Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #16

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    А твоя проблем какъв е ? По правилата на форума в него се пише на български . Ако за някой руския не е чужд език си е негов проблем . И какво точно не разбра от неграмотния ми български . Не държа да получа отговор , няма смисъл.
    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Справка-прочети постовете на създателя на темата. Аз поне по-трудно разбирам този "български" от поста на руски.
    Не че много държа да ти отговарям, ама поне чети и се постарай да разбереш прочетеното. Ако ти си създателят на темата /а не си/, то забележката ми е била към теб. В общия случай е отправена към всички неграмотно пишещи тук, защото трудно се схваща смисъла при толкова правописни, граматически и пунктуационни грешки. Такива постове също не са на български език.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    9
    #17

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    Много съжалявам за моите български език който е пълно е с грешки. Не съм българин но живее в България за това се опитам да намеря информация тук. Някой знае кога е спрян производство на MIDEA M20C-14HRDN1-Q ? Още веднъж благодаря за помощта и разбиране.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #18

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    Предполагам, че има теми и постове, които са писани от хора (най-вероятно чужденци) с помощта на онлайн преводач. А "руснака" не за първи път пуска постове и теми на руски и народа се напъва да му отговаря на руски. В интерес на истината имаше друг случай с чужденец (не руснак), на който му бе направена официално забележка за постове не на български и после изтрити.
    ПС - познах ситуацията. Човекът не е българин, но се опитва да пише на български и има реален проблем, а руснака не се и опитва и повечето му публикации са безмислени, като "мултфилми" и други подобни теми.

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #19

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    Съгласен съм, че трябва да се пише на български.
    Съгласен съм, че трябва да се пише и грамотно.
    Но не съм съгласен да се заключват теми заради такива дразги.
    Насочили сте темата към заключеане.
    Още чакаме временно заключени теми да бъдат отключени.
    Нека да проследим развитието на казуса, моля.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ПАТ Виж публикацията
    Някой знае кога е спрян производство на MIDEA M20C-14HRDN1-Q ?.
    Последно известната цена е 03.2016, така че най-вероятно е спрян от производство в края на 2015 година.
    Този пост е редактиран от the inquirer; 13-09-20 в 09:57.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    9
    #20

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    Благодаря значи майсторът няма как да ми твърди ще не е стара машина.. надявам се утре да се разберем (не използвам онлайн преводач.. но може бе трябва... мислих че съм по-добър от Google но явно има още много работа). Още веднъж съжалявам за език
    Този пост е редактиран от ПАТ; 13-09-20 в 18:18.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #21

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    По-добър сте от Google преводача. Разбира се смисъла на това, което пишете. Не се притеснявайте. Просто трябваше още в първия пост да напишете, че не сте българин. Моето мнение, че е по-добре да смените фирмата.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    9
    #22

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    Благодаря за всички и най много на the inquirer
    С вашите аргументи (дата на производство, мощност....) майтърът нямаша друг избор освен на премахне климатиците без да оспорва.
    Tой преряза кабелите и тръбите кратко, но все пак без вас нямаше как де се оправи с този проблем.

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #23

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    Честито!
    Сега остава да намериш правилния човек или фирма,
    която коректно да оферира и да извърши монтажа.

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    9
    #24

    Отговор: Моля за помощ свързани с различни модели климатици мулти-сплит Midea

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Честито!
    Сега остава да намериш правилния човек или фирма,
    която коректно да оферира и да извърши монтажа.
    да, но убаво е че сега имам повече опит и разбирам малко повече от климатик.Ще видим. Още веднъж благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за избор на термопомпа/мулти-сплит/отделни климатици
    От valkata във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 29-05-19, 10:18
  2. Отговори: 9
    Последно: 11-06-18, 10:24
  3. Избор на мулти-сплит система Daikin
    От Scoty във форум Климатици Daikin
    Отговори: 5
    Последно: 05-01-17, 22:06
  4. Мулти сплит с Тошиба
    От didosl във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-12, 18:52
  5. Отговори: 33
    Последно: 14-01-10, 13:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе