Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #1

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Който има такъв апарат или подобен модел от сериата Digimax, да ми каже ако ползва по голяма памет от 64 MB, в случая (128) или 256 дали е съвместима с фотоапарата и ако е ДА какъв модел е тази памет. Защото ми обясниха че има вероятност като си купя някаква памет (256MB) да бъде несъвместима с ф.а.

  2.  
     
  3. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #2

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    А защо не отидеш в някой магазин с фотоапарата за да пробваш? Предполагам, че няма да ти откажат.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #3

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Незнам да има такъв магазин, освен Техномаркет и Технополис кадето в никакъв случай няма да стане.

    А аз го взех от Техмаркета и не става за там знам поне.

    А и момчето не беше запознато.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Аз имам Digimax 301, но е с 64 Mb eFilm, delkin devices. Почти съм сигурен, че няма да имаш проблем с по-голяма памет.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #5

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    В момента отивам да си купувам на Кингстън 256 после ше постна да ви кажа кво е станало.

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Не е лоша идея да отидеш с апарата, за всеки случай.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #7

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Да, така и направих, обаче още не била престигнала, утре, а съм е поръчал преди 3 дена. Поне да ми кажат че нямат не да ме праят на клоун да обикалям нагоре на долу. Бахти и неуважението от страна на клиента, чесно, аз да си идвам с парите разбираш ли, а те да ме разиграват.

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Погледни от хубавата страна на нещата. Тръпката от очакването на паметта ти ще е по голяма. После да не забравиш да напишеш впечатленията си от апарата с новата памет и т.н. При мен като поставя паметта ми се губи тази, която е в апарата (собствената му). И като запълня паметта със снимки, просто я изваждам и получавам доп. памет т.е. тази, която е в апарата. Вероятно и при теб е така.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #9

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Да така ще е, един приател има Digimax 202 с 64мб карта и като се запълни е изважда и използва вградената. Пък ся аз ше си дочакам утрешния ден[]. Дано няма инфекции с паметта.

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Тази, която аз купих (eFilm, delkin devices) ми я рекламираха с доживотна гаранция или нещо подобно и ми взеха доста пари, само по тая причина. демек била качествена. Не че се оплаквам, но аналогичните бяха на по-ниски цени.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #11

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    ru-boy а случаино да си мъчил да пуснеш фотоапарата като уеб камера?,ако си успял кажи как

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Мисля, че не може, защото има само видеоизход, а USB-то е само за паметта. Няма други портове, за съжаление.

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    4
    #13

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Да, така и направих, обаче още не била престигнала, утре, а съм е поръчал преди 3 дена. Поне да ми кажат че нямат не да ме праят на клоун да обикалям нагоре на долу. Бахти и неуважението от страна на клиента, чесно, аз да си идвам с парите разбираш ли, а те да ме разиграват.



    <div align="right">Originally posted by Shakedown*-*23/09/2004*:* 15:41:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ако на това казваш разигравае... Поръчах си hp945, поръжката се забави с две седмици, накрая когато ми донесоха апарата беше друг модел, съвсем различен, нямащ нищо общо с това, което исках!

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #14

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Ми още не съм я взел картата, казаха ми сега че щяла да дойде другата седмица, после пак могат да ми кажат така за другата седмица.

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    4
    #15

    Дигитален Фотоап. Samsung Digimax 401 flash memory

    Тъпо е, ако си я платил.

    Защото апарата си го взехме на изплащане, даваме за две седмици, а апарат няма...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Problem with USB 2.0 Flash Memory Drive and Win 98
    От ico_m във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 10-07-05, 09:04
  2. SAMSUNG DIGIMAX 370
    От _krasi_ във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 04-05-05, 19:59
  3. Memory Stick to Compact Flash?
    От Zetle във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-11-04, 09:13
  4. Samsung Digimax 370 - струва ли си ?
    От sharky79 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-07-04, 10:27
  5. Samsung Digimax 301 впечатления
    От ru-boy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 03-05-04, 13:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе