Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 33 от общо 33

Conegliano чие производство е?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #31

    Re:Conegliano чие производство е?

    *ба****, темата върви супер !

    имам такива уреди (аспиратор и плот Conegliano - от 3 год.) - ако са италиянски, значи италиянците май само с автомобилните газови уредби са напред...
    Уредите работят, проблеми няма, надписите се изтриха на първото почистване с веро и дунапрен... Упътванията за употреба са ксерокопия със смешно качество и неразбираем превод. Едното копче на плота се стопи - щото италиянския инженер не е пресметнал, че е много близо до горелката... или мат'риала му е слаб.

    Между другото - имаме и "Мраз 140" на 30+ години... Работи си...

    ...сайтове има, ама не е ясно производството какво е и къде е - дано spain да помогнe !


    FearMe,

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #32

    Re:Conegliano чие производство е?

    Цитат Първоначално публикувано от spain
    Здравейте, видях тази тема, и неможах да я подмина без да оставя коментар за разбирачите!

    Конелиано е търговкса марка и уредите се произвеждат в Италия в заводите които произжвеждат за Bosch, Siemens, Ariston, Whirlpool и други световни марки. Знам го със сигурност тъй като мъжът ми работи в международна спедиторска фирма в Италия и осигурява превоза на стоките от завода производител. Конелиано ползват собствени тирове и поради тази причина, мисля че уредите са им със по-ниски цени за същото качество както посочените по-горе марки. От 8 години ползваме уреди за вграждане на Конелиано и нямаме никакви проблеми.
    Нещо не сте наясно въобще със спедицията. По-ниска цена не се постига със собствени Тир-ове
    Другото сигурно е, че повечето от изброените марки отдавна се произвеждат в заводите в Китай. За информация си погледнете кашоните !

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #33

    Re:Conegliano чие производство е?

    Турция,Полша,Румъния са по близо.Аристони ,занусита,индезит и да не изброявам нататък. Мерлони груп не знам дали произвеждат в Италия още.Май само централа и складове имат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. фурна-Conegliano
    От bilian във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 24-10-17, 12:05
  2. Conegliano AM 1000 TXD
    От vdsvicky във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 02-09-15, 18:07
  3. Microsoft пусна Windows 8 за производство
    От nikolin във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 05-08-12, 05:55
  4. Отговори: 17
    Последно: 03-04-12, 00:40
  5. Тапети собствено производство
    От Aliana във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 3
    Последно: 21-09-09, 11:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе