Резултати от 1 до 5 от общо 5

Филмче с обезглавяването на нашия зажник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Филмче с обезглавяването на нашия зажник

    Разбрах че имало в нета филмче с обезглавяването на българсия заложник в Ирак. Ако някой знае къде го има да казва че един приятел много го иска иначе на мен не ми трябва. Може като лично съобщение или маил да ми го пратите. Даже така ще е най добре.

    Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #2

    Филмче с обезглавяването на нашия зажник

    <font color="blue">===!?! off !?! ===

    Изумяващо как някой хора се опитват да правят сензация от нещастието на други...

    ===!?! off !?! ===</font id="blue">

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Филмче с обезглавяването на нашия зажник

    Аз го намерих ама няма да дам линк тука във форума.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #4

    Филмче с обезглавяването на нашия зажник

    Туй отдолу не е за четене от хора със слаби сърца или от хора, които биха приели случая лично. Ще ги пиша с малък шрифт, за да се мъчите да го четете. Предупреждавам пак, коментар е по филма...

    Отговорност не нося.



    <font size="1">Аве... Не знам. Може и да не е редът тука да го коментираме, все пак е публикация, можете да ме санкционирате ако искате, обаче аз по принцип гледам на такива иддиотщини много критично. Това, което дръпнах от някакъв - представен за терористичен сайт - беше поне съмнително.....

    Гледал съм и други, пускани по интернет сцени на показни убийства с особена жестокост, пускани от разни организации. На някои от тях твърде ясно се разбираше какво точно става; всъщност мисля - това би била и целта на занятието. Тея кадри не можеха никак да се причислят към този тип филми...

    Качеството на записа - отвратително. Не знам тея терористи пари за камера ли нямат, от какво си правят камерите в домашни условия....

    Не видях никаква кръв. Аз не съм доктор, ама мисля, че през врата минават огромни кръвоносни съдове и не би било нормално така.

    Не чух заложникът да вика или дори да пририта - твърде вяло го "държеше" единият от терористите за краката.... Е то викането му вероятно щеше да бъде заглушено от постоянните подвиквания на терористите - нещо като "Аллах акбар едикоси" - които - честно казано ми звучаха малко като записани на лента с леко ускорение и усилване може би......

    През цялото време всички участници в сцената максимално покриваха заложника - с изключение на торса, облечен в някакъв - може би работнически костюм - абсурд беше да се разпознае кой е. Чак накрая му показаха главата.

    И после, това което показаха на кадър приличаше на откъснато, а не отрязано, въпреки че един терорист си даваше доста зор и ми се струва, че го режеше странично, а пораженията бяха отпред....</font id="size1">



    Възстановявам сцената по спомен, това ми направи впечатление само от един преглед и после изтрих филма. Все пак си дръпнах само 3тия дял - втори не поисках, а първи май беше лош линк. Не съм специалист, но може пък и да си струва човек да се замисли над тези неща.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #5

    Филмче с обезглавяването на нашия зажник

    Имам към 10 такива филма дето им режат глави крака ,езици докато са живи, тия хора нямат милост, голяма гадост даже да не един чурката му резнаха ,след като ги гледах тия неща съм за да им пуснат една атомна бомба, кажи на твоя авер че няма да му хареса да ги гледа.В този сайт можеш да намериш всякакви филми с такива неща има много катастрофи и самоубийства не съм вярвал че стават такива неща по света http://***.******.***/.Тези със слаби сърца да не го отварят.



    <font color="orange">Mod EDIT Slero: Не публикувайте занапред подобни връзки!</font id="orange">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как работи климатикът (филмче 1-3 части)
    От babati във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-12, 15:26
  2. търся заглавието на анимационно филмче
    От stef4ito във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-09, 10:19
  3. National Geographic филмче???
    От LUDIA във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 16-02-07, 14:25
  4. Вижте това филмче... :-)
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 27-08-05, 21:24
  5. ЧРД на нашия ШЕФ-АДМИН Крис
    От Kayso във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 18-07-03, 14:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе