Страница 6 от 32 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 470
Like Tree366Одобрявам

Black Friday оферти за климатици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #76

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    ponyasd Вие от къде знаете кой с каква лъжичка е роден? "Не съм толкова богат, за да си купувам евтини неща." - Марко Поло много точно го е казал.
    dodo_pv, necata2, ivan74 и 1 други харесват това.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #77

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Тази поговорка е малко спорна.
    Когато човек има финансови възможности съм съгласен.Обаче да се тегли кредит,да лишаваш семейството от много неща,заради клима от 3 бона?
    Айде няма нужда!
    shener84 одобрява това.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #78

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Viking72, не знам защо си мислите, че всички така разсъждават? И защо трябва да внушавате подобни тези?!
    Айде няма нужда!

  5. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #79
    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Смело - страхливо бабите ви са се греели само с хиперинвертори преди 20 години ! Те на тия евтините им гърмят направо тръбите на вътрешните и трепят на място горките спящи обитатели на бюджетните панелки.Не знам що се превите на родени със сребърни лъжички.Имам подобен ,дори и по евтин от тоя ....
    Смело си е - в Плевен и да е мека зимата,-7 си става редовно, а и 15-20 градуса по-студено. Аз все пак си купих Финлукс от промото на Зора. Вярно не разчитам да се ползва за отопление, но самият аз не съм фен на даването на много пари, когато не е нужно.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #80

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Тази поговорка е малко спорна.
    Когато човек има финансови възможности съм съгласен.Обаче да се тегли кредит,да лишаваш семейството от много неща,заради клима от 3 бона?
    Айде няма нужда!
    Тази поговорка изобщо не е спорна, баба ми и дядо ми я повтаряха непрекъснато. Тогава България беше индустриална държава и хората бяха образовани. Когано нямаш пари за качествена стока, не си купуваш нищо, камо ли менте! Затова буклуците по магазините и търговците-менте почти отсъстваха от пазара. След като в семейния бюджет се заделяха необходимите средства за качествена стока, тя се купуваше. Сега, всяко говедо тегли кредити за телефони, клими, вибратори и кукли, крадейки от бъдещето на децата си и стимулиращо търговци и производители на буклуци. Включително и храни. Така че не се опитвайте да пишете свободни съчинения на тема потребителска култура и да учите гъзъ как да сере! Нищо лично, ма понякога простотията ми идва малко в повече.
    rosswen одобрява това.

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #81

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Сашо,като чета редовните потребители,повечето са с добри финансови възможности.Вярвай ми.че има участници,които едвам свързват двата края!
    На такива хора не се препоръчват клими от 3 бона и пералки над два!
    За всеки влак си има пътници.
    Не внушавам нищо,просто изказвам мнението си!
    Естествено,че ако едвам свързвам двата края,няма да обреча семейството си на мизерия,заради скъпа/и/ вещ/и/!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #82

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Хора, едва свързващи двата края, нямат нужда от клими. Те имат първостепенна нужда от съвсем други неща и мястото им не е в този форум. Сиреч, този "влак" не е техния.
    ccankov73 и rosswen харесват това.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #83

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Вярвай ми.че има участници,които едвам свързват двата края!
    Тук не съм съгласен....
    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    За всеки влак си има пътници.
    Тук съм съгласен...

  11. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #84

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Това кой е образован и кой не - айде няма нужда... Само в бедни, селски държави като нашата се гледа на техниката като инвестиция. В нормалните държави - хората си правят сметката на база нормален срок на експлоатация (за повечето ел уреди той е около 5 години). Има хора, които си купуват изключително скъпа техника и такива, които гледат value for money (измислени марки, произведени от TCL, AUX и т.н.). Между другото хич не е задължително вторите да са бедни. Разбира се, едва ли ще се топлят при -20 с такива клими.

  12. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #85

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Човек,бях толкова затънал,че нямах стотинки за градския транспорт! Ходех пеш на работа,за да има детето стотинки за закуска!
    За щастие отдавна съм ги забравил гладните години.
    На такива хора,освен чалъми нищо не може да продадеш!
    Ситият на гладния не вярва!
    Много добре познавам и двете страни на монетата!
    ------------
    Петко,много високо вдигната летвата!
    Хората ще вземат да се плашат да питат за клими.

    Айде тогава и аз да ти препоръчвам нещо истинско и качесвено за отопление на пелети.
    ÖkoFEN
    Pellematic Condens
    Pek 218
    За скромната цена от 12 681 €
    Или да обяснявам на хората,че италианска камина/котел/ за 6-7 бона не стават???
    Този пост е редактиран от Viking72; 22-07-18 в 10:35.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #86

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Викинг, паметта ми е много добра и гладните години никога няма да ги забравя. Като студент, изборът ми се свеждаше до това, дали да си поръчам кафе или кола, за да имам правото / основанието да седя на една маса с колегите. Защото нямах пари и за двете. Но тези приказки нямат общо с темата и с това, че като нямаш бюджет за клима, трябва да се задоволиш с вентилатор. Нито слагам на някого летви, нито ги вдигам. На никого нищо не съм препоръчвал.
    Aleksandars, SPSt, rosswen и 1 други харесват това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #87

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Viking72, темата е за разните му там евтини коптори....А не за горелки, пелети и други подобни.
    SPSt одобрява това.

  16. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #88

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Визи,техниката може да се гледа и като инвестиция.
    Последните години масово жилищата се продават обзаведени.Естествено,че скъпата техника и мебели вдигат цената.
    Дори в обявите се споменават марки и т.н.
    Други които се отдават под наем повечето са с нисък клас техника,възможно най-евтина.
    Така,че всичко се продава рано или късно.

    Климатика от промоцията си е вещ,когато си го купува човек за лично ползаване с ясната мисъл да бъде изхвърлен при проблем след гаранцията.Поне ще охлажда,за топлене божа работа.
    Този пост е редактиран от Viking72; 22-07-18 в 11:14.
    rosswen и stainway харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #89

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Единственият начин да продадеш на печалба жилище обзаведено и оборудвано с бяла техника специално за продажбата е самият ти да си майстор, да направиш най-евтиният ремонт (само да изглежда добре) и да монтираш най-евтината бяла техника (може и маркова, но с транспортни дефекти, от заложна къща и т.н.).
    Ето ви често срещана ситуация - човекът "x" ползва климатик 20-25 дни в годината за охлаждане (максимум) и 10-15 за отопление при външни температури много над 0-ата. За него покупката на климатик над 1000 лв (камо ли 3000) е абсолютно безсмислена. Този човек е на ръба дали въобще има нужда от климатик, но в името на комфорта си купува (има горещи лета като миналото, при които си трябва клима и за Сф пък даже и за северни помещения). В такъв случай почти всички климатици на пазара вършат работа, а монтажът на закупените климатици от някои от веригите по същество не се различаваше от този на други специализирани големи фирми за климатици (лични наблюдения). И също така, наистина, няма нищо общо с монтажа, който ще получиш от специалисти, които са си сами фирма и които си държат на името.
    Един такъв човек не е идиот, защото не си купува климатик за 3000 лв и защото не му го монтира еди кой си. Той просто си прави добре сметката. Тази тема би била полезна точно за такива хора и не е зле да се дават после отзиви за качеството на покупката. Разбира се, след като е ползвана известно време.
    Всяка техника е вещ и като се развали, ако не ти излиза сметката за ремонт, е добре да я замениш с нова.
    ponyasd одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #90

    Отговор: Black Friday оферти за климатици

    Вици, проблемът е, че на етикета на промоцията не пише, че машината следва да се ползва само до 20 или 25 дни в годината и то само за охлаждане. Както Велев ни информира, в един момент човекът започва и да се отоплява с нея, понеже някъде по недоразумението пишело "инвертор". В един момент се оказва, че има разминаване между декларираната функционалност и тази, която цепеницата предлага. И ако Велев трябва да отговаря на въпроса, защо това е така, то той трябва да навре едното тяло на сплита в задника на вносителя, а другото - в задника на неинформирания потребител. В тази тема се опитваме да ограмотяваме потребителите, за да им запазим девствеността. Нищо повече!
    Aleksandars, tony34al и rosswen харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 32 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. EMAG - Black Friday 2017
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 26-11-20, 10:46
  2. Black Friday оферти
    От kod във форум Телевизори
    Отговори: 109
    Последно: 25-11-17, 19:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 22-11-17, 07:52
  4. Black Friday 2016 в GearBest
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 24-11-16, 22:17
  5. Black Friday 2015 в GearBest
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 32
    Последно: 17-12-15, 16:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе