Страница 17 от 117 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 1752
Like Tree394Одобрявам

TCL телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #241

    Отговор: TCL телевизори

    Качеството спада при LCD това е проблема.

  2.  
     
  3. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    427
    #242

    Отговор: TCL телевизори

    На всичко спада качеството-лаптопи, коли, телефони, перални, хладилници, дрехи, обувки-корпоративна и човешка алчност... И на никой не му дреме нито за името на фирмата... Нито за клетият потребител... П. С. А качеството на излъчване на тв сигнал тук и съдържанието на голяма част от програмите е такова, че ТВ е най-малкият проблем...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 12-01-20 в 14:52.
    VanDan, sclera_bg и Firenze69 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #243

    Отговор: TCL телевизори

    Особено при смяна на различни технологии както е в случая.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #244

    Отговор: TCL телевизори

    Остана ми само едно нещо което да си променя за да ми хареса напълно "мъника" - клавиатурата/шрифта.
    Пичове има ли начин да се увеличат малко тези букви/цифри че от 3м. ми идват малко ситни и се чувствам като на очен преглед (карам ги на интуиция) Слагам разни клавиатури софтуерни но работят само с мишка пък аз не я искам.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #245

    Отговор: TCL телевизори

    2020:
    TCL дава на своята 6 серия новата мини-LED подсветка технология, която драстично увеличава броя на отделните светодиоди и зоните за локално затъмняване в сравнение с традиционно осветените QLED телевизори.
    Тази промяна може да даде на тези високо достъпни телевизори, ново дълбоко ниво на черния цвят, което обикновено се наблюдава само на OLED телевизори, които струват два пъти повече или повече на база размер.
    Новата 6-серия може да предефинира достъпно качеството на картината, което можем да очакваме от 4K телевизия в диапазона под 1000 долара.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #246

    Отговор: TCL телевизори

    Хубава реклама си правят с MiniLed подсветката но реалноста е друга.
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1568101580

    Цитат:

    MiniLED е следващата стъпка за LCD, но не е революция. Въпреки твърденията за „без ореол ефект“, X10 показа видимо цъфтящи около ярки предмети върху черно платно.

    За разлика от 8-серията / X10, която използва пасивна матрица, за да контролира зоните си на затъмняване, прототипът използва активна матрица, която позволява по-напреднало затъмняване на зоната - но с по-висока цена. Прототипът с 5000 зони все още проявяваше силно цъфтеж.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #247

    Отговор: TCL телевизори

    Телевизорът TCL X91 8K QLED спечели златната награда на CES2020

    TCL е удостоен с престижната златна награда за своя 8K QLED телевизор
    .
    Според журито на International Data Group, X91 е комбинация от най-новите технологии и достъпна цена в своята категория. TCL X91 - за телевизора Телевизорът TCL X91 е водещ модел на компанията за 2020 г. Той беше представен на CES 2020, където можете да видите снимки по-долу от нашия главен редактор Пьотр Гмерка .
    Телевизорът има 75-инчов 8K LCD панел с квантов точен филтър (QLED) и в същото време поддържа Dolby Vision и IMAX Enhanced , с локално затъмнение. Що се отнася до звука, той беше осигурен от Onkyo , а интегрираната аудио система осигурява звук във формат Dolby Atmos . Приемникът има предварително инсталирана Android TV система , а също така се отличава с вградена прибираща се камера, която може да помогне при видео разговори.
    TCL X91 - 8K QLED телевизор със златна награда 2019-2020 .TCL е награден с телевизора TCL X91 със златната награда 2019-2020 в категорията Global Top Brands. Група експерти от цял ​​свят и медии взеха предвид иновациите на продуктите и способността на марката да се позиционира на челните места в бранша . Според журито марката TCL с 8K QLED телевизор, моделът X91 перфектно се вписва в тези критерии. Наградата беше връчена на 8 януари 2020 г. на церемонията по награждаването на Global Top Brands, спонсорирана от IDG, в хотел Wynn & Encore в Лас Вегас.
    Очаква се TCL 8K QLED телевизорът да се появи в магазините в Европа през второто тримесечие на 2020 г.

    Кофтито е,че колегата SONY кат си купи 77'' OLED пак ще ни бие с 2''.
    Źródło: https://hdtvpolska.com/telewizor-tcl...rd-na-ces2020/
    Този пост е редактиран от cable; 13-01-20 в 15:15.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #248

    Отговор: TCL телевизори


  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #249

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    '.
    Добре дошъл при истинските тв-ри.След 3 години да не минеш за mini led ,че щени объркаш окончателно.


    .:
    А тук защо не са съгласни с твойто "професионално мнение"
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1568101580

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #250

    Отговор: TCL телевизори

    Koлега SONY1,нямам против да не ти харесва моето ''професионално мнение''.Само,че аз такива не изказвам.Само давам статии от където трябва .Относно това което си дал ,може би не си прочел или си забравил.ама да си направим преговор.Та интерсен е следния цитат:

    ''TCL не улесни себе си, тъй като беше избрал труден тестов материал с много рязко разделяне между яркия обект на снимката и черното платно. Искаме да подчертаем, че X10 изглеждаше много обещаващо. Независимо от това, не трябва да очаквате miniLED да премахне цъфтежа. Все още ще видите да цъфтят около субтитри и ярки предмети на снимката - особено ако се измъкнете от сладкото място.''

    Сега да попитам,аз какво по-ралично съм казал?Риторичен въпрос,няма нужда да се хабиш.
    И да обобщим някои изводи които си правим,дали професионални или не не е от значение
    1.Аз съшо като тебе казвам,че OLED е най-доброто.
    2.За разлика от тебе си купувам това което ми харесва.
    3.Не твърдя(пак за разлика от тебе),че след като има най-добро led е умряла технология и ако е добър модел и на добра цена не го отхвърлям заради фенщина на нещо.
    4.За разлика от тебе не съм фен на марки и гледам да разглеждам всеки модел според знанията си(и намерените ревюта)
    С това смятам въпроса за изчерпан,Всички обяснения в повече според мен са излишни.Кой разбрал,разбрал.Ако искаш можеш да исказваш своите гледни точки за моите мнения,но не мисля засега да ти отоварям,защото натоварваме хората с лични приказки.Ама до първи април има много време,така че ....кой знае.Може пак да си поговорим.
    burbeng и coverstar харесват това.

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #251

    Отговор: TCL телевизори

    Как какво си казал !? Тотален фен и продавач- ""Добре дошъл при истинските тв-ри.След 3 години да не минеш за mini led ,че щени объркаш окончателно"".

    Aз без да знам вече и MiniLed си "купих" тотална реклама правиш а стана и яновидец. Типичен продавач.

    Даже и Самсунг минава на Олед. Умираща технология е LCD, разбираме че рекламираш китайското но е факт.

    Цитат

    MiniLED е следващата стъпка за LCD, но не е революция.
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1568101580
    Този пост е редактиран от sony 1; 14-01-20 в 12:44.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #252

    Отговор: TCL телевизори

    Само едно уточнение(извинявам се ,че няма да спазя обещанието си).Това го казах,като имах предвид OLED:
    ""Добре дошъл при истинските тв-ри
    Може би е било на неправилното место и не се разбира добре:

    За рекламите на китайците си прав,разбира се ,че рекламирам и даже вземам доста пари.Ама изглежда заслужавам,защото благодарение на мен TCL надмина SONY по продажби.
    Ако искаш може и ти да се включиш.Пиши ми на лични за договора.
    coverstar одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #253

    Отговор: TCL телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Само едно уточнение(извинявам се ,че няма да спазя обещанието си).Това го казах,като имах предвид OLED:
    ""Добре дошъл при истинските тв-ри
    Може би е било на неправилното место и не се разбира добре:

    За рекламите на китайците си прав,разбира се ,че рекламирам и даже вземам доста пари.Ама изглежда заслужавам,защото благодарение на мен TCL надмина SONY по продажби.
    Ако искаш може и ти да се включиш.Пиши ми на лични за договора.
    Хубаво е че най накрая си призна че ти се плаща за реклама на TCL. Явно е и че "covestar" с 20+ профила е към платената група.
    cable одобрява това.

  17. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    427
    #254

    Отговор: TCL телевизори

    така е признавам....дори експанзията в САЩ ,се дължи лично на мен.........сега преобръщаме пазарът тук,но ти си ни пречка-разкри ни....
    P.S. гледам,че на доста потребители предлагаш TLC ,страдаш от раздвоение на личността или искаш да ни вземеш хляба?
    Този пост е редактиран от coverstar; 14-01-20 в 13:33.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #255

    Отговор: TCL телевизори

    Не си придавай важност, малко тролче си с много началници.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 117 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 10:46
  2. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе