Резултати от 1 до 3 от общо 3

Избор на DECT телефон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    180
    #1

    Избор на DECT телефон

    Реших тази коледа да си сменя стария безжичен PHILIPS, който ми служи безотказно почти 10 години. Поогледах се, попрочетох тук-там и се спрях на два модела PANASONIC KX-TG8202 и PANASONIC KX-TG8301. Първия върви с допълнителна слушалка TGA820, което ме устройва идеално, но пък втория модел ми хареса повече. За него обаче няма допълнителна слушалка. Въпросът ми е някой има ли представа откъде в BG мога да купя допълнителна слушалка (една или две) PANASONIC KX-TGA830. Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Избор на DECT телефон

    В техномаркет-а продават допълнителни слушалки. Те са внисител и при тях се търсят такива нещо. Също ако няма наличнст може да се пита сервизът им за допълнитена слушалка. В общи линии слушалката със заряднто струва почти колкото целия телефон.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    180
    #3

    Re: Избор на DECT телефон

    Това за цената - ясно. Обаче от ТМ ми казаха, че понеже моделите били нови и все още нямало внос на допълнителни слушалки и т.н. Мисля дя се обадя до представителството на PANASONIC в BG да видя какво ще ми кажат оттам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 08-06-09, 12:05
  2. DECT телефон с VoIP
    От bright във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 14:03
  3. DECT телефон PANASONIC KX-TCD500
    От freelander във форум Друга битова техника
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-06, 14:01
  4. Безжичен DECT телефон
    От ivkony във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 18-09-03, 08:56
  5. dect телефон
    От mike_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 12-06-03, 13:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе