Резултати от 1 до 7 от общо 7

Игра с карти "Лабиринт" на Ravensburger?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #1

    Игра с карти "Лабиринт" на Ravensburger?

    Днес видях една игра с карти на Ravensburger, наречена "Лабиринт". По една или друга причина на опаковката обаче не пишеше нищо относно същността на играта, освен това, че е предназначена за 2 до 6 човека на възраст от 7 до 99 години, играе се с 50 карти и е силно пристрастяваща.



    Ето как изглежда играта на външен вид:





    Някой може ли да ми каже нещо повече за тази игра? Отдавна ми се търси нещо различно и забавно, което може да се играе в добра компания...



    Въпросното удоволствие струва 10 лв., къде не съм ги дал, но въпросът е принципен. За същите пари мога да си купя и пъзел, който със сигурност ще ми бъде забавен...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Игра с карти "Лабиринт" на Ravensburger?

    Мммм, изглежда забавно, но нямам информация. Най-вероятно победител ще е този, който сложи картата с изхода и ще може да достигне до него от първата карта, която е сложил на масата, като по пътя си трябва да събере определен актив от точки (или предмети - това се вижда на снимката) и да преодолява препятствия. Ако не успее, печели друг участник. Логично е останалите участници да решат да направят пътя му черен. Защото все пак лабиринтът се конструира от тях, нали? []



    Dark, къде го продават това?




  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #3

    Игра с карти "Лабиринт" на Ravensburger?

    Има го в магазините "Бонжур".



    Доколкото разбирам, целта е да се реди път през лабиринта, който свързва две или повече съкровища. Който събере най-много съкровища, пИчели играта.



    Дават средна продължителност на една игра от порядъка на 30 минути, което ми се струва малко множко (има 50 карти).

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #4

    Игра с карти "Лабиринт" на Ravensburger?

    Тези игри са адски интересни. Предполагам,че е на принципа със зар се придвижваш напред и като съпиш на картинка теглиш карта и изпълняваш указанията. Понякога не само 30 минути не могат да ти стигнат, ами играеш с часове, защото някои карти те връщат в изходна позиция и пропускаш хвърляния на зара. Купи си я и идвай да играем в магазина[]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    60
    #5

    Игра с карти "Лабиринт" на Ravensburger?

    И аз искам да играя, ако ще организирате нещо групово

    Мога да ви поразправям и за истински ролеви игри.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #6

    Игра с карти "Лабиринт" на Ravensburger?

    Абе освен да взема една колода и да пробвам. Ако не ми хареса, ще псувам.



    Инак ролевите игри са ми много интересни, дайте да си поговорим за тях, евентуално да организираме цяла игра......

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    60
    #7

    Игра с карти "Лабиринт" на Ravensburger?

    Ако си от София, може би ще успея да ти намеря място в някоя игра. Малко е трудно в началото да си намираш с кой да играеш, защото има малко водещи. Още по-малко сериозни такива.

    Един добър вариант е да се регистрираш на някой от форумите за ролеви игри и да пишеш, че искаш да играеш, така рано или късно ще намериш група.

    форумите: http://www.rpg-rebellion.net/forum и http://forums.rpgbg.net



    А ако не ти се занимава с тях, питай тук аз следя и този форум и ще отговарям доколкото мога.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам PS3 игра
    От rentech във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 07-11-10, 09:09
  2. PS2 игра на компютър
    От obshtinska_mishka във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 08-09-09, 18:41
  3. Една игра...
    От Garu във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 08-04-06, 11:52
  4. "SAW" - Игра със смъртта
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 13
    Последно: 18-03-05, 16:28
  5. Има ли такава игра?И
    От Vankata12 във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-04, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе