Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 53

Климатици Fagor

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    85
    #31

    Re:Климатици Fagor

    Единият ми Fagor стана на 2 години, а другият на 1 година
    Мога да кажа едно - Перфектни машини!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    36
    #32

    Re:Климатици Fagor

    Абсолютно си прав - вече 2 години експлоатация - 0 проблеми.
    Препоръчвам ги на всички които търсят качествена стока на нормална цена.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #33

    Re:Климатици Fagor

    Това същото го чух от доволен собственик на Осака.Явно късметлия беше човека,като теб...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #34

    Re:Климатици Fagor

    Хм,едната ми Мидея е на 4,другата на 3 години(на цена по 630лв.с монтажа),не са ремонтирани,но не бих казал,че са перфектни машини.Единственото перфектно в тях е R22.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    36
    #35

    Re:Климатици Fagor

    3 години експлоатация - никакви проблеми.
    Първоначалните ми притеснения се изпариха отдавна
    javascript:void(0);

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #36

    Re:Климатици Fagor

    Пиши на кирилица!
    Jackas

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328130820[/time]_________________________________________________

    каква е тази иконка на дистанционното като триъгълник ако някой знае моля да ми каже благодаря предварително

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #37

    Re:Климатици Fagor

    Автоматичен режим.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #38

    Re:Климатици Fagor

    каво ще рече това сам си определя градуси, колко да работи (а на колко градуса ще работи ) може малко по- подробно да ми се обясни аз сам много бос на тая тема и понеже дистанционото ми не е оригиналното и нямам и упътжане

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #39

    Re:Климатици Fagor

    Този режим, по принцип е да се поддържа 24°С в помещението като при някой модели има и диапазон (+2°С и -2°С от тази температура). В случая, при активиране на този режим, климатизатора сам определя как да работи за да поддържа тази температура. Съвета ми, сега през зимата да държиш климатизатора на режим отопление и да задаваш температура която искаш да поддържа машината (стига тя да може). През лятото, активираш режим охлаждане и също настройваш температурата която те задоволява.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #40

    Re:Климатици Fagor

    много благодаря (иначе климатика бива донесен е от испания не е някоя имитация) просто не съм го разучил още
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328303160[/time]_________________________________________________

    до колкото знам аз най барзото размразяване на външното тяло е като се посне да духа студено колко горе долу време му е нужно и трябва да се остави да работи така преди да се обърне пак на топло? благодара много за отговорите много са ми полезни!!!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328303508[/time]_________________________________________________

    тази марка излязоха явно добри имам познати които са дали по 1000лв. за климатик и той замръзва и саответно не работи докато не се размрази моя е целия в скреж и лед и продалжава да работи безотказно малко е слабичак ама като за безпари толкова

  13. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #41

    Re:Климатици Fagor

    Преди 3г бях сложил такъв 12 ска направими впечатление огромното външно тяло с 2 толообменик 40 кг а като мошности небеше кои знае колко 1 до 4 кв маи беше на топло Човека на които го сложих е много доволен само с него се топли и несе е оплакал до сега но несам ги вядял някаде да ги продават или предлагат не знам от къдего беше взел

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    85
    #42

    Re:Климатици Fagor

    Най-добрият съдник е времето!

    Единият ми Fagor след няколко месеца става на 4 години, а другият на 5 години.
    От монтажите им, техник в домът ми не е стъпвал. Тази зима беше една от най-студените,от както се помня.
    Остискаха героически, и топлиха без проблеми. Две 12-ки площ от около 100-тина куб. метра(42кв.м х 2.60)


  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    36
    #43

    Re:Климатици Fagor

    климатика стана на 5 години, без никакви оплаквания.

    тази пролет се наложи да го преместя, понеже се местихме в ново жилище. лятото се държа нормално - охлаждаше хол около 20кв.м. , коридор и доколкото може да стигне дп спалнята.
    справи се добре, но за зимата щетрябва да купя още един климатик, вероятно ще е фуджицу 12-lec.
    между другото наскоро бях в техномаркет и забелязах нещо интересно климатик с марката електролукс който поразително много прилича на моя фагор - външното тяло бе едно към едно, поне на външен вид, а и вътрешното беше много сходно.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...LUX-EXI12HK1WI
    някой има ли обяснение ?

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #44

    Re:Климатици Fagor

    АЗ ИМАМ...........всички китайски боклуци се поръчват от тук и се правят в световно неизвестни заводи.ма за 6,25 с ддс-толкова.и какво значи без оплаквания.бачка при много ниски градуси и хаби малко ток ли

  18. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #45

    Re:Климатици Fagor

    Цитат Първоначално публикувано от rebel
    климатика стана на 5 години, без никакви оплаквания.

    тази пролет се наложи да го преместя, понеже се местихме в ново жилище. лятото се държа нормално - охлаждаше хол около 20кв.м. , коридор и доколкото може да стигне дп спалнята.
    справи се добре, но за зимата щетрябва да купя още един климатик, вероятно ще е фуджицу 12-lec.
    между другото наскоро бях в техномаркет и забелязах нещо интересно климатик с марката електролукс който поразително много прилича на моя фагор - външното тяло бе едно към едно, поне на външен вид, а и вътрешното беше много сходно.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...LUX-EXI12HK1WI
    някой има ли обяснение ?
    Климатиците ELECTROLUX,доколкото аз знам се правят от MIDEA,които имат правата да слагат тяхното лого,та може да ползват еднакви заготовки,както при духалки,тостери и др. Китайска му работа!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fagor хладилник - проблем
    От lennonbg във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 10-04-13, 20:46
  2. Стъклокерамичен плот Fagor
    От vladun във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-13, 10:21
  3. проблем с фурна Fagor
    От vikenceto във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 17-12-10, 15:37
  4. Fagor 3FC-67 NFXD - компресора не спира
    От alexx във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 17-11-09, 23:19
  5. Fagor - пералня с Blutooth technology?
    От SpaceBo във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-06, 15:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе