Резултати от 1 до 3 от общо 3

Помощ за телевизор JVC AV-29FT5SU

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    20
    #1

    Помощ за телевизор JVC AV-29FT5SU

    Привет ! Мисля,че имам няколко проблема с моя телевизор JVC AV-29FT5SU (на 1 година).
    01.Колкото пъти и да настройвам верния час на часовника му,при пълно изключване от захранването или в чакащ режим и след това включване,винаги ми показва 23:15 h.
    02.Таймерът за изключване пък ми се струва нереален,понеже няколко пъти го следя и установявам че изключва по-рано от зададеното време.
    03.Като го пускам за около секунда екрана е сив с бели и тънки наклонени ленти (така правеше един стар В.Търново на баба ми ,докато "загрее" ).
    Хайде,да не ви досаждам с повече точки .Само да Ви помоля и за влизането в сервизното меню и дали от там мога да променя нещо към по-добро и полезно.Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Re: Помощ за телевизор JVC AV-29FT5SU

    Цитат Първоначално публикувано от VASILISTO
    ...
    01.Колкото пъти и да настройвам верния час на часовника му,при пълно изключване от захранването или в чакащ режим и след това включване,винаги ми показва 23:15 h.
    ...
    според мен е нормално това.

    "пълно изключване от захранването " е все едно на някой комп да направиш "Clear RTC/CMOS".


    по т.2 :

    ако е 1-2 сек. по-рано - напълно нормално(нали не очакваш в телевизор да вградят атомен часовник..).


  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,223
    #3

    Re: Помощ за телевизор JVC AV-29FT5SU

    Най-добре се консултирай със сервизен специалист за "сивия екран". Все пак телевизора е гаранционен.
    Колкото до часовника - забелязах същото на телевизорите Daewoo, когато се запамети на позиция 1 нашия Канал 1. С неговия Телетекст не сработва правилно автоматичната настройка на часа.
    За други марки не знам, но моят Philips си сверява часовника нормално дори на Канал 1.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избор на телевизор
    От loadingg във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 11-09-13, 17:28
  2. Помощ за избор на телевизор
    От galika във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 28-05-13, 14:30
  3. помощ за телевизор
    От dracon1111 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-12-12, 13:54
  4. Помощ за избор на телевизор
    От zaks във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 22-09-11, 20:56
  5. Помощ за избор на телевизор
    От presents във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 22-03-11, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе