Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

1 GB free e-mail account ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #1

    1 GB free e-mail account ?

    Spymac's free membership includes:

    1 GB e-mail account, 350 MB combined storage, personal blog, forum, gallery, auctions and more

    http://www.spymac.com/





    И като си помисля как дир.бг навремето ни изрита от безплатните пощи и им тури цена 20 лв на година. Отделно от това абв и майл бг са някаква пародия на пощи ...



    Скоро google ще предлагат 1 GB поща. Yahoo смятат да увеличат безплатната на 100МБ.



    Ако тръгна по тоя път на разсъждения и почна да сравнявам цената на тока която е по-висока от някои страни в западна европа които даже нямат АЕЦ.

    Ами излиза че сме рекетьорска държава- нема кво да се лъжем.



    [!]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    1 GB free e-mail account ?

    На мен изгледа ми харесва. Малко е бавно, вероятно заради наблъсканата Java там, обаче иначе доста кефи. Пък като се вземе предвид отпуснатата квота... [:D]

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    1 GB free e-mail account ?

    www.mail.ru , ако не се лъжа предлагат неограничен размер на пощата, при това безплатно и с отлично качество.

    -----

    ... да не се лъжа, както обикновенно. [:D]

    <font color="red">Размер почтового ящика на Mail.Ru теперь неограничен!</font id="red">

    http://corp.mail.ru/news.htm?a=text&id=97

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #4

    1 GB free e-mail account ?

    Да, видях -от 1 месец го предлагат туй.

    Идеята ми беше не да сборя световните майл провайдери, а да видим как наште провайдери ще реагират на световните тенденции.



    Аз очаквам дир.биг да намалят цената от 20 на 10 лв на година.[:D]



    А майл.бг и абв може да вземат да се сетят да сложат някакъв спам филтър най-накрая. Макар че това звучи прекалено оптимистично за да се случи. [:D]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #5

    1 GB free e-mail account ?

    ще вдигнат цените как иначе

    от http://www.spymac.com/ не ми пращат майл

    някои друг да е пробвал да се регистрира там?

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #6

    1 GB free e-mail account ?

    ами че то mail.bg има такъв мощен спам филтър, че половината ми писма не идват въобще. само трябва май да си го пуснеш []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #7

    1 GB free e-mail account ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    от http://www.spymac.com/ не ми пращат майл

    някои друг да е пробвал да се регистрира там?



    <div align="right">Originally posted by XaMaB*-*21/05/2004*:* 14:40:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Веднага ми пратиха. Ама ако използваш БГ поща може да имаш проблеми. Нашенските пощи блокират перманентно сума ти писма, за да си ограничат разходите. Те не че имат кой знае кви разходи ама...



    Просто туй са имитации на пощи, затуй да не се сърдят после като избягат всички от тях.

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    1 GB free e-mail account ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Да, видях -от 1 месец го предлагат туй.

    Идеята ми беше не да сборя световните майл провайдери, а да видим как наште провайдери ще реагират на световните тенденции.



    Аз очаквам дир.биг да намалят цената от 20 на 10 лв на година.[:D]



    А майл.бг и абв може да вземат да се сетят да сложат някакъв спам филтър най-накрая. Макар че това звучи прекалено оптимистично за да се случи. [:D]



    <div align="right">Originally posted by jinom*-*21/05/2004*:* 14:01:46</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Мечтай си за по-ниски цени и по-високо качество. Нашите майл провайдери предлагат толкова лоша услуга, че би било резонно те да плащат на потребителите, за да им ползват пощата, a не обратно.

    ------

    Пример: днес един човек изрева, че си е забравил паролата в mail.bg. След, като кликнеш на "забравена парола" те посреща импулсен телефон с добавена стойност, която ти навърта пари, докато слушаш някакви глупости за натискане на този и/или онзи бутон и при това не работи. Но работи набирането на импулси и сметката ти за телефона.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #9

    1 GB free e-mail account ?

    вече abv.bg предлагат увеличение на пощенската кутия до 25Mb за 1лв. чрез sms

    http://abv.abv.bg/

    срока е до 20 юни...

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #10

    1 GB free e-mail account ?

    за 5 мин от 5 на 25мб си направих пощата - за 1лв, ей така от нас - супееерррр [:D]



    една сметка

    от 1гб взимат около 40лв / груба сметка /

    40лв ~= 25$,

    1 хард 120гб ~= 100$



    => от 120гб взимат 120х25$= 3000$ !

    2900...уаау



    айде с мтел 1:1 май делят - окей, 1500 на фирма от един нов хард



    тая сметка хич не е правилна щото се ползват по скъпи и бързи хардове, машините дето ги управляват също са маса пара, но в крайна сметка тях от реклами си ги избиват...



    евала на АБВ []

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #11

    1 GB free e-mail account ?

    Да, вече им платих лева.

    Значи по тая логика докато стигне 1GB трябва да им дам общо 40 лв.[:D]



    Майтап си прая.



    Макар че ако се замислиш в абв-то има около 100 000 пощи сигурно и всеки ако даде 1лв - ето ти 100 000 лв без да правиш нищо.



    Начи тия от Google са големи балъци ако ми дадат 1GB без пари. Ми да додат да видят как се прави бизнес в БГ.[:D]




  14.  
     
  15. GGG
    GGG е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    112
    #12

    1 GB free e-mail account ?

    От ABV съм доволен най-много.Пък иси увеличих пощата на 25 МВ.Имам и други пощи но тя най много ми хареса.За mail.yahoo заради тъпия филтар от 5 изпратени писма получих само 3.Егати защитата от нормалните писма ми унищожи писма.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #13

    1 GB free e-mail account ?

    Разкатан



    Забравяш да включиш като раход и трафика (най-вече външния). ПовЕрвай, струва пари

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #14

    1 GB free e-mail account ?

    Еми така е, българските майл-провайдъри обиват рибата [^]

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #15

    1 GB free e-mail account ?

    Имам един излишен код за "разширение" на поща в abv. Някой да го иска? Безплатно []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Locked Account ?
    От eror във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 09-11-08, 18:22
  2. Gmail account
    От mitkko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 40
    Последно: 13-03-06, 13:08
  3. Премахване на User Account
    От magda във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 01-04-05, 13:55
  4. Проблем с e-mail account password
    От Raid във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 06-04-04, 10:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе