Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 42

Американската мечта?...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #1

    Американската мечта?...

    Както за много други, така и за тях тя няма да се сбъдне:



    http://www.spawnraped.com/comment.php?comment.news.15



    Тренирали са няколко години и са се преборили да отидат на световно...

    ...само че световното е в Щатите

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #2

    Американската мечта?...

    Ми то според мен тая болест все някой трябва да почне да я лекува, пък защо не и американското посолство.

    Щото това е болест. Не е спорт, болест е. Не са спортували, не са тренирали - треперили са им ръцете, като един ден само е нямало контрица да поиграват.

    И да се облича тази вредна мания в окраските на нещо обществено полезно, е грозен маркетингов трик.

    Извинявайте, но това ми е личното мнение.

    <u>Световно по наркомания не трябва да има.</u>



    Избързвам да парирам евентуален отговор: Дори и да приема, че те лично не са "болни", все пак болните са доста и самият аз съм бил такъв и съществуването на такъв псевдоспорт дава мотив на болните да навлизат в по - напреднали фази. Контрата отдавна създава зависимост.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #3

    Американската мечта?...

    хахахахаха

    ти ме разсмя искрено...

    Много си назад в тази посока!

    Няма да ти отговоря на нито една дума повече - не мога да споря с човек, който не само не се е докосвал до този спорт и дори не е прочел за него нито ред а дава компетентно мнение буквално за секунди без дори да си направи труда да помисли или види по-подробно за какво говоря!

    Между другото повечето от тези момчета изкарват повече пари от теб дори тук в българия, където за сравнение с други страни наградите са смешно ниски.

    А и да не бе така...

    ...да не бяха спечелили нито стотинка как можеш да кажеш какво е правил непознат човек последната година?

    ...може би и ти си говориш с Бог като Буш?

    Ако Здравко георгиев, който миналата година стана световен шампион по Warcraft III насред Корея (20000$ само от награден фонд без рекламни договори) бе прочел това едва ли щеше да обърне внимание и да не развее флага и да не изпее химна пред 100 000 души.

    Засрами се!


  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Американската мечта?...

    пак крайни изявления, пак по-католик от папата.



    по-здравословни спортисти например като боксьорите ли визираш, че трябва да уважавам повече? анаболи, стероиди, амфетамини, протеини.... а боят в главата е крайно полезен за подрастващите, нали?



    ок, комп игри не са физически спорт ще кажеш и примерът ми не е удачен. ок, тогава нека забраним шаха. ужасна игра - развива мисленето и не можеш да спиш от нервното напрежение.... или и този спорт не е удачен за пример?



    спортът е или физическа сила, или рефлекси, или интелект пристрастяването към всяко нещо е вредно - наркотици, спорт, телевизия, пуканки.....



    и вярно, забравих моралните и психически увреждания, които нанасят многото игри. нали знаете, че хитлер е обожавал quake 3, а менгеле си е падал по manhunt? много станаха моралистите и менторите...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #5

    Американската мечта?...

    По скоро радетелите на този "спорт" трябва да се засрамят.

    Понеже ми беше ясно, че много малко в тоя форум виждат подтекста на изказването, а обикновено се задоволяват си изразните средства в него, отдолу ти добваих обяснение. Виж го.

    Спортът е маркетинг. Хляб и зрелища. Развива се, защото продава определени продукти.

    Какво продава контрата?

    Нужно ли е да го обяснявам? Или и сам ще ме разбереш?

    Добре, а какво създава?

    Атлетиката създава здраво тяло. Фитнесът създава силно тяло и подобрява сърдечната дейност. Футболът помага за развитие на краката и т.н. и т.н.

    Контрата създава деца, зависими от ранна детска възраст. Те не ходят на училище, бягат от часове, крадат пари от майките си. Специални ограничения за тях се създават. Законови. Виж новите правилиници.

    Добре, ами големите? Имаш ли чат пат представа колко тиквеници на над 20 години има, дето ако не киснат минимум 3 часа да играят и два да гледат в компютърния клуб, не се чувстват хора?

    Според мен това поведение трябва да бъде преследвано като престъпление от общ характер. Защото то трайно лишава обществото от знанията и уменията на такива хора.

    И при такива условия ти ме караш да се засрамя?

    Какво ме интересува колко пари вадели от големите мухльовци. Вадят, защото някой има интерес продуктът да се продава.



    Аз ли трябва да се засрамя? Или някой друг? Ти например?

    Кое в твърденията ми не е ясно и кое - лъжа?



    Пуснете го в олимпиадата тоя спорт. Вярвам, че заинтересовани ще има и че заинтересованите вече са натрупали доста парици.

    Лошото на това да има състезание по даден спорт е, че така се пропагандира спорта. А не всеки спорт заслужава подобно отношение. Някои даже не заслужават названието спорт.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #6

    Американската мечта?...

    Абе дзвер, у тебе има нещо сбъркано, пич Що не вземеш да се занимаваш с публицистика нещо, да избива нанякъде омразата към непознатите ти неща Не може да пренебрегнеш нещо, което в световен мащаб е едновременно забавление, спорт и бизнес. Май си нямаш на идея с какви размери.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #7

    Американската мечта?...

    Мда, те що руснаци порезаха, нищо ново...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #8

    Американската мечта?...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе дзвер, у тебе има нещо сбъркано, пич Що не вземеш да се занимаваш с публицистика нещо, да избива нанякъде омразата към непознатите ти неща Не може да пренебрегнеш нещо, което в световен мащаб е едновременно забавление, спорт и бизнес. Май си нямаш на идея с какви размери.



    <div align="right">Originally posted by KOKOSH*-*21/09/2004*:* 20:42:35</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ъъъ? Ми ако искаш да те пипна на една контрица?

    Никква идея си нямам. Хич. Аз май точно за бизнеса говорех де. Поне четете моите доводи, преди да вкарвате вашите контра...

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Американската мечта?...

    @D3BEP,

    Ти днеска на всички ли си "контра", без значение темата или човека?!? Май не е лошо някой от лекарите във форума да ти постави диагнозата и да ти я прати на РМ(заедно със съответното направление). Прочети си всички постове днес и виж колко глупости изписа и колко помия изля.

    Ще цитирам Леголас : <font color="red">"Засрами се!"</font id="red">

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #10

    Американската мечта?...

    Е, аз мразим контрата, въпроса е принципен Но ако настояваш може да те преслушам на един Quake3

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #11

    Американската мечта?...

    И на мен ми се струва простотия игрите да бъдат спорт... аз съм съгласен със ДЗВЕР.



    А едно време пък имаше и друг лаф.. стратегическите игри развиват мисленето, те не са като Дуум (3Д пуцалки) и Мортал Комбат - а бе бегай бе.. :-). Истината според мен е, че това е дебилна история...



    "Имаш ли чат пат представа колко тиквеници на над 20 години има, дето ако не киснат минимум 3 часа да играят и два да гледат в компютърния клуб, не се чувстват хора?"



    т'ва ми хареса - има доста такива

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #12

    Американската мечта?...

    То е тъй, ама се иска здрав разум за да се схване.

    А грешката е, че има една съществена част от форума, дето изхожда не от чуждата логика, а от презумпцията: "Опааааа. Чекай ся! Тука пак е писал D3BEP-a. Пак некоя простотия значи!"

    И си остават само с тая презумпция.



    Кокош, не играя Куейк 3.[:D] Всъщност, играех, ама го спрях.

    Аз съм бил от тези болни личности и трябва да ви кажа, че е голяма трагедия. Почти за нищо друго нямаш мерак. Станеш - де ми е контрата. Легнеш - опс, колко ги метнах днеска на контрата. Затвориш очи и гледаш едни мерничета обикалят наляво - надясно и търсят жертви.

    Ако бях само аз така, с мед да го намажеш. Залите са пълни с такива. Във всяка голяма зала сигурно 10% са случайните посетители за Word или Интернет и 90% са редовни болни мозъци.

    Първото и най - важно условие да разбереш какво приказвам, е <u>да нямаш собствен компютър</u>.

    Тогава и най - ясно можеш да схванеш същността на понятието "наркомания", защото си е точно това.



    И това не е помия. Тази простотия не трябва да се допуска. Тези игри просто обсебват хората и ги правят зависими, а сега се опитваме и да ги превърнем в общественополезни - в спорт! Че те със сигурност са по - вредни от тютюнопушенето(облъчват главата, развалят очите, водят до хронична мигрена, а аз съм виждал как болен мозък припада пред компютъра, ако вие не сте). Дайте да направим и него(тютюнопушенето) спорт?

    Не съм и очаквал вашата подкрепа, Лупус. Обаче това е обективната истина.

    А това, да си седиш зад компютърчето в къщи и от време на време да пускаш по някоя игрица - си е твоята истина.

    И между другото: нито един от зависимите не го съзнава. Съзнаваш го като се освободиш от зависимостта. Точно като при хероина.

    Спортувайте за здраве!

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Американската мечта?...

    @D3BEP,

    Ти просто си неадекватен - виж какво е писал Леголас и какво иска да ни каже:

    Че отново, за кой ли пореден път наши хора са прецакани - не за друго, а защото са някакви там българи и ако не можем да ги победим, ще ги остраним с други средства. Виж само за една година - то щанги, то художествена и спортна гимнастика и къде ли не...

    А ти се разфилософства на тема компютърните игри спорт ли са???

    В света се провеждат какви ли не състезания и когато някой си е избрал да се пробва, готвил се е, трябва да му се даде шанс. Да не би състезанието по ядене на люти чушлета да е по-здравословно?[:D]

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #14

    Американската мечта?...

    Не съм никак неадекватен. Казвам, че нямам за какво да го жаля тоя "спорт". Щото е вреден.

    И е излишно да се крие зад някакви псевдопатриотични чувства. От това, че някй вял знамето и пял химна на състезанието по алкохолизъм, много по важно национално значение има как влияе алкохолизмът на нацията. Щото пиянките, с които е пил, ше викат 2 минути ура и после пак ще се върнат към алкохола(контрата) и ще забравят за България, ама лошото е, че и българските пиянки ще се върнат към алкохола и пак ще забравят за обществото.

    Та хич да не им дават визи - по - добре. Явно и в американското посолство не гледат на тоя спорт като на олимпийски или световен. Да вземат хората да се вземат в ръце и да спортуват нещо по - обществено полезно. Или докато "спортуват" това, да не занимават нас с проблемите си. Защото това е само вреда за обществото. Не ставаш здрав физически, поболяваш се и губиш огромно количество време в безполезни търчения по картите.



    А за състезанието по ядене на чушки просто ще се разрева. Ако не им дадат визи. Вервай, това ми е спорта - мечта.

    Особено и едно шкембенце за мезе ако има [:D]



    Отделен въпрос е доколко американското посолство е готино и доколко не е, но аз не изпитвам капка съжаление за това, че няма да отидат на "световното". Даже напротив. Радвам се. Заради тях се радвам. Дано това им помогне да се оттърсят от крастата.

    Нищо, че те ако го четат, ще ме намразят.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    127
    #15

    Американската мечта?...

    ЕЕЕЕ Дзвер разочароваш ме [:D].

    Аз съм на 35 и от 20 годишен играя здраво на всякакви игри, за мен това е много приятен начин да си прекарам времето. Почти всеки ден играя CS а понякога откарвам по 3-4 часа, ако имам време (обикновенно късно вечер). Магията на игрите е в това че се бориш с реални противници (хора). Сама по себе си играта е интересна но като я минеш 1-2 пъти писва. Състезателния принцип е много важен в тия игри, това ги прави и спорт. Щом има състезание спорт е. А какво ще кажеш за таблата в гейм зоната на ЯХУУ, виж само колко хора играят онлайн във всеки един момент. А за чат манията какво да кажем? Та аз имам познати дето се разведоха заради свалки в чата!!! Не сматам че съм болен. Игрането четенето на книга и гледането на филми са ми любими занимания. И е далеч по-добро от запиването с дружки по чашка или шляенето по купуни и т.н. Да не говорим че пропускаш важния момент че в игрите профитата имат тактики стратегии и тънкани които за да ги усвоиш не е достатъчно само да си сръчен, иска се талант. Не бъди консерва моля те [:D]. В 21 век сме бре хора.

    Като се е появил автомобила сигурно е имало възражения като твоите. И сигурно част от тях са основателни, само че какво да направим питам, да се върнем в каменната ера ли, или да прегърнем прогреса.

    Футуро шок за мнозина има днес, съмнявам се че ти си от тях.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 95
    Последно: 01-12-11, 16:30
  2. <<Intel Vs Amd>> Opteron - мечта или реалност?
    От DeathKnight във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 269
    Последно: 20-05-03, 00:27
  3. ATX кутия с вградено водно охлаждане - мечта за вс
    От T-rex във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 20-04-01, 19:14
  4. Компютър мечта.
    От Zappo във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 06-12-00, 17:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе