Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Снимки и звуци от градушката във Варна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #1

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    Ето една снимка град от една от най-яките бури във Варна за това лято (а те бяха адски много):





    скоро очаквайте и филмче

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #2

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    Аз не я виждам снимката, но ми казаха, че бурята била много здрава - направо градушка. Било се стъмнило като нощ. Варненци нямате ли проблеми след това природно бедствие? Ако трябва да помагаме нещо[]



    Edit: Виждам я вече[]

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ако трябва да помагаме нещо[]



    <div align="right">Originally posted by Sunny - 27/09/2004 : 16:28:57</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да, ако има нещо за доизпиване ще се притечем на помощ веднага ...

    []

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    И аз ще сложа снимки.

    Искам да ви споделя, че през целия си живот такова нещо не бях виждал !!!

    На колите прозорците се пръскаха на сол пред мен. От градушката имаше гиганти с размера на средно голям юмрук !!!

    И мойта кола не се размина, няма счупвания, обаче цялата е на вдлъбнатини

    Незнам, беше някакъв ужас, чак ме хвана страх.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #5

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    За около половин час не работеше Глобул. За 5 минути спря тока и за около 20 минути не ми работеше ADSL - а. Вече всичко е сравнително спокойно.

    Който има кола да му мисли!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #6

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    Кога е било това?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #7

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Кога е било това?



    <div align="right">Originally posted by bucho*-*27/09/2004*:* 17:05:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Днес около 15 и 30 часа.

    В града има доста поражения.

    Подлеза на Шипка е пълен с вода и има заседнали коли. Доста е драматично. За кой ли път тази година! Но ние вече свикваме.

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #8

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    Много кофти ...

    Шегата ми е малко неуместна след като е било такова бедствие.

    Кайсо честно казано, по добре да смениш едно две стъкла, отколкото положението сега. Виждал съм кола след подобна градушка, не изглежда никак добре.



    Предполагам че имаш пълно каско [дано] и подобно бедствие е включено в застрахователните събития.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    Егати - лично видях как един човек пред мен бе нокаутиран от този град - успяхме да го измъкнем с колегата ми от пътя и да го приберем във един вход ( където се крихме - но аз пострадах - едно парче град за малко да ми отнесе главата- удари ме в рамото , коеето сега е синьо. Колата ми цялатае във вдлъбнатини , служебната е без предно стъкло.

    Видях и една пребита котка


  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    След тази случка май трябва да се замислим... дали филми като "След утрешният ден" са само плод на нечие въображение и дали Земята я очаква някакъв глобален катаклизъм?... Урагани, градушки... полярните шапки дали се топят?...




  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    На съседите яко им се изпочупиха прозорците. При нас само едни спукан, на брат ми колата е със напукано предено стъкло . Невероятна буря беше. В началото почнах да падат късове лед без да има дъжд. Имаше много странно бучене. Който има снимки да показва. Аз неможах да се покажа за да направя снимки. Много яко удряше по съклата на прозорците.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    suren, определено тези парчета са от най-малките. аз имам сега в камерата на хладилника 2, които прибрах 20 минути след втората вълна и те след топенето са по-големи.



    от трите мега-светкавици, които разтърсиха града, 2 паднаха на около 100м от мен (на една поляна пред мястото, където се намирах по време на бурята). стълбът на по-близката беше дебел може би колкото човешки крак (ако съм преценил правилно от това разстояние).



    а за това кой какво вижда за първи път в живота си мога да кажа, че баба ми (да е жива и здрава и все така с акъла си!), която е родена 1926, каза, че и тя не помни такова нещо



    долу около гарата хората са газели около някои от блоковете вода малко под коленете... казаха ми за сума ти наводнени мази на блокове....

  16. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #13

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Виждал съм кола след подобна градушка, не изглежда никак добре.

    Предполагам че имаш пълно каско [дано] и подобно бедствие е включено в застрахователните събития.



    <div align="right">Originally posted by Malone - 27/09/2004 : 17:23:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе имам каско, ама какво от това ... Какво ще я правят колата, ще сменят покрива и предния какпак ли, съмнявам се... Другия вариант е да я китосват и да я пребоядисват - пак куца оферта, всичко ще стане на петна. А колата новичка, направо ми се плаче [xx(]

    Ама важното е ние да сме живи и здрави, другото всичко ще се оправи

    Пък и видях, къде къде по зле от мене. Едно Ауди А6 беше с пръснат заден джам в най-големия дъжд, не ми се мисли какъв мармалад е станало отзад.

    В общи линий, чиято кола е била в гаража - добре. Всичко друго е леж !



    А ето и малко снимки и от мен, веднага след описаните горе събития. Добре че избягах от подлеза под ФК, че на смалко да остана там форевъ. Лошото е, че докато стигна, времето просто беше фатално за колата ....



    1. На тази снимка в дясната страна, ясно се вижда за какъв град става на въпрос !!!







    2. Имаше хора, чиито превозни средства, позволяваха всякакви своеволия по пътя, без много много да се замисля човек







    3. Обърнете внимание за каква вода си говорим в случая


  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #14

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    Преди две-три години си спомням една много симпатична градушка баш на центъра на София, от тогава насам все гледам коли със странен релеф. Кайсо, моите съболезнования за колата. Но доколкото знам се оправя това.

  18. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #15

    Снимки и звуци от градушката във Варна

    На нашия блок има дупки в мазилката. Видях на много места строшени стъкла на автомобили и къщи, вдлъбнатини по капаците на колите. По-малките улички бяха покрити с плътен килим от листа.

    Когато заваля, бях в халето на един завод и изведнъж като забуча... все едно Флорида бе!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Хладилникът издава странни звуци
    От em4000 във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 23-05-13, 13:59
  2. Странни звуци от 12LGC. Причини!?
    От sandre във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 143
    Последно: 18-11-12, 18:30
  3. ASYA12LGC страннни звуци
    От katlak във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 12-10-11, 13:45
  4. Setcom@Варна - алкохолен маратон със снимки :)
    От Pa3KaTaH във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 134
    Последно: 13-02-04, 03:07
  5. стари програми за музика & звуци
    От nniki във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 19-03-02, 06:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе