добре в помещение 32 кв.м с добра изолация и задание да поддържа температура при отопление 22-23 градуса при разумни и минимални консумации на ток?

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #4

    Отговор: Fujitsu AS-Z40D2 Nocria

    аз бих сменил фирмата .. инак машината ще се справя и с доста по голямо помещение
    Aleksandars одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #5

    Отговор: Fujitsu AS-Z40D2 Nocria

    *аз бих сменил фирмата .. инак машината ще се справя и с доста по голямо помещение*
    Alexy, какво имаш пред вид да се смени фирмата. Ако идеята ти е да се сменя фирмата, която ми е предложила изгодно този климатик мога само да кажа, че съм им стар клиент и вероятно за да ме запази ми е отправено предложение с отстъпка, която устройва и двете страни. Лично аз смятам, че това е съвсем нормално и дори бих казал задължително. Чета във форума, че Фуджицу Нокрия са класни и надежни машини?!

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #6

    Отговор: Fujitsu AS-Z40D2 Nocria

    алекси имаше предвид,че сигурно е подадена невярна информация(ако е така)-послушай алекси

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #7

    Отговор: Fujitsu AS-Z40D2 Nocria

    ми те не знаят наименованията на фреоните тръгнали климатици за по 4к да продават че ще ги обслужват после ..
    VeleV.Klima, Aleksandars и adrian_dimitrov харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA
    От pmitev във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 140
    Последно: 12-09-22, 21:17
  2. Fujitsu Nocria X?
    От Mega във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 15
    Последно: 05-09-17, 21:16
  3. Daikin или Fujitsu-nocria
    От anna във форум Климатици Daikin
    Отговори: 69
    Последно: 12-03-13, 22:00
  4. General AWHZ 14LB Nocria и Fujitsu AWYZ 14LB NOCRIA
    От Icetto във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 25-10-12, 17:56
  5. Nocria Z и други нови климатици от Fujitsu
    От deian във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 12-10-09, 08:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе