Значи във форума някъде назад бях чел,мнение на едно от светилата, в което аргументирано се обясняваха преимуществата на единичния топлообменик в определени случаи.
Значи във форума някъде назад бях чел,мнение на едно от светилата, в което аргументирано се обясняваха преимуществата на единичния топлообменик в определени случаи.
Имаше аргументирано мнение за преимуществата на голям едноредов, пред по-малък двуредов топлообменник. Не виждам как едноредов ще има някакво преимущество пред двуредов, със същите габарити.
Да така е.LLCC е с трв,а LLCA с капиляр.Сори недоглеждане от моя страна.
Искам да си го поръчам този https://www.technomarket.bg/invertor...e9qke-09135774 ,ама не ми разрешава нещо...Иначе деветка с 31 кила външно си заслужава,инвертор,made in Malaysia
Това беше разпродажба на мострени бройки и мина отдавна.Аз купих последната в Пловдив,която е била мостра в магазина в Пазарджик преди да го затворят.Беше февруари месец.Отдавна е монтирана и работи перфектно,а и за тези пари....Платих го 499.00 лева ,и после си платих на познат за монтажа.
![]()
Монтиран е в детска стая 13-14 квадрата.![]()
Този пост е редактиран от stoqng76; 04-07-18 в 21:23.
Ами да го махат тогава от сайта да не лъжат хората.Стояне ,а иначе бива ли го,знам къде е 800 лева ! Те тва е удар..А с 1499 всеки знае
![]()
Никого не лъжат,всички стари разпродажби им стоят на сайта.Вижда се,че няма наличност.Иначе има бутон "наличност по магазини" след- "спецификации".
А що се отнася до климатика съм повече от доволен.Работи много тихо и почти незабележимо.Пускан е и на топло,и на студено.Вътрешното тяло е с голям топлообменник и за десет минути прави баня .Даже ми е малко голям за тази детска стая (13-14 кв.метра,около 32 куб)Външното е като осичка,работи тихо и без вибрации.Монтирано е без тампони.Но пък е тежичко.Стойките са подцинковани 50 см.
п.п И аз го видях сега на промоция с монтажа 949,00![]()
Машината е хубава. А за тези пари, си е направо подарък.
Да така мисля и азЗабравих да спомена,че му бяха загубили дистанционното,или поне така ми казаха.-"За тия пари толкова"
Но за мен беше важно да е читава машината.Бяха си го опаковали добре,но без пакета с дистанциоонното и книжката.А външното тяло си беше запечатано.Естествено аз го разпечатах за оглед
Купих универсално дистанционно за 10 лева и си реших проблема.Работи си всичко няма ядове.
Дето се вика за тия пари и втора употреба нямаИмам К2У купуван малко след този и беше малко по скъп ,но съм доволен
И модерен контакт му сложих
![]()
Този пост е редактиран от stoqng76; 04-07-18 в 17:08.
Мой познат си докара от испания климатик FanWorld,260 евра бройката ( в комплекта има включени и стойки !!) ,два за 400 евро,инвертор,не се чува поне външното,не можах да снимам че нямам достъп ,а и не ми беше удобно да карам човека да му влизам в стайте където е семейството му за да му снимам техниката
![]()
Ето малко по подробно
https://fanworld.es