Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Finlux ?

Гласували
125. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 55" LCD

    14 11.20%
  • 52" LCD

    0 0%
  • 48" LCD

    4 3.20%
  • 47" LCD

    1 0.80%
  • 46" LCD

    3 2.40%
  • 42" LCD

    16 12.80%
  • 40" LCD

    14 11.20%
  • 39" LCD

    3 2.40%
  • 37" LCD

    2 1.60%
  • 32" LCD

    50 40.00%
  • 26" LCD

    3 2.40%
  • 24" LCD

    9 7.20%
  • 22" LCD

    5 4.00%
  • 19" LCD

    1 0.80%
Страница 17 от 40 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 588

Finlux телевизори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    8
    #241

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Грешката е била във флашка ..
    Windows-a не я форматира явно както трябва, форматирах я FAT32 през Mac-a и сега всичко е точно.. Извинявам се за офф-а, който се получи

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    1
    #242

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте,имам телевизор 32FLYR168/BC. Ако някой все пак е разбрал как наистина се влиза в сервизното меню на този телевизор нека да сподели.

    P.S.С меню и код:4725 влиза но там повечето неща(най-интересните) са неактивни.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    70
    #243

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте,
    може ли да споделите ако има информация с какви матрици са актуалните(2013) модели 39-40"?
    Или дали има начин да се "разкодира" - преди имаха буквени означения на гърба.
    Поздрави!

  5. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    3
    #244

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте!
    Скоро си купих Finlux 32FLYR168 BС и засега всичко е наред. Не съм много наясно с тези технологии, така че ще се въздържа от коментари/ревюта и т.н.
    Видях, че за да го свържа с Wi-Fi мрежата вкъщи ми трябва адаптер. В книжката пише, че трябва да ползвам Wireless USB Dongle - VEEZY 200.
    Въпросът ми е, трябва ли да е точно този или може да ползвам и други адаптери? И ако да - къде мога да видя, кои са съвместимите устройства? Благодаря ви предварително

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #245

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Stefan1973 Виж публикацията
    Здравейте,имам телевизор 32FLYR168/BC. Ако някой все пак е разбрал как наистина се влиза в сервизното меню на този телевизор нека да сподели.

    P.S.С меню и код:4725 влиза но там повечето неща(най-интересните) са неактивни.
    MENU,4725
    Нормално - трябва да ес активират в сервизното меню. Друг е въпроса как става това и дали се поддържат тези функции от шасито на модела.

    Цитат Първоначално публикувано от elvandin Виж публикацията
    Здравейте,
    може ли да споделите ако има информация с какви матрици са актуалните(2013) модели 39-40"?
    Или дали има начин да се "разкодира" - преди имаха буквени означения на гърба.
    Поздрави!
    39" - AUO / Innolux

    Цитат Първоначално публикувано от Янислав Вълев Виж публикацията
    Здравейте!
    Скоро си купих Finlux 32FLYR168 BС и засега всичко е наред. Не съм много наясно с тези технологии, така че ще се въздържа от коментари/ревюта и т.н.
    Видях, че за да го свържа с Wi-Fi мрежата вкъщи ми трябва адаптер. В книжката пише, че трябва да ползвам Wireless USB Dongle - VEEZY 200.
    Въпросът ми е, трябва ли да е точно този или може да ползвам и други адаптери? И ако да - къде мога да видя, кои са съвместимите устройства? Благодаря ви предварително
    Трябва да е същият. Различните марки и модели са базирани на различни чипове, а драйвърите в телевизора са за модела който е изписан в книжката с инструкциите.

  7. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    3
    #246

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    И още един въпрос...
    Ползвам цифрова телевизия на Булсат и приемника ми е HD. Сега ползвам скарт кабел за свързване на телевизора и приемника. Един познат ми каза, че ако си взема HDMI кабел, картината щяла да стане по-добра. Това вярно ли е? И каква изобщо е разликата/предимствата на двата вида кабели?

  8.  
     
  9. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #247

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Аналогов - цифров пренос на сигнала...
    Определено ще има подобрение.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    1
    #248

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте! Вчера си купих ТВ LED LCD Finlux 32FLHYR160SCD-3D SMART. Обаче не мога да му пусна звук през HDMI, само картината си е ОК. Телевизора отказва да възпроизведе звук, когато източник е HDMI, иначе като пусна файл от USB флашка, си е ОК звука. При включване на телевизора се показва надпис "Режимът на готовност пречи на звука" и има само опция да му цъкна ОК. Търсих из менюто на телевизора, ама не успях да пусна звука. Разбира се, от компютъра избирам в устройства за възпроизвеждане HDMI Output.
    Този пост е редактиран от DareDevil123; 15-05-14 в 21:52.

  11. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    3
    #249

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Още едно питане - от къде мога да си купя камера и микрофон за телевизора, за да ползвам Skype, че заминавам в чужбина и бащата държи да си говорим? Разгледах в нета и видях някакви от порядъка на 200 лв за Самсунг, Филипс и т.н. Тези неща универсални ли са или пак трябва да търся нещо съвместимо с моя телевизор?

  12. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #250

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    HDMI ? от компа ? кабели от компа към финлукса.
    200 лева за камера ? ми няма ли за тия пари таблет и с него.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #251

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от DareDevil123 Виж публикацията
    Здравейте! Вчера си купих ТВ LED LCD Finlux 32FLHYR160SCD-3D SMART. Обаче не мога да му пусна звук през HDMI, само картината си е ОК. Телевизора отказва да възпроизведе звук, когато източник е HDMI, иначе като пусна файл от USB флашка, си е ОК звука. При включване на телевизора се показва надпис "Режимът на готовност пречи на звука" и има само опция да му цъкна ОК. Търсих из менюто на телевизора, ама не успях да пусна звука. Разбира се, от компютъра избирам в устройства за възпроизвеждане HDMI Output.
    Върни му заводските настройки.

    Цитат Първоначално публикувано от Янислав Вълев Виж публикацията
    Още едно питане - от къде мога да си купя камера и микрофон за телевизора, за да ползвам Skype, че заминавам в чужбина и бащата държи да си говорим? Разгледах в нета и видях някакви от порядъка на 200 лв за Самсунг, Филипс и т.н. Тези неща универсални ли са или пак трябва да търся нещо съвместимо с моя телевизор?
    Не са универсални - драйвърите инсталирани в софта на телевизора, са писани за точно определен техен модел камера.
    Попитай консултантите в магазина за модела камера.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    6
    #252

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    В магазин Зора в кв Люлин видях HD камера с микрофон за Финлукса. Провери там

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    23
    #253

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Появи ми се проблем. Преди два дни си купих втори телевизор FINLUX 24FLHYR160L . Закупих си и модул от оператора ми, но каналите със субтитри ми излизат по следния начин.



    На аналоговата телевизия няма такъв проблем. Няма опции за промяна или редакция на субтитрите или поне аз не мога да намеря такава в телевизора. Обадих се на националния телефон на оператора ми. За съжаление не можах да се разбера като хората с оператора там, които твърди , че проблемът е в моя телевизор. Склонен съм да се съглася дотолкова, доколкото телевизорът ми е в конфликт с модула. Някой имал ли е подобен проблем? И дали ако вляза в сервизното меню ще мога да поправя този бъг? Благодаря предварително.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-06-14 в 10:22.

  17. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #254

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Това е от телевизора. Забележи как на канали с вградени субове няма подобна лента. Това са субтитри излъчвани от канала, които можеш да изкл. и да смениш езика им , ако има повече от един. За съжаление този начин на показване е само от телевизора и няма нищо общо с оператора или модула. При аналоговата всичко е вградено. Междувременно, посочвайте и името на оператора при проблем . Може някой от същия да помогне. Имал съм подобен проблем с различни външни тунери - показваха по различен начин субовете.. Ако този начин на показване не подлежи на регулиране сменяй уреда докато е време. Преди да отпишеш телевизора провери за ъпдейт на фърма, с който този проблем може и да се оправи.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    23
    #255

    Отговор: Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Това е от телевизора. Забележи как на канали с вградени субове няма подобна лента. Това са субтитри излъчвани от канала, които можеш да изкл. и да смениш езика им , ако има повече от един. За съжаление този начин на показване е само от телевизора и няма нищо общо с оператора или модула. При аналоговата всичко е вградено. Междувременно, посочвайте и името на оператора при проблем . Може някой от същия да помогне. Имал съм подобен проблем с различни външни тунери - показваха по различен начин субовете.. Ако този начин на показване не подлежи на регулиране сменяй уреда докато е време. Преди да отпишеш телевизора провери за ъпдейт на фърма, с който този проблем може и да се оправи.
    Операторът е пловдивски. ENTRY. Помислих си за ъпдейт, но телевизора няма порт за връзка с интернет, а в мрежата не намерих нищо. Съпорта на FINLUX е под всякаква критика.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 40 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1673
    Последно: 22-03-24, 08:51
  2. Hitachi телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 341
    Последно: 23-07-21, 18:47
  3. Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница
    От hristoslav2 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 1269
    Последно: 09-03-15, 23:29
  4. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 19:15
  5. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 17:56

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе