Резултати от 1 до 6 от общо 6

Избор на фирма за монтаж на климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    4
    #1

    Избор на фирма за монтаж на климатик

    С помощта на форума си избрах климатици, сега следва въпроса от коя фирма да ги купя, тъй като прецизният монтаж е много важен. Не намерих подобна дискусия затова пускам тази тема. Става въпрос за Варна. Спряла съм се на две фирми Вулкан 2002 и АнтоновКлима. Ще съм благодарна, ако някой ползвал услугите им сподели впечатления.
    Ще се радвам, ако дадете мнение и относно изборът ми на климатици - за помещение 39 куб.м, вътрешна стая без изолация и с дървена дограма Toshiba RAS-B10SKVP-E DAISEIKAI и за помещение от 50 куб.м, което е доста студено, тъй като е къща Fujitsu-General ASYA12LGC.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Re:Избор на фирма за монтаж на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от korab
    С помощта на форума си избрах климатици, сега следва въпроса от коя фирма да ги купя, тъй като прецизният монтаж е много важен. Не намерих подобна дискусия затова пускам тази тема. Става въпрос за Варна. Спряла съм се на две фирми Вулкан 2002 и АнтоновКлима. Ще съм благодарна, ако някой ползвал услугите им сподели впечатления.
    Ще се радвам, ако дадете мнение и относно изборът ми на климатици - за помещение 39 куб.м, вътрешна стая без изолация и с дървена дограма Toshiba RAS-B10SKVP-E DAISEIKAI и за помещение от 50 куб.м, което е доста студено, тъй като е къща Fujitsu-General ASYA12LGC.
    Добре си се ориентирала, на твое място само в по-голямото помещение при финансова възможност бих заменил 12 LGC с тошиба 13 SKVP или с фуджи/фуджитсу/дженерал 12 LD(C)http://www.fujielectricbg.com/

  4. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #3

    Re:Избор на фирма за монтаж на климатик

    Не фирмата е важна, а хората в нея, защото те ще извършат монтажа. Няма абсолютно никакви гаранции, че ако дадена фирма на едни е направила правилен и хубав монтаж то и при други ще направи същото.

    Сигурност, че всичко по монтажа ще протече както трябва има само ако клиентът е запознат с изискванията, наблюдава и се намесва своевременно, когато забележи отклонения.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #4

    Re:Избор на фирма за монтаж на климатик

    Днес минах през АнтоновКлима. Ако си се спряла на Toshiba-та, там няма да ти помогнат, защото не предлагат никакви техни модели.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    55
    #5

    Re:Избор на фирма за монтаж на климатик

    Пробвай тези :http://www.varnaklima.com/

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #6

    Re:Избор на фирма за монтаж на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от korab
    Ще се радвам, ако дадете мнение и относно изборът ми на климатици - за помещение 39 куб.м, вътрешна стая без изолация и с дървена дограма Toshiba RAS-B10SKVP-E DAISEIKAI и за помещение от 50 куб.м, което е доста студено, тъй като е къща Fujitsu-General ASYA12LGC.
    Ако сложиш тези два климатика съм сигурен че след 1-2 седмици ще съжаляваш много за избора на Фуджицуто и то не защото е лошо и не работи добре а защото в сравнение с Toshiba RAS-B10SKVP-E DAISEIKAI ............абе какво сравнение .......няма място за такова,Тошибата е много по-добра от LGC-то и ако можеш да си го позволиш грабвай две 10-ки и си посрещаи празниците с удоволствие.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 20-01-14, 12:14
  2. Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?
    От naydenov във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 156
    Последно: 05-11-13, 22:31
  3. Отговори: 0
    Последно: 21-09-12, 16:41
  4. фирма за покупка и монтаж на климатик в Хасково
    От MoreT във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-12, 20:50
  5. Избор на Климатик до 550 лв. с монтаж
    От loadmaster във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 24-05-11, 23:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе