Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Трудова борса във Варна ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #16

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Не е работа за студенти.По скоро за момчета от вътрешността,без образование,търсещи препитание в големия град.Ако намериш1-2,те ще намерят останалите!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #17

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Lazar, давай - ако имаш връзки из по-вътрешните градове - намери такива хора - няма да обикалям из България и да им предлагам по-добро заплащане, не мога да си го позволя като време

    Ще заплатя на намерилия - ако искате залепете обяви из кафенета и всякакви заведения, телефони и адреси ще ви дам на pa3@gbg.bg , icq-то или телефона ми, при интерес на хора от друг град ще ви пратя веднага парите...

  4. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #18

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Pa3KaTaH,
    1) Иди в службата по социални грижи до Руския пазар-те знаят всички безработни в района поименно и ще ти обърнат внимание(идеята е на жена ми,която работи в тази свера но в друг район)
    2) Остави тук, все пак някакъв (стационарен по възможност) телефон за връзка,защото аз мога да си търся бирата на ICQ-то,но кандидатите за работа предпочитат по-изпитания начин-градския телефон

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #19

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Лазар, телефона е 370 747,
    тези в социални грижи не се ли занимават с ... нетрудоспособните в широк смисъл и подобни ?

  6. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #20

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Занимават се с всички,които се нуждаят от помощи,включително и работоспособни безработни.Дори се случва да подпомагат и скришом работещи,но това е друга тема. А ти провери и* Бюрото по труда дали има клон в Аспарухово(питай в Социални грижи,като отидеш). Успех!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    31
    #21

    Re: Трудова борса във Варна ?



    (Pa3KaTaH) Откровенно да си говорим проблема ти се състои в неколко фактора а именно:

    Не даваш много кинти; (сравнено с конкуренцията)
    Зима е и на никои не му се стои навън мокър;
    Българина е МНОГОоо Мързелив и не му се работи много много; (особенно младото поколение )
    ........
    и много други


    Спасението ти е само в-к "Позвънете", забрави агенциите там можеш да търсиш само по-квалифициран персонал,

    казвам ти го от ОПИТ, защото и аз съм работодател на не малко хора, много са минали и заминали.
    Кадърен и съвестен персонал много трудно се намира, особенно ако няма и "нещо нерегламентирано отгоре" накрая на месеца.

    Успех в търсенето

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #22

    Re: Трудова борса във Варна ?

    grafa, благодаря ти
    За сега 0 (НУЛА) души са се свързали с обявата - и през Позвънете (каките оттам ме мрязат вече сигурно), и от двете трудови борси.
    Безработни били нискообразованите ? Да бе
    Просто са изчезнали

  10. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #23

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Цитат Първоначално публикувано от Pa3KaTaH
    grafa, благодаря ти
    За сега 0 (НУЛА) души са се свързали с обявата - и през Позвънете (каките оттам ме мрязат вече сигурно), и от двете трудови борси.
    Безработни били нискообразованите ? Да бе
    Просто са изчезнали
    И аз съм на твоя хал, но в друг бизнес и друг град. От тази статистика става ясно, че безработица няма. Има калпава "социална политика". Дори да приемеш, че 3/4 от обявените места само в jobs са текучество, то пак ще стигнеш до извода, че работа има за целия китайски народ(защото не само в jobs се търсят раротници), но на никой не му се работи.

    Аз съм се примирил с факта, че единствения начин да си увелича производството е чрез по-високопроизводителни машини.* За машините няма "социална политика".
    Разбрал съм също, че тези дето четът обявите и чакат на борсите, не търсят работа.*

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Варна - Дъ Бест ...
    От izwerga във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 27-10-08, 19:33
  2. Борса за хартия
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 03-02-08, 12:46
  3. ADSL от БТК във Варна ?!?!
    От stenly във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 28-12-06, 13:09
  4. HomeLAN - Варна?
    От ggbg във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-06, 16:45
  5. Интернет във Варна
    От dimi във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 11-08-04, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе