Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Машинка за подстригване

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #16

    Re: Машинка за подстригване

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan
    Много се извинявам за офтопика, но тия, които сами се подстригвате, нещо друго освен т.н. Нула номер правите ли...
    Аз - не.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    286
    #17

    Re: Машинка за подстригване

    Най добре търсете професионални с покритие карбон

  4. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #18

    Re: Машинка за подстригване

    Цитат Първоначално публикувано от mmb
    Ако използваш 2 дължини е трудно, но не невъзможно. С 2 огледала е начина.
    Philips имат модел с въртяща се глава, която значително трябва да улесни самостоятелното стригане
    120лв

    dragozow
    Не всичко качествено е Moser за 200лв. Както казах не ми трябват 100 приставки, ножични, кутии, невероятни технологии със засукани имена и т.н.
    Има много голям избор на модели под 100лв от стабилни марки ( не Philips )
    Повярвай знам,стрижа се нула номер още като ученик.Сега съм почти на 28 години.Отначалото ходех да ме подстригват ама после прецених че с 5 подстрижки ще си купя някаква машинка.Първата си беше менте и стригането бе съпроводено с почивки защото миришеше на изгоряло,цяла мъка.После реших да си купя свястна машинка,и аз бях залетял по една Филипс докато моя позната сподели че купила на мъжа си тази на Елит и ми описа как си работила без грешка.Купих я с леко недоверие заради марката.Няма грешка,с една батерия се подстригвам 5-6 пъти(все още е с оригиналната).Вътре моторче движи ножовете и ги няма треперещите пластини.Имам и една купена от Щатско която съм ползвал много рядко,куче марка е ама подстригва без да грее.При това доста добре.Иначе и Brown предлагат хубави неща,трябва на място да се иде и да зяпа човек.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #19

    Re: Машинка за подстригване

    Philips имат модел с въртяща се глава, която значително трябва да улесни самостоятелното стригане :default
    120лв
    точно на този Филипс съм му хвърлил око и се чудя дали да си го купя. Ето го в магазин. Изглежда мн готин, удобен. обаче искам да попитам дали някой има впечатления от него, щото 120 лв са си баФти приятната сума за такъв вид техника
    ----
    Edit: купих си я, вчера дойде. ще кажа само, че съм впечатлен! машинката е велика! много е лесно, даже и за първи път! е, вярно, че опитах направо с 0 номер, но ми отне не повече от 5 минути. на фризьора, при който ходех му трябваха поне 10 за да ме окастри.
    единственият минус на машинката е, че докато се подстригваш сам-самин няма с кого да си приказваш за коли, бивши гаджета и казармата

  6. ppp
    ppp е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    1
    #20

    Re: Машинка за подстригване

    А какво ще кажете за http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027277 ?

    Или ако може препоръчайте нещо в този ценови клас .

    Пс. стрижа се 1 или 2-ри номер , но не сам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Машинка за подстригване, тримери / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 13
    Последно: 24-08-22, 18:59
  2. Машинка за подстригване
    От carpangler във форум Друга битова техника
    Отговори: 37
    Последно: 09-04-19, 14:58
  3. Машинка за подстригване
    От ops5 във форум Друга битова техника
    Отговори: 16
    Последно: 08-07-11, 23:03
  4. ПРЕМЕСТЕНО: Машинка за подстригване
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 20-06-11, 15:39
  5. машинка за подстригване philips qc 5010 -проблем
    От pas във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-09, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе