Резултати от 1 до 8 от общо 8

Каква микровълнова ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #1

    Каква микровълнова ?

    Ще си купувам микровълнова. Въпроса е каква... От опит мисля че няма нужда от грил, добре е да е от по-големмите (двайсе и колко литра бяха...) недържа да е евтина, даже напротив, искам да е истинска и надеждна, и все пак на прилична цена. Готов съм да платя за марка, само да знам че няма да ми създава главоболия и да се троши. Външния вид също е от значение. По принцип харесвам тия които изглеждат като хромирани. Добре е да е с цифров таймер. Това е от мен, казвайте кой с какво се е сблъсквал, или статистически кои марки се трошат по-малко .

    Предварително благодаря !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #2

    Re: Каква микровълнова ?

    Ако беше отделил време да прочетеш малко какво е написано до сега за микровълновите, сам щеше да си направиш извод. Но пусти мързел, по-лесно е на готово.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #3

    Re: Каква микровълнова ?

    Цитат Първоначално публикувано от Rockwell
    Ако беше отделил време да прочетеш малко какво е написано до сега за микровълновите, сам щеше да си направиш извод. Но пусти мързел, по-лесно е на готово.
    послушай го, аз също ще ти кажа - във форума има изписано не едно и две мнения за микровълнови, лично аз наскоро избирах и се допитах до форума

    като цяло избягвай SAMSUNG и ELEKTROLUX

    но всичко е на късмет все пак


    аз лично избрах PANASONIC NN-S255WBEPG
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=00002134

    използвай търсачката

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re: Каква микровълнова ?

    Цитат Първоначално публикувано от Rockwell
    Ако беше отделил време да прочетеш малко какво е написано до сега за микровълновите, сам щеше да си направиш извод. Но пусти мързел, по-лесно е на готово.
    Цитирай три конкретни мнения ?

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #5

    Re: Каква микровълнова ?

    Цитат Първоначално публикувано от Rockwell
    Ако беше отделил време да прочетеш малко какво е написано до сега за микровълновите, сам щеше да си направиш извод. Но пусти мързел, по-лесно е на готово.
    Абе младеж, изказа се ненамясто. Във форума има 3329434803 теми за климатици, всичките еднакво безсмислени, ходи пиши това там.
    За микровълнови темите са 4, в 3 от които няма нищо конкретно за модели....
    Трябват ми конктерни мнение от рода на - купих си този модел защото ... еди какво си...
    За пример ще дам че преди 3-4 години на родителите ми купихме Conegliano незнам какъв модел, защото беше по-евтина от средното, голяма - над 20-21л, имаше 3 години гаранция, и защото има грил (нещо което по-късно разбрахме че е безполезно).
    Хайде да черпя бири

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #6

    Re: Каква микровълнова ?

    аз съм на мнение че каквато и да си купиш ще ти свърши работа. И самсунг и ЛГ имам и двете вършат една и съща съвсем обикновенна работа, а тя е да ти затоплят яденето

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #7

    Re: Каква микровълнова ?

    Купи си микровълнова печка с иноксова камера и с механичен часовник. Боята или каквото и да е покритие е единственото нещо дето не се ремонтира. А електрониката на микровелетата я надушват хлебарките през три етажа, ( или през три двора ) :-)
    Малко съм писал по темата дано да е интересно

    http://micro.nebelservice.com

    и да не цъкате по рекламите, че токувиж забогатея .... :-)

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #8

    Re: Каква микровълнова ?

    Цитат Първоначално публикувано от nebelservice
    .... Боята или каквото и да е покритие е единственото нещо дето не се ремонтира. ....
    При мен се отлюспи от боята около 1 см2 точно под колелцата на чинията. Проблем ли ще е да го почистя грундирам и боядисам. Боята радиопрозрачна ли трябва да е?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Микровълнова DAEWOO!
    От tarbuk във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 12-06-11, 13:57
  2. каква микровълнова да си купя?
    От mpn68 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 12
    Последно: 25-02-09, 22:36
  3. проблем с микровълнова
    От velmar във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 29-11-07, 23:30
  4. Проблем с микровълнова LG
    От kkras във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 4
    Последно: 25-10-06, 15:17
  5. Каква макра е тази микровълнова печка?
    От Julian във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 5
    Последно: 23-01-06, 15:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе