Резултати от 1 до 4 от общо 4

INDESIT MOON (наблюдения)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #1

    INDESIT MOON (наблюдения)

    Здравейте!Много ще ми е приятно да си початим за пералнята Indesit Moon,ако някой има такава нека пише дали е доволен! Тя ми направи впечатление,защото спечели доста награди и уж е много прехвалена! Наистина ли е толкова добра?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    13
    #2

    Re: INDESIT MOON (наблюдения)

    Имам такава още от първия месец, когато излезна на пазара и съм много доволна. На фона на старата ми Candy е съвършена. Работи се лесно с нея, защото има само четири копчета, а и дизайна много ме устройва, защото е сложена в антрето. Така хората, които влизат, не виждат какво се пере, а и поставката за праховете е толкова добре измислена, че не остава изобщо следа от препарати по нея, защото водата минава директно през нея. Старата пералня беше започнала да ръждясва от страни на чекмеджето за перилните препарати, защото от там минава близо вода. Тази няма такова и е удобна и за жилища с по - малко налягане на водата. Старата трудно изпомпваше вода да отделението с праха и не го взимаше изцяло и поради това трябваше да го слагам директно при дрехите. Лесно се работи с нея, защото е изцяло автоматизирана и не се чудиш коя програма да избереш, на колко градоса, на половин пране ли, колко оборота...А дизайна и е направо зашеметяващ - стои като бижу и не прилича на пералня.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #3

    Re: INDESIT MOON (наблюдения)

    Порадвайте им се до като са в гаранция и се молете да не се развалят!Защото от сервиза ,който обслужва италианските марки/в една от преките на ул."Житница" в София/ само ще имате избор да се самоубиете или да убиете някой от сервиза!
    Относно пералните "Индезит"-дизайн и фасон-ДА!
    качество на материалите,надеждност и изработка-НЕ!!!

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    1
    #4

    Отговор: INDESIT MOON (наблюдения)

    Подариха ми я ,защото не сушела добре на 30 градуса с перцето.То като натиснеш 30 перце и после 30 часовник ,въобще не центрофугира ,а пере и плакне 50 мин.- това е за найлон и коприна ,и центрофуга не са сметнали,а като е на 30 с перце + 30 с перце центрофугата ти е на 600 оборота нормално е да не суши хубаво.та значи как си пера маратонките с чорапите- 30 с часовник прах за пране и омекотител-свършва за 20-тина минути и пак пускам 30 с часовник ,и всичко е идеално.Идеална си е пералнята,само филтърчето да й почиствате по-редовно особено след пуловери.
    Този пост е редактиран от avenger; 05-03-16 в 20:22.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PANASONIC CS/CU-YE-12-MKX -> наблюдения в режим отопление
    От vaskin във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 120
    Последно: 26-12-13, 14:46
  2. Мнение за пералня Indesit Moon
    От enigmaG във форум Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 09-05-08, 18:42
  3. Някой има ли наблюдения за ELITE PV-400 USB NEW
    От Steven K във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 07-06-07, 16:25
  4. Aka Moon
    От zidkam във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 25-02-06, 16:33
  5. AIWA телевизор,наблюдения ?
    От lightmaster във форум Други телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 15-12-04, 04:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе