Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема за медицински ехограф

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    105
    #1

    Тема за медицински ехограф

    Ми не зн. къде да я бутна тая тема , не е за битова техника ама .... . Ми трябва да се купува такова чудо , но много е скъпо на цената на един апартамент 120 000 левчета , ново , заробване за цял живот . И туй като предполагам че отвътре не е нищо повече от компютър със съответния софтуер , реших да питам дали ме може да се измисли нещо да се мине по тънко , че и втора ръка са 60 000 лв. Давайте идеи.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re: Тема за медицински ехограф

    ... то ако можеше, фирмите дето ги продават и първа и втора ръка да са фалирали отдавна и всеки да си го прави с домашният компютър ...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #3

    Re: Тема за медицински ехограф

    Не знам къде и какво си гледал, но един най-прост ехограф струва около 3-6000 лв нов, без трансдюсерите, които са средно по 2-3000 лв.
    Ако искаш с един ехограф да извършваш всички възможни изследвания и искаш да го комплектоваш с всички видове трансдюсери, тогава може и 200000 лв да се дадат. Въпрос на нужди.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #4

    Re: Тема за медицински ехограф

    Нов руски или старо китайче може да се намери под 10000лв ама по добре да работиш с кристална топка

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    105
    #5

    Re: Тема за медицински ехограф

    Цитат Първоначално публикувано от dash
    ... то ако можеше, фирмите дето ги продават и първа и втора ръка да са фалирали отдавна и всеки да си го прави с домашният компютър ...
    Maй и аз стигам до същия извод след дъъълги размишления .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  2. Продавам медицински ехограф Контрон
    От petrchev във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 11-06-08, 16:09
  3. Търся медицински сайт
    От catana във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-06, 13:28
  4. Италианско-български медицински речник
    От Sunny във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-03-04, 14:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе