Резултати от 1 до 1 от общо 1

MITSUBISHI MUZ-R22TMY - сам си увеличава градусите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ATM
    ATM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    73
    #1

    MITSUBISHI MUZ-R22TMY - сам си увеличава градусите

    Здравейте, климатик Mitsubishi MSZ-R22TMY-W сам си увеличава градусите на отопление. Монтиран е в спалня 9 квадрата, нагласен на 18 градуса с автоматична вентилация. Дистанционното на климати е универсално с код. При настроени 18 градуса в стаята става 20 градуса, което ме устройва за спане. Но се случва през 3-4 седмици сам да увеличи градусите като имам чувството, че се опитва да достигне максималната си температура на работа. Стигал е до 29-30 градуса в помещението. Проблема е, че климатика не се спира и може цял ден да работи ненужно на високи градуси, намирал съм го така след 4 дена отсъствие от апартамента. След изключване и включване заработва нормално, като проблема се появява през неопределени интервали от време и без значение каква е външната температура. Климатика е монтиран лятото, втора употреба е но въпроса с гаранцията е малко сложен поради прекратяване на дейността на представителя на Варненска фирма за климатици.
    Този пост е редактиран от ATM; 24-01-20 в 12:10.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi z28r често сменя градусите на дисплея
    От zicfrid във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 9
    Последно: 24-11-16, 20:39
  2. Отговори: 12
    Последно: 15-08-16, 21:13
  3. Странен бръм, който се увеличава с усилването на уредбата.
    От Radostin Radev Trs във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-13, 21:21
  4. HTC увеличава ударно пазарния си дял
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-10-10, 08:16
  5. БТК увеличава времето за евтини разговори
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 06-03-08, 08:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе