Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35
Like Tree1Одобрявам

TV NEO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #31

    Отговор: TV NEO

    Върни му заводските настройки и сканирай наново.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    2
    #32

    Отговор: TV NEO

    как да ги върна заводските настройки

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    8
    #33

    Отговор: TV NEO

    Цитат Първоначално публикувано от жицата Виж публикацията
    Здравейте закупих тв нео лед 32281 sw преди четири месеца от България .Сега живея в Австрия и гледам булсатком ,когато дойдох в Австрия хванах 3 ефирни телевизии,обаче един ден може би след смяната на държавата в първоначалната настройка ми изчезнаха тв каналите,нямаги и в източниците моля ако можете ми помогнете как да си ги върна за да гледам ефирни телевизии.Предварително ви благодаря

    Доволен ли сте от този телевизор защото имам намерение да си ку закупя? Благодаря!

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    8
    #34

    Отговор: TV NEO

    търся софтуера за НЕО-led-3211 LGdisplay-LC320EUS-FFE2 MainBoard-cv9302h-g42

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #35

    Отговор: TV NEO

    Мои близки имат 2 броя Нео , единия се гледа повече. За три години образа стана син Няма настройка , която да го оправи. Другия е на 4 години, гледа се доста по.малко , но вече синее. Мисля , че няма много живот ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе