Резултати от 1 до 5 от общо 5

Препоръчайте ми фирма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #1

    Препоръчайте ми фирма

    Здравейте. Не съм сигурен дали тази тема е точно за тук, но след дълги ремонти у нас останаха доста отпадъци за извозване и се чудя коя фирма ще свърши тази работа лесно и бързо. Някой работил ли е с такива фирми?

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: Препоръчайте ми фирма

    ако кажеш и за кой град става дума..... иначе за Варна има много - ползвал съм "Терминатор"

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    8
    #3

    Отговор: Препоръчайте ми фирма

    Грешката е моя, че съм забравил да кажа град. Ставаше дума за село Лозен (до София). В крайна сметка успях да намеря.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    5
    #4

    Отговор: Препоръчайте ми фирма

    Добър вечер!

    Случайно попаднах на тази тема при търсене в Интернет и искам да изкажа огромни благодарности на професионалистите от https://www.kartachi.org/ Цените са повече от добри и сега видях, че предлагат услугата пролетно почистване, от която мисля да се възползвам. Трябва само времето малко да се пооправи и ще им се обадя.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    33
    #5

    Отговор: Препоръчайте ми фирма

    Виждам, че темата малко е поостаряла, но миналия месец ми се наложи да използвам услугите на две подобни фирми, едната от които не само, че не свърши никаква работа, ами ми се наложи и да се обадя на втора, за да довършат работа, която си мислиш, че ужким няма как да се сбърка, ами да ама не. Та искам тук да споделя добрите си впечатления от услугите на https://www.domestina.bg/ , случайно ако на някой му се наложи за напред, за да не прави моята грешка!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте фирма за климатици в Шумен
    От stayga във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 09-06-16, 22:53
  2. Препоръчайте фирма за дограма. Варна
    От Zygot във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 11
    Последно: 13-09-15, 19:20
  3. Препоръчайте човек (фирма) за откриване на теч
    От georgi_bg1 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 04-02-14, 23:29
  4. Варна - препоръчайте ми фирма
    От jester във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 5
    Последно: 15-12-10, 17:54
  5. Препоръчайте ми фирма за Пловдив
    От richi във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 4
    Последно: 21-11-09, 21:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе