Резултати от 1 до 3 от общо 3

Съвет при избор на моторна коса

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    30
    #1

    Съвет при избор на моторна коса

    Здравейте, предстои ми покупка на моторна коса и реших все пак да поискам съвет от някой, който е ползвал или ползва такава и е по-наясно с нещата от мен. Трябва ми за общо ползване, като често ще се коси поне 3 декара диворастяща трева с него. В общи линии харесах това:
    Husqvarna 128r, но от магазина ми казаха, че този модел имали чест проблем със стартерната ролка и това ме разколеба. Препоръчаха ми това: Partner B250B, но някак все пак клоня към хускварната, въпреки съвета. Другият вариант е да събера още 150 лв и да взема това: Husqvarna 323R II, но не съм сигурен дали има смисъл от 150 лв отгоре за леко мо-мощен вариант на 128r. Ще ви бъда благодарен за съвет по въпроса!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    45
    #2

    Отговор: Съвет при избор на моторна коса

    сигуно вече си си купил моторна коса ама да дам идея,като машина ,Husqvarna 323R II е по удачен вариант поради вложените по-качествени части изработени от различен материал в сравнение с Husqvarna 128r,но като практичност ,особено ако няма да се отплесваш от споменатите 3 дка. става и 128-цата,партнера също,може и някоя машинка от нереномираните марки,аз купих един райдер 42.7 кб.см.. уж за лично ползване ,но това лято и професионално го ползвах с площи от 5-10дка.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    157
    #3

    Отговор: Съвет при избор на моторна коса

    Аз също съм с въпросния Райдер RD-GBC02, за един сезон съм страшно доволен от машината,пали веднага и е добре като мощност!!
    Обем на цилиндъра: 42.7cm3
    Мощност на двигателя: 1.25 kW при 7500 min-1


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с преса за коса PHILIPS HP4667
    От aleksenergo във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 05-01-15, 19:06
  2. Преса за коса 220v или 120v
    От swenstyle във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-14, 09:28
  3. Отговори: 7
    Последно: 05-03-14, 07:49
  4. Сервиз са моторна косачка в София
    От zla gad във форум Домашен майстор
    Отговори: 1
    Последно: 16-08-10, 17:06
  5. Търся филма ”Коса” (Hair)
    От stancho_75 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 20-09-05, 18:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе