Резултати от 1 до 12 от общо 12

За абонати на Глобул

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #1

    За абонати на Глобул

    Нека всеки, който е абонат на Глобул и е на месечна такса, а не на B-Connect, да си провери сметката - набира 1-2-3 и след това 1-1-1... интересно събитие го очаква, всички сметки са занулени... дано админите на Глобул да са си загубили и бекъпите... малко коледна изненада ще ни дойде много добре [:D]

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    За абонати на Глобул

    ето така вече ми харесва :-)

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #3

    За абонати на Глобул

    мечтииииии,преди месец пак така беше станало...след 2 дни си казваше сметката ...коректно

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #4

    За абонати на Глобул

    Значи ми остава още един ден да се порадвам на моите 51 стотинки сметка [:D]

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    За абонати на Глобул

    Просто системата ти подава нереална информаця, а в действителност си ти чука както си трябва

    Иначе аз за 1:50 часа изходящи имам 2,20 лв

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    За абонати на Глобул

    Много хубаво, за да е вярно. :-)))) Де късмет де!!!

  8.  
     
  9. Yes
    Yes е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    28
    #7

    За абонати на Глобул

    Това не е ли подсъдимо да заблуждаваш абонатите за текущите им сметки? Дайте да видим тая работа

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    За абонати на Глобул

    ако имаш пари в излишък и здрави нерви съди ги - в тая нашта "загубена държава" само за съд сме - От "господарите на ефира" вече 2 пъти се мъ4ат да покажат на държавниците че една "псевдо работодателка " наистина краде хората , доказано е , уж я съдят , а тя си прибира още парите от хората и продължава да ба4ка и да лъже - а уж е следствена със запор и + това е нелегална

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #9

    За абонати на Глобул

    Като стана дума за съд - забележете кого само съдят в "държавата"... BBC снимат филм срещу корупцията (т.е. Батето, което си е едно и също) - прокуратурата повдига обвинение срещу тях. Румънски журналист снима филм за корупцията по митниците и хоп, отзовава се в ареста...



    Имаше една чалга навремето.... за кокошка няма прошка... и т.н.т.



    P.S. току-що си проверявах сметката, моите 51 стотинки са се превърнали в 0.00лв [:D] Хихи, новия девиз на фирмата "Колкото и да говорите - нищо не плащате" [8D] Да видим до кога ще продължи "промоцията"... защото накрая все се оказва че Дядо Коледа няма [Oops!]

  12. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #10

    За абонати на Глобул

    Хех... Ще има да си мечтаем за Дядо Коледа.

    Най вероятно Глобул си поръчват подаръците за наша сметка.

    Вие знаете ли, че при активиране на нова карта понякога имате късмета да направите дарение в тяхна полза със сумата на месечната си такса?! При мен се получи следното: Взимам няколко карти на фирмата по някаква нова програма. Активират ми ги на 01.10.2004 и на 03.10.2004 получавам фактурка за таксите от първия месец, като отчетния период - забележете е - от 01.10.2004 до 03.10.2004. Като за тези два дни дължах такса за целия месец неползвани услуги. От 03.10.2004 ми нулират сметката и започва ново броене като ми начисляват още една таксичка след 03.10.2004.

    Това на какво прилича?!?!

  13. Gadget
    Guest
    #11

    За абонати на Глобул

    При мен преди 2 години направиха мизерия като купих телелон към тях в промоция и за първия месец ми начислиха 4 месечни такси ... E като се обадих го оправиха, ама първо си платих и после 4 месеца изравняваха баланса

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #12

    За абонати на Глобул

    Като минавах към нашата бизнес-група в първата фактура ми начислиха 10лв - ей така, на въпроса ми към оператора отговора беше нещо от типа на "така се прави"... Интересното беше, че в бизнес-центъра, където правихме групата никой не обели дума за такса "така се прави"... не съм за 10лв разбира се, но държа да знам колко ще ми струва едно нещо, когато плащам за него... [!]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 26
    Последно: 21-11-13, 23:53
  2. Sony Ericsson W302 - търсене в списъка с абонати
    От Lazar във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 18-07-09, 14:20
  3. Има ли абонати на Вестител тук ?
    От MAKAPOB във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 12-08-07, 23:52
  4. Инфо за скупе абонати
    От legolas във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 07-05-06, 19:31
  5. Има ли абонати на цифрова телевизия към Евротур?
    От kod във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1
    Последно: 25-03-05, 10:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе