Резултати от 1 до 3 от общо 3

5-годишната гаранция на Bosch

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #1

    5-годишната гаранция на Bosch

    Купих си съдомиялна на Бош от Технополис, понеже беше с техен транспорт, ми я докараха след 2 дни, гаранцията трябваше да е вътре в уреда. Да, ама вътре намерих само една книжка, на която пише 24 месеца, вместо 60. Обадих се в Технополис, такава им била практиката, да не се притеснявам, щом имам касова бележка, това било достатъчно. Важна била датата на закупуване, в сервиза знаели, че за тези дати уредите имат 5 години гаранция, защото това било международна промоция. Да, ама тая касова бележка е на термохартия, която избледнява след година. Обадих се в представителството на Бош, оказа се, че на гаранционната карта все пак трябва да има поне печат на магазина, а и те били длъжни по принцип да ми напишат такава гаранция за 5 години, но дори и да не го направят, да не се притеснявам, няма да имам проблем. Отидох пак до Технополис, сложиха ми печат и разбира се отказаха да ми напишат гаранция за 5 години. Като за последен опит се обадих в сервиза на Бош, откъдето ме увериха, че наистина е важна датата на закупуването, те си знаели, че е с 5 години гаранция.

    Та, меко казано съм разочарована от Бош, може ли при такива скъпи уреди да не предвидят поне един стикер за гаранцията, та хората да са спокойни...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    295
    #2

    Re:5-годишната гаранция на Bosch

    Не се притеснявай чак толкова! Моята се развали (и то лесно поправимо) чак на 12-тата година

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    60
    #3

    Re:5-годишната гаранция на Bosch

    КЗП

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. AEG vs Bosch
    От pip00 във форум Бяла техника
    Отговори: 16
    Последно: 20-12-14, 19:13
  2. Отговори: 0
    Последно: 04-09-14, 13:01
  3. 19 годишната Ади се нуждае от помощ
    От kremibs във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 12-07-12, 23:18
  4. Продавам сушилня Bosch с гаранция.
    От dreamfool във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-12, 10:38
  5. Климатици BOSCH
    От gnf във форум Други марки климатици
    Отговори: 7
    Последно: 01-09-10, 19:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе