Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ при избор на климатик и монтажна фирма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на dictator
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    34
    #1

    Помощ при избор на климатик и монтажна фирма

    Здравейте колеги,
    Опитах се да намеря тук някоя препоръчана фирма за монтаж на климатици, но не успях.

    Накратко - в апартамента, който закупих има инсталиран климатик, но вътрешното тяло трябва да се премести с 10см надолу заради поставянето на окачен таван от гипсокартон. Бих искал някой да го погледне на място и да каже дали климатика може да кара още или трябва да се смени - т.е. или да направи профилактика на климатика или да препоръча нов модел и да го инсталира. Помещението е хол с трапезария и кухня - 32 кв.м.

    Та молбата ми е да ме насочите към коректна фирма за монтаж и профилактика на климатици в София, която знам че няма да каже от вратата изхвърляй климатика и купи от нас 2 нови.

    Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #2

    Отговор: Помощ при избор на климатик и монтажна фирма

    Цитат Първоначално публикувано от dictator Виж публикацията
    Здравейте колеги,
    Опитах се да намеря тук някоя препоръчана фирма за монтаж на климатици, но не успях.

    Накратко - в апартамента, който закупих има инсталиран климатик, но вътрешното тяло трябва да се премести с 10см надолу заради поставянето на окачен таван от гипсокартон. Бих искал някой да го погледне на място и да каже дали климатика може да кара още или трябва да се смени - т.е. или да направи профилактика на климатика или да препоръча нов модел и да го инсталира. Помещението е хол с трапезария и кухня - 32 кв.м.

    Та молбата ми е да ме насочите към коректна фирма за монтаж и профилактика на климатици в София, която знам че няма да каже от вратата изхвърляй климатика и купи от нас 2 нови.

    Благодаря!
    Има тема Избор на климатик 2018

    Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #3

    Отговор: Помощ при избор на климатик и монтажна фирма

    Цитат Първоначално публикувано от dictator Виж публикацията
    Здравейте колеги,
    Опитах се да намеря тук някоя препоръчана фирма за монтаж на климатици, но не успях.

    Накратко - в апартамента, който закупих има инсталиран климатик, но вътрешното тяло трябва да се премести с 10см надолу заради поставянето на окачен таван от гипсокартон. Бих искал някой да го погледне на място и да каже дали климатика може да кара още или трябва да се смени - т.е. или да направи профилактика на климатика или да препоръча нов модел и да го инсталира. Помещението е хол с трапезария и кухня - 32 кв.м.

    Та молбата ми е да ме насочите към коректна фирма за монтаж и профилактика на климатици в София, която знам че няма да каже от вратата изхвърляй климатика и купи от нас 2 нови.

    Благодаря!
    И какъв е проблема?
    Климата или работи,или е мъртвец,щом бачка само профилактика може.
    Тези майстори нямат ли мозъци?
    Прави се ниша като се окрайчва тавана на разстояние от климатика.
    Всеки дефект става ефект и спестяваш мангизи за местене с нестандартно решение.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #4

    Отговор: Помощ при избор на климатик и монтажна фирма

    Темата се заключва. Преместете питането си в правилната тема. Viking72, като не можеш да дадеш адекватен съвет, по-добре не пиши.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за избор на климатик и фирма
    От realp във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 5
    Последно: 17-06-16, 19:06
  2. Помощ за избор на климатик
    От bogi25 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 37
    Последно: 02-07-14, 00:03
  3. Помощ при избор на климатик
    От hllprht във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 11
    Последно: 13-01-12, 09:10
  4. Избор на фирма за монтаж на климатик
    От korab във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-10, 22:33
  5. Помощ за избор на климатик?
    От bobiengland във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-10, 15:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе