Здравейте,
Имам Мултисплит AUX на фреон R32, но системата изпуска от някъде след време и за сега не намирам от къде. Имам бутилка r410a и мога ли да го заредя с него, като увелича количеството агент и с колко? Идеята е да тествам кръговете един по един и да изолирам или поправя повредения. Причината е в достъпа до всички вътрешни тела.