Резултати от 1 до 5 от общо 5

Коледна изненада!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    Коледна изненада!

    Ах този Ivo_tm ... []

    Днес установих, че ми е направил такава коледна изненада, каквато не бях получавал от много години насам.

    Използвам възможността да му благодаря и да му пожелая весело посрещане на коледните празници, много късмет след Коледа, много здраве, много щастие, както и много любов.

    Не знам с какво и дали въобще съм заслужил подобно внимание, трогнат съм извънредно ... [:I]



    Желая същото и на всички форумци, на тези с които се познаваме лично, на тези с които се познаваме само виртуално, както и на тези, с които не сме се "засичали" никога.

    Ако някога с нещо съм обидил някого [което е много вероятно, доколкото се познавам], моля преди Коледа да ми прости, не е било от лошо сърце, а може би от несдържаност.



    Никога нямаше да събера тези ценни произведения на едно място, още повече пък в такъв външен вид.

    Svart Lyset се усмихва хитро, което ме навежда на мисълта, че има някаква колаборация между двамата участника.

    Ще проведем оперативна беседа с участничката ... []



    Така че ...

    <font color="red">Весела Коледа на всички сеткомци от мен, от McGonagall, от Svart Lyset и от Иван [няма си още ник, но някои го познават лично. Аматьора най-вече!]</font id="red">







    Още веднъж благодарности на Ivo_tm за тази коледна изненада, която ми направи тази вечер! Докато пиша, слушам/е The Best of Annihilator. Това беше приятна изненада и за нея [Svart Lyset].

    Ама няма да се метне на някой от гората я ...


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Коледна изненада!

    []



    От мен също много здраве, щастие и любов на всички - заслужавате го!!!



    <font color="red">Весела Коледа и споделете празника не само със семейството си, но и с любимите си хора!</font id="red">




  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #3

    Коледна изненада!

    Весела и от мен


  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #4

    Коледна изненада!

    Весело изкрване на празниците пожелавам на всички и дано Дядо Коледа сбъдне всичките ви желания и ви донесе много здраве и щастие. И да не се напивате много ей[]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #5

    Коледна изненада!

    И от мен весели празници на всички!...Дори на тези, които окрасяват къщите си по този начин:



    http://www.dvd-cover.nl/2004/23dec20.../fck_xmas.html



    ;-)))))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Pentium G3258 - Интел изненада всички.
    От Mr.TECHNO във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 06-06-16, 14:25
  2. Лаптопът ме изненада,
    От ivec във форум Мобилни устройства
    Отговори: 3
    Последно: 03-01-10, 00:24
  3. Отговори: 7
    Последно: 13-06-07, 10:48
  4. Предложение за коледна сбирка SETCOM + HWBG
    От Slero във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 63
    Последно: 04-01-06, 18:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе