Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #1

    Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Здравейте,
    в четръртак миналата седмица си поръчах хладилник от technomarket , казахе ми можем да го доставим най-рано в сабота или неделя ОК . Разбрахме се за неделя 10 часа сутринта . (по принцип сам на работа но се измакнах за 3 часа) Периода за достажката беше от 10 до 13 часа същия ден . Щипнах от работа аз и седа и чакам с нетарпение хладилника . Става 12 , става 13 , става 13:30 нема хладилник нема нищо.
    Званя им аз а те няма такова нещо доставката ви е до 17:00 часа (въпреки 4е на квитанцията ми пи6е друго , а и друго ми обясниха като се разбирахме за доставката в магазина) . Аз викам ОК и си пускам с разправии 1 ден неплатен отпуск като си мисля че хладилника ми че доде най-касно 17:00 . Седа си аз и оп 17:00 оп 17:30 нема хладилник !!! Бесен !!! а те ми сажаляваме ама е станала грешка .
    Днеска отивам в магазина . Те ми викат миии след няколко дни !!! Писна ми и си поисках парите обратно . След мранкане и незнам си ко се съгласиха ОБАЧЕ , ОБАЧЕ . Ми нямаме оборот в момента елате след 2 или 3 часа дотогава трябва да саберем!!!!!!!!!!!!!!!
    ОТКАЧИХ
    Та така след ден и половина чакане и нерви си взех парите и си купих
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=7134
    Няма смисал да казвам че ТЕCHNOMARKET не съществуват повече за мен и никога няма да стъпя там

    P.S.
    Какво ще кажете за Либхера преебал ли сам се? Че минахме през много марки преди да стигнем до него

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    180
    #2

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    LIEBHERR започнаха да ги сглобяват в BG и са доста добри за тези си пари. Иначе за Техно*****та работата е ясна - и аз съм разочарован от тях (по-точно от Видеолукс сервиз). Виж Electron.bg са друга работа, пазарувал съм от тях и са много отзивчиви и коректни (с радост им правя реклама).

  4. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #3

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    620 лева не е ли много пара за хладилник с камера? Горе-долу толкова (600-700) вървят комбинираните със фризер.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #4

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    To i az pazaruvam ot electron.bg imam i karta za otstapka ama hladilnika tree6e da se vidi ima6e go v tecno i re6ih da probvam ot tam .
    GOLEMAAA GRA6KAA

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #5

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Вземи си пиши на кирилица , че не мога те разбера.
    А в този клас има доста по добри и като цена. За мене си се минал малко
    На скоро си взех Indesit BAN10 за 500лв хладилник с фризер един компресор

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #6

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ми може и да сам се минал просто тоя хладилник ми хвана окото веднага щом го видях , а и чувам само добри думи за тази марка . Има огромна разлика с самсунга дето хареса прятелката ми
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09014877
    самсунга си4ко е пластмасово рафтове , а инокса му е просто сива пластмаса .
    Либхера е 5 класи над самсунга нищо 4е самсунга е но фрост .
    Поне н на външен вид де и по мое мнение

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #7

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Споко, не си се минал! Доброто вложение не е минавка. Ама вземи, та обърни малко внимание на тоя правопис бе ма'а му стара - ако искаш да си уважаван тук, това е важно условие! Ползвай си придобивката със здраве - горе мастиката, долу динята, да не объркаш!

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #8

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    sorry за правописа просто не съм писал на кирилица от доста време и Ъ-то ми се губи.
    Мисля че форума ще ми бъде полезен и за напред за бъдещи покупки

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от lada2107
    sorry за правописа просто не съм писал на кирилица от доста време и Ъ-то ми се губи.
    Мисля че форума ще ми бъде полезен и за напред за бъдещи покупки
    Добре дошъл във форума! Явно ще ти е полезен и за писането:-)

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #10

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    electron.bg онлайн магазин ли е или е магазин както други техно-магазини, щото като гледам в сайта имат само някакво магазинче в НДК, ама ако не съм от София не бих си купил нещо за 500-600 лева например без да съм го видял с очите си първо

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    electron.bg онлайн магазин ли е или е магазин както други техно-магазини, щото като гледам в сайта имат само някакво магазинче в НДК, ама ако не съм от София не бих си купил нещо за 500-600 лева например без да съм го видял с очите си първо
    Да, онлайн магазин са. Аз на два пъти купувам от тях LCD монитори. Точни са в доставката, носят ти го до офиса, разопаковате заедно, тествате ако трябва заедно с доставчика, оформяте гаранционната карта. Поне така е за София.... Досега проблеми с мониторите не съм имал.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #12

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Мисля, че Electron.bg и Техномаркет по някакъв начин са свързани - цените поне за голяма част от нещата са напълно еднакви. Или поне за нещата, които съм сравнявал като цени.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Аз по принцип избягвам да ползвам транспорта на Техномаркет. Съветвам ви и вие да си търсите по възможност друг транспорт. Става по бързо и с по малко главоболия. Все пак няма много големи магазини за бяла и черна техника и като се наложи да се купи нещо винаги се отива до Техномаркет и Технополис. Последно купувахме пералня на брат ми и със стария таралясник Жигули комби я докарахме без да се занимаваме с транспорта на техно маркет. Добре, че не съм я дал колата за скраб. С хладилниците е малко по сложно, че са по голеи, но и с тях може да се намери решени, като се позлва ремарке на някой приятел.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    180
    #14

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Мисля, че Electron.bg и Техномаркет по някакъв начин са свързани - цените поне за голяма част от нещата са напълно еднакви. Или поне за нещата, които съм сравнявал като цени.
    Вносителите са едни и същи. Поне за Sony и Philips - Видеолукс.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #15

    Re: Бесен съм !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от 4a4i
    Вносителите са едни и същи. Поне за Sony и Philips - Видеолукс.
    Че не бяха ли точно пък те собственик на Технополис?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе