Резултати от 1 до 11 от общо 11

Климатици VOLTEL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #1

    Климатици VOLTEL

    Някой да знае нещо за тези климатици и по специално за модел:32GW.
    фирмата вносител е дала на продавача в магазина от който го купих информация че е със компресор DAIKIN.Възможно ли е това при цена на климатика 525лв.
    много ще ви бъда благодарен да ми помогнете със някаква информация.Иначе студи за световно,за топло не знам..

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #2

    Re:Климатици VOLTEL

    Това което научих от работата с 2ра употреба клими е че даикин е търговска марка тя купува изделия от други фирми предино и поставя своето лого вътре частите са най различни компресори самсунг и др но те не правят компресори. И едва ли турска клима ще е с някъв марков компресор.Ква е сметката да купуват скъп компресор за ефтин климатик.

  4. p1
    p1 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #3

    Re:Климатици VOLTEL

    Не си прав airclima.Аз лично съм разглобявал ВОЛТЕЛ и беше с МАТСУШИТА.МИДЕА-та също ги ползва.И в ПРОЛУКС съм ги виждал.А ме е яд че досега ВОЛТЕЛ не ми се е развалил.НЕ ИМ ПРАВЯ РЕКЛАМА.Аз уважам ОСАКА.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    16
    #4

    Re:Климатици VOLTEL

    VOLTEL

    Имате ли впечатления от тази марка климатици?

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #5

    Re:Климатици VOLTEL

    Имаме!
    Не са добри!ВЪОБЩЕ!!!

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #6

    Re:Климатици VOLTEL

    Стават само за учреждения, за нищо друго.

  8.  
     
  9. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #7

    Re:Климатици VOLTEL

    Пълни боклуци миналото лято прегедах няколко все с исгорели компресори Нямат чек вентил с една капилярка Компресор Qungzan даже и немо да го напиша правилно компресора Мисля че са производство на shunlan за мен това нее климатик по скоро еднодневка Изгорили компресора по добре нов даси сложиш не си струва ремонта А и също медните тръби са с по малук диаметъ и се пукат доста от икономия на матереал

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #8

    Re:Климатици VOLTEL

    Цитат Първоначално публикувано от turboie
    Пълни боклуци. Миналото лято прегедах няколко. Все с изгорели компресори. Нямат чек вентил, с една капилярка са. Компресорът е Qungzan. Даже и не могага да го напиша правилно компресора. Мисля, че са производство на shunlan. За мен това не е климатик, по-скоро еднодневка. Изгори ли компресорът, по-добре нов да си сложиш. Не си струва ремонта. А и също, медните тръби са с по-малък диаметър и се пукат доста от икономия на материал.
    Даааа! С тези климатици, работата е сериозна. Надявам се, че хората ще внимават, когато си избират климатик и фирма за монтаж. Един предварителен разговор с монтажниците ще е само от полза.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Кърджали
    Мнения
    23
    #9

    Отговор: Климатици VOLTEL

    Ами и аз имам 12ка инверторен купих го за 1000лв с монтаж беше. До колкото знам са на Турска фирма VESTEL и ги продават като VOLTEL поне така ми казаха..

    За зима
    до 0 градуса попринцип няма проблем. Добре и постоянна работа. НОО падне ли под 0 16кв не може да топли, 40мин работа 20мин почивка и не става работата.

    за лято
    Проблем няма, духа студено и всичко ок само от време на време дето свирка..

    --
    Вътрешното тяло понякога много бръмчи, като духа студено пнякога свирка.. не знам дали е нормално за инвертор, но като стигне избраната температура спира климатика.

    за волтел това е.. Ако ще се ползва лято, става. Ако е за зима НЕ
    Дали ще купя друг път НЕ..
    Този пост е редактиран от avenger; 24-08-15 в 18:06.

  12. Junior Member Аватара на PRACTIC
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    ех сvв
    Мнения
    127
    #10

    Отговор: Климатици VOLTEL


  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    1
    #11

    Отговор: Климатици VOLTEL

    имам VOLTEL IAC35 на дистанционото няма копче за тест някои знае ли комбинацията има фреон целта ми е да разбера каква е грешката и дали е електрония блок или компресора моля ако знаете пишете тука или звъннете 0898682181

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик Voltel AC-35 грешка Е7
    От thenick във форум Други марки климатици
    Отговори: 0
    Последно: 09-02-14, 20:52
  2. Voltel 12-ка DC инвертор - работи нормално само 30 минути
    От audiobg във форум Други марки климатици
    Отговори: 9
    Последно: 26-08-10, 14:25
  3. Sang или Voltel DVD
    От tycoon11 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 5
    Последно: 23-06-10, 10:20
  4. DVD Voltel VL5300
    От daudebardia във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 19-04-10, 07:01
  5. VOLTEL DivX 2805 Проблем !
    От lawbreakerr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 27-01-09, 10:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе