Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

ел. самобръсначка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    2
    #16

    ел. самобръсначка

    q kajete, moje li da se izbrysne 4ovek taka gladko s el.samobrysna4ka, kakto na kontra s noj4e jilet, napr.? Predi 5 godini sym probval s el.samobrysna4ka(ruska) s predpazna mreji4ka, no efekta be6e ot4aiva6t! Da ne govorim, 4e togava imax nqkakvo jalko podobie na brada a sega kosymyt po liceto mi e dosta tvyrd. Ot druga strana brysneneto s noj4eta mi e masa myka, no pyk si stava gladko kato bebe6ko dupence, ako nqma da ima takyv efekt ot el. za kakvo da narivam edna 6apka pari?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #17

    ел. самобръсначка

    Ами зависи от самобръзначката, кожата и твърдостта на косъма. Без да пробваш със съвременна съмобръсначка няма да разбереш какъв ще е ефекта. При едни става по гладко при други не. Освен това ти си пробвал веднъж а то трябва да ти свикне кожата. При мен гадкостта доста добра макар и да е е чак толкова доба като при контра с жилет самобръзначака, но пък с обикновенна самобръсначак немога да се бръсна всеки ден и в крайна сметка с ел самобръсначаката лецето ми е по гладко от преди. Няма никакво намерение да се бръсна с обикновена самобръсначка. Иначе ел самобръсначката ми е от най евтините на Braun. А ако се позлва нещо по модерно ефекта ще е още по добър. Следжващия път е си купя Philips.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    2
    #18

    ел. самобръсначка

    така де, не мога да отида в магазина и да кажа, дай да пробвам, пък после ще я върна или ще я платя а ако не ми върши работа за какво да давам 100 лева?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам самобръсначка Philips RQ-1145/15
    От bafi във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 22-07-14, 18:55
  2. Продавам самобръсначка Philips HQ 8270
    От groshev във форум Приключили продажби
    Отговори: 36
    Последно: 26-03-12, 12:50
  3. Електрическа самобръсначка Philips HQ8250
    От felixthecat във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-12, 04:13
  4. Отговори: 50
    Последно: 25-08-10, 21:07
  5. Електрическа самобръсначка
    От smb във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 06-12-08, 10:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе