Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    42
    #1

    Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Наскоро си купих нов експеримент климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT,като марка ми е познато made in Turkey но като работа не.Ако нялкои има мнение да пише,не че ще повлияе а за да има информация.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Ами експирементирай нали за това си го закупил.

  4. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #3

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Какво значи " нов експеримент климатик"

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    42
    #4

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    значи климатик за който няма и капка мнение.Даваш няколко стотин лева и чакаш,ако си късметлия работи нормално и нямаш проблеми,но ако не виждаш къде е експеримента.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #5

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Цитат Първоначално публикувано от fbr
    Какво значи " нов експеримент климатик"
    Означава с много усилия да откриеш турска/виетнамска/афганска марка, дето я не знае, да я закупиш/монтираш/тестваш и да дадеш подробни отзиви, за да предпазиш съфорумците от подобни експерименти.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    е хайде, хайде

    Vestel е част от Zorlu Holding, който е втората по големина икономическа структура в турция, така че не е като да е нещо малко и незначително

    вестел държат десетки проценти от пазара на черна техника в европа и америка под марки, които не сме и чували, а оборотите им са в десетки милиарди долари...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #7

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Това не им пречи да правят ,по-скоро да ИМ правят ,едни от най-калпавите климатици. Което е същото и в Самсунг примерно,на фона на още по-големите им обороти...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    42
    #8

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Господа,доколкото разбрах тази клима е 1:1 със LG .А и за момента се държи чудесно.От всички климатици които съм виждал да работят(като изключим скъпите марки, не всички разбира се)този е супер,но все пак да изчака ме минусови температури и тогава ще спорим.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #9

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    А кой ти каза,че LG правят читави климатици? И че сега се държал добре ??? Ми сега е +10°,даже и Осаките си работят...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    42
    #10

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Говоря,че работи читаво и безшумно за тези стотинки.А вече има температура през нощта около нулата и пак си е добре,всед пак не струва 2000-3000лв. и не шуми ката осаките и там други дето само им викат климатик

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    42
    #11

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Време е за малко резултати при тези ниски температури.Климатика се държи великолепно и мога да твърдя ,че за марка като тази си заслужава парите.Единствения дефект е че като се размрази леко изпуква в вътрешното тяло,за сега това.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Цитат Първоначално публикувано от hrutka
    Господа,доколкото разбрах тази клима е 1:1 със LG .А и за момента се държи чудесно.От всички климатици които съм виждал да работят(като изключим скъпите марки, не всички разбира се)този е супер,но все пак да изчака ме минусови температури и тогава ще спорим.
    В хотела в който бях в турция на климатика си пишешеш LG Beko. Беше голям боклук тъй като нямаше авторестарт, а като извадиш картата с ключа тока спираше. После като си вляза в стаята трябваше ръчно да го пускам.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #13

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    :-)
    Всички климатици LG фабрично нямат рестарт !!!!
    http://www.soft-clima.com/index.php?showtopic=2517
    Опцията се включва със задържане на бутона за включване на вътрешното тяло за 8 сек.
    Не е коректно да се прави категорично заключение " дали нещо си е боклук, или не" само на база непознаването му и незнанието ни, как се работи с него.

    Сетих се за оня депутат Гошо "Тъпото", дето разправяше как спял с жилетката в някакъв хотел, щото не можал да си спре климатика


    http://www.capital.bg/show.php?storyid=213009 :-)


    И още нещо се сетих. Някои модели на TOSHIBA също фабрично са без autorestart и трябва да се включи ръчно.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    42
    #14

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    Имам нужда от малко помощ,климатика си работи нормално и нямам проблеми но искам да попитам?Поради моя тъпа грешка без да искам от дистанционното на другия ми климатик Samsung AQ12FAN(само името му е климатик) при въвеждането на конфигурационен код на него направих грешка на този.След което му въведох този код 045405-1А00ЕА сега работи добре но това ли е кода за 9-ка.Предварително благодаря на този който ми помогне,че трудно се намира инфо за тези клими а и незнам кои ги внася.

  18. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #15

    Re:Климатик VESTEL D-9 ADORE/CFRONT

    hrutka, Каква е причината да се занимаваш с въвеждане на кодове на климатиците си?

    За кодовете на Samsung посети сайта на К&К Сервиз.

    За кодовете на Vestel виж тази тема на сайта на ТЕХКОМсервиз.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Neo, Crown, Telefunken, Finlux, Sang, Vestel, Beko и други..
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 363
    Последно: 07-03-24, 21:21
  2. Отговори: 0
    Последно: 02-01-13, 14:54
  3. Хладилник Vestel спира често.
    От JordanVass във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 11-09-12, 10:24
  4. телевизор vestel 21"crt не пали
    От jojobix във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 02-02-09, 23:10
  5. помощ за divx субтитри dvd vestel
    От chobi във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 23-07-07, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе