Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42

Американската мечта?...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #31

    Американската мечта?...

    <font color="orange">@ДЗВЕР</font id="orange">

    Няколко пъти съм ти писал, че имаш странно високо мнение за себе си.

    Не ти го пиша за да те обиждам, но давай го малко по скромно.

    Никого не искам да унижавам, но в това виртуално общество, ти не си човека, който заема мислите ми и най-малко пък ме интересува дали ще си във форума или не.

    Аз няма да те изхвърля, ти ще го направиш сам.

    Но да оставим тази тема ... това е въпрос на личен избор.



    Никъде не съм се ангажирал с одобрение или порицание на спортистите използващи амфетамини или техни производни или прекурсори. Всеки бодибилдър избира сам за себе си начина си на тренировка, респективно медикаментите с които се стимулира.



    Уважавам добре изглеждащия спортист [бодибилдър] заради труда, който е положил, заради знанията, които има по спорта, който практикува, а и не на последно място заради естетичното удоволствие, което е целта поне на този спорт.

    По същия начин уважавам и почитателите на електронните игри, въпреки, че в повечето от тях не съм специалист и нямам особени умения.

    А може би и точно заради това.



    Разбира се, че не мога да ти кажа имена на спортисти, които явно използват подобни стимуланти, тъй като тези, които познаваме аз и ти не представят тези неща на показ.

    А тези които познавам аз, ако можем да ги наречем спортисти в чистия смисъл са непознати за тебе.

    Да продължа:



    <font color="red">Не използвайте нито един от следващите медикаменти без лекарско предписание, дозировка и наблюдение.</font id="red">



    Adderall 10

    (Amphetamine Aspartate; Amphetamine Sulphate; Dextroamphetamine Saccharate; Dextroamphetamine Sulphate)

    <font color="red">Производство на Shire</font id="red">



    Dexedrine

    (Dextroamphetamine Sulphate)

    <font color="red">Производство на Smithkline Beecham</font id="red">



    Ritalin-SR

    (Methilphenidate Hydrochloride)

    <font color="red">Производство на Novartis</font id="red">



    Desoxin

    (Methilphenidate Hydrochloride)

    <font color="red">Производство на Abbott</font id="red">



    Тези препарати достатъчни ли са? Дано са, защото ми писна да си говорим празни приказки.



    Спорта се бил превърнал в маркетинг и реклама.

    Е ти в какво искаш да се превърне?

    Във фонд "Майка Тереза" ли?

    Имаш ли нещо против маркетинга и рекламата в Setcom?

    И ако е така защо не се изправиш и да кажеш "Не на форумите, не на Setcom"! Там има реклама?

    Някой има мозък, въображение, ако щеш сърце и gyne за да печели пари, затова е мръсник! Това са странни разбирания.



    Не усещаш ли, че отиваш към разбиранията на бетонните глави от БКП и/или КПСС, които толкова много плюеш.



    Аз също приключвам разговора с теб в тази тема. Смятам го за загубено време. FearMe стигна до този извод преди мен.



    Гледам, че и Sunny ти е писала.

    Дано малко се усетиш и промениш тона от агресивен към конструктивен.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #32

    Американската мечта?...

    D3BEP коригирай се малко, защото поведението ти във форума е нетърпимо.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #33

    Американската мечта?...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    @ D3BEP

    Време е да престанеш да дразниш всички и да превръщаш всяка тема в заяждане. Откакто пишеш ужасно дълги мнения в дъра-бъра през 2 часа (понякога няма и толкова), темите стават просто абсурдни. Може би ти е приятно да се заяждаш с хората, но е време да се усмириш малко

    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*23/09/2004*:* 16:10:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Съни,

    въз основа на последните постове наистина изглежда, че аз дразня. Въз основа на тея по - назад обаче може и да изглежда, че всъщност трябва мнението ми да се харесва, за да бъде уважавано. Доста дълго съм търпял нападки по мой адрес, за да ме изкарате накрая и виновен - неадекватен съм бил, откачен, как не ме е срам, нихилист, глупав и т.н.

    Освен това ако тази тема беше заключена, мисля, че щеше да е с право. Все тая дали заради мен или някой друг. За другата не знам дали е с право или не, но пък виновен ли съм? Просто питам, защото с такова впечатление оставам.



    @Малоун

    Антидепресантите са много хубаво нещо. Само че не са по темата. Да беше казал поне ефедрин или кодеин, да се съглася с теб. Ако и да го няма едното вече, а другото да е по - скоро медикамент, използван и в спорта. Разбирай в много спортове. Като кленбутерол например, чиято идея е съвсем друга и е просто адаптиран, а не спортен медикамент.

    Нищо не съм казал против маркетинга. Казал съм против маркетинга на вредни дейности. Както законът се е изказал против маркетинга на алкохола например, без да забрани рекламата като цяло.



    За тона ми има една приказка: "За зла круша - зъл прът". Ако разбира се крушата е много зла, си е нейна работа дали ще прибягва и до административни мерки. За мен е все едно - така ми е приятно, обратното ми е услуга.

    А за това, че си се отказал да комуникираш с мен - искрено се радвам. Помниш ли? Аз те молих да спреш да го правиш. Ти обаче не пожела. И оттам започнаха и проблемите.

    Ако и да е след свадба булка.....



    Но хайде, ако след тоя пост ме изхвърлят от Сетком, надявам се нещата да продължат добре и вече форумът да започне пак да се развива нормално като IT, не като дъра - бъра.

    Успех.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #34

    Американската мечта?...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...единствения обществено полезен спорт за който се сещам беше борбата, намери си приложението в социалния живот. <div align="right">Originally posted by KOKOSH*-*22/09/2004*:* 23:27:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @KOKOSH

    [:D][:D][:D]Къртиш, човече!!![:D][:D]

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #35

    Американската мечта?...

    <font color="orange">@ДЗВЕР</font id="orange">

    Ти наистина не си добре или се правиш умишлено на такъв.

    Говорим за анорексианти, а не за антидепресанти.



    Ефекта от двете групи вещества са коренно различни и наистина трябва да си съвсем неук за да не го осъзнаеш.

    Къде видя и дума за антидепресанти.

    Ти ме попита за препарати съдържащи амфетамин и аз ти ги представих. Нямам вина, че си написал в google някой от тях, помъчил си се да прочетеш, но си се затруднил със специфичната терминология.

    Отговора ми е точно на въпроса ти. Препарати [използвани в спорта] съдържащи амфетамин.



    А отклонението за медикаментите не съм го направил аз. Върни се на първата страница и си погледни постовете.



    Мълчанието ми към теб засяга тази тема, защото нямам какво повече да ти кажа. Ти преиначаваш всичко казано за да поддържаш безмисления спор, който очевидно е само в главата ти.



    И не бъркай комуникацията с оборване на празнодумството.

    Много, много отдавна съм се отказал да комуникирам с теб. По ред причини, които няма да изброявам за да не наруша правилата на форума.

    Моите коментари върху думите ти не са комуникация. Едностранно е, пиша с кое не съм съгласен и се обосновавам. Обоснован отговор отсреща липсва. Има само конфронтация. При липса на аргументи, за каква комуникиране става дума?



    The End и от мене.

    <font color="red">RIP</font id="red">

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #36

    Американската мечта?...

    Айде стига сте се правили на деца бе хора... Има един субект дет се прави на бунтар и е контра всичко дето се сетиш, въпреки че изобщо не е в час, а вие му се връзвате. Кон****** пример - аз исползвам практически цялото си свободно време за четене. По време на последната ми отпуска излапвах по една Агата Кристи на ден. Това означава че аз съм много тежко пристрастен и вече съм си провалил живота... А пък някой хора са пристрастени към форума и самп пишат ли пишат...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #37

    Американската мечта?...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А пък някой хора са пристрастени към форума и самп пишат ли пишат...



    <div align="right">Originally posted by fori*-*23/09/2004*:* 18:06:59</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Е тука удари десятката. Така е. И форумът води до пристрастяване.

    Но не съм пристрастен само аз.

    И някои от тея, които отричат пристрастяването - също [:D]

    Оттам и връзването.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #38

    Американската мечта?...

    Нека все пак да припомня, че <u>с темата Леголас всъщност изрази несъгласието си с едно решение на изживяващи се като последна инстанция чиновници на една самозабравяща се държава</u>. И очакваше да споделим съгласие или несъгласие с тези чиновници. Както можеше да се очаква, намесата на някои хора допринесе и тази тема да се отклони от първоначалния си замисъл и да се изроди в безсмислени лични нападки.



    Напълно съм съгласен с последното мнение на fori. И тъй като модераторите обещаха да заключат темата след "още един offtopic", надявам се сега да изпълнят обещанието си:

    //OFFTOPIC

    Цифровото изражение на визираното от fori пристрастяване текущо е "4.84 post(s) per day". За сравнение - никой от модераторите (които освен собствени мнения са принудени да коригират и чужди, които имат задължение за служебни по характера си постове) не достига и до 3 поста на ден...

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #39

    Американската мечта?...

    <font color="blue">offtopic</font id="blue">

    По тв-то контра! В геъм клубовете контра! Във форума контра!

    <font color="blue">offtopic</font id="blue">

    Някой случайно да знае причината заради която "нащЪ" контра не е плучила визЪ!

    Амфетки и контра е като шкембе чорба с Данон "Горски плодове".[}]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #40

    Американската мечта?...

    Дзер,няма да е лошо преди да пишеш по тема поне да си информиран на някакво ниво....за конфронтацията не ги слушай,такива като теб правят форума интересен,аз нямам нищо против някой да ме попсува,стига обаче да е ЗНАЕЩ.......сиреч да е основателно,или поне така да изглежда[8D]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #41

    Американската мечта?...

    //offtopic

    Ей, хора...

    Аре стига толкова, а? Тъпо е.

    Каквото било - било.

    Hi, D3BEP, nice 2 meet u...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #42

    Американската мечта?...

    <font color="orange">Искате демокрация. Хубаво, само, че вашето става свободия. Нарочно оставям темите, за да видя докъде ще стигнете. Във всяка демократична държава има закони, които се спазват. Ако спазвате правилата на форума ще си имате демокрацията и никой няма да ви пипа мненията и темите.

    Айде поредната заключена тема за мое голямо съжаление. </font id="orange">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 95
    Последно: 01-12-11, 16:30
  2. <<Intel Vs Amd>> Opteron - мечта или реалност?
    От DeathKnight във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 269
    Последно: 20-05-03, 00:27
  3. ATX кутия с вградено водно охлаждане - мечта за вс
    От T-rex във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 20-04-01, 19:14
  4. Компютър мечта.
    От Zappo във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 06-12-00, 17:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе