Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 40

Акумулаторна отвертка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    15
    #1

    Акумулаторна отвертка

    Здравейте, търся си за вкъщи акумулаторна отвертка, спрял съм се на Bosch IXO IV какви са вашите мнения и препоръки?
    Каква е разликата м/у ел. отвертка и винтоверт?

    Благодаря!
    Този пост е редактиран от avenger; 12-07-13 в 13:00.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    36
    #2

    Отговор: Акумулаторна отверка

    Ел отверката си е отверка-супер е за самонарезки.С нея свалям капаци на перални за нула време.Винтоверът е по-голям и за по -големи болтове.Като модели нямам наблюдения.На тях си пише-обороти,сила на затягане,батерия.Аз съм с една измислена/взех я импулсивно на промоция за 15лв./,но вече свикнах с нея и сега я мъкна навсякъде с мене.

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3

    Отговор: Акумулаторна отверка

    ИКСО е добра машина, няма да сгрешиш.А иначе разликата е огромна - конструкция, спирачка, усилие, скоростна кутия, вида регулатор на усилието и т.н, много може да се говори, съвсем различен клас машини са.Ако искаш нещо много добро, син БОШ - GSR Mx2Drive Professional =

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    15
    #4

    Отговор: Акумулаторна отверка

    Няма да я използвам за професионални цели, чисто любителски.
    Не разбирам от този вид техника, но усещам, че е хубаво човек да има вкъщи. До сега като по сериозно единствено ми се е налагало да слагам дюбел в тухла, с бормашина пробивам слагам и завивам - отверката може ли го или трябва по-мощно - винтоверт?

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #5

    Отговор: Акумулаторна отверка

    За любителски цели ИКСО е най-добрия избор.Иначе зависи от дюбела и видията.За дюбели 6 и 8 с дължина до около 50-70 ще свърши работа, но нагоре вече ти трябва машина с по-голямо усилие.Естествено най-добре е да си вземеш един по-мощен винтоверт, с него можеш да пробиваш и да завиваш, но това трябва ти да си го решиш.

  7. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #6

    Отговор: Акумулаторна отверка

    Като ще даваш 100лв. по-добре купи това (миниревю - моделчето се различава малко) за битови нужди. Ще ти върши много повече работа, а и да му се случи нещо ти го заменят ако имат налиност или ти връщат парите в гаранционния период.
    Този пост е редактиран от gnf; 12-07-13 в 11:15.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    15
    #7

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Bosch - Акумулаторна отверка Bosch IXO IV 3,6V от TopInstrumenti.EU - това е IXO
    Bosch - Акумулаторен винтоверт Bosch PSR 7.2 Li от TopInstrumenti.EU - а това е PSR 7.2

    Кой вариант е по-добър и кой би имал по голямо КПД ?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Колкото е по-голям волтажа , толкова по-добре.

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #9

    Re: Акумулаторна отвертка

    PSR-а.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    36
    #10

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Погледни и каталога на Баумакс.В момента имат няколко модела на промоция.За домашно ползване мисля,че все някоя ще ти хареса като показатели и като цена.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    15
    #11

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Съфорумци, ами този модел как е Bosch PSR 1080 Li (PSR-1080-Li,PSR1080Li) ?
    Ще може ли да завива в дърво шрафтове примерно, и батерията добра ли е, защото няма да се използва често.

    Благодаря

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #12

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Виж тази в лидъл със литева батерия е http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-...ndex_25487.htm

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    15
    #13

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Парксайд сравнен с бош ?
    Не знам, не разбирам...
    Бош съм ги чувал и сега колкото и да са се развалили пак са си на добро ниво мисля.
    парксайд не съм ги чувал.
    Парксайд-а е 80лв, пък боша, е 150, все си мисля, че има разлика в качеството и всичко.
    Не е ли както с колите, и мерцедес и форд могат да развият 200км, но по различни начини и различно усещане на шофьора...

    Дайте съвет, бош ли да взема друго ли?
    Кое си заслужава, като пак казвам, ще се ползва доста рядко и искам да е сравнително мощен, веднъж да ми потрябва но да знам, че мога да разчитам на него и ще ми свърши работа.

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #14

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Обикновенно лидъл си ги поръчват в някоя фирма но със това търговско име. Колегата Мега от форума ползва такъв и е много доволен а и има доста дълга гаранция 3 години. Виж на видеото как завива с лекота а и има и сертефикат тюф.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #15

    Отговор: Акумулаторна отвертка

    Цитат Първоначално публикувано от Ronny77 Виж публикацията
    Парксайд сравнен с бош ?
    Не знам, не разбирам...
    Бош съм ги чувал и сега колкото и да са се развалили пак са си на добро ниво мисля.
    парксайд не съм ги чувал.
    Парксайд-а е 80лв, пък боша, е 150, все си мисля, че има разлика в качеството и всичко.
    Не е ли както с колите, и мерцедес и форд могат да развият 200км, но по различни начини и различно усещане на шофьора...

    Дайте съвет, бош ли да взема друго ли?
    Кое си заслужава, като пак казвам, ще се ползва доста рядко и искам да е сравнително мощен, веднъж да ми потрябва но да знам, че мога да разчитам на него и ще ми свърши работа.
    Има един червен Айнхел с литиево-йонна батерия, беше преди време на 99лв.в Баумакс, сега не знам каква му е цената...
    Този пост е редактиран от pilot; 15-07-13 в 23:05.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 22-11-13, 14:26
  2. Отвертка с триъгълен връх
    От Mindbased във форум Друга битова техника
    Отговори: 5
    Последно: 10-11-09, 22:32
  3. Отговори: 4
    Последно: 21-03-09, 22:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе