Резултати от 1 до 9 от общо 9

Канала пак се осраха

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Канала пак се осраха

    КАНАЛ 1 пак се осраха с предаването за полуфинала на българсаката песен на евровизия. Винаги звука на директните предавания от НДК е многооооооооо гаден. Абе тез хора не си оправиха техниката. А може да не е само до техника. Те че песните не струват едно наръка, но поне звука да беше на ниво.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #2

    Re: Канала пак се осраха

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    КАНАЛ 1 пак се осраха с предаването за полуфинала на българсаката песен на евровизия. Винаги звука на директните предавания от НДК е многооооооооо гаден. Абе тез хора не си оправиха техниката. А може да не е само до техника. Те че песните не струват едно наръка, но поне звука да беше на ниво.
    Че за какво да е на ниво звука- така няма да се разбере колко са "ненаниво" песничките...
    Всъщност не съм го гледал това и плюя...Ама, че съм гаден.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #3

    Re: Канала пак се осраха

    а аз гледам няколко песни и си викам абе тия в ред ли са що нямат музика... а то българска му работа
    абе те песните може да са хубави... ама колко песни се харесват на хората само в гласово изпълнение
    особенно ония 4-рите и мъжа... като ги чух направо се хванах за главата и си вакам боже боже какви песни правят хората днешно време

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #4

    Re: Канала пак се осраха

    Не4е защитавам Слави Трифонов и неговата песен със Софка но прав бе да ги оплуе тия НЕКАДЪРНИЦИ от канал 1-и неговата песен може данее за ЕВРОВИЗИЯ но е с класи над тези които видях до тук!

    Пълна пародия!!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #5

    Re: Канала пак се осраха

    Колкото и еднообразни да са песните на "шоумена", поне са доста по-добри от тия.
    А водещия на предаването е "дъ бест".

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #6

    Re: Канала пак се осраха

    Гледай и не вярвах на ушите си!
    Не ми стигна времето да пусна тема, бях сигурен, че някой друг ще го направи - ами че то такава гадост беше микса, че нямаше как да не ги оплюем тея чukugжuu! За мен няма обяснение как може да има толкова кофти миксаж. Не бих се учудил, ако някое чичово е ръчкало врътките! Абе тея хора не се ли научиха, че едино ТВ, приемащо излъчения сигнал, си е чиста проба какво гледат/чуват хората.... Че да си го монтират в апаратната и да скиват какво са изпонасътворили!

    Е, за декора се бяха постарали! И заставките на песните бяха барнати. Не знам дали е местна препродукцията или на всички страни са им дали готови заставки, само да си монтират изпълнителите?

    Както и да е! За пореден път виждам, че е важно нечий човек да/не отиде до финала, а какво ще се прави на финала - това какво ги боли тръбата? Още на миналогодишния конкурс се коментираше, че трябва да има динамични и лесно запомнящи се парчета, които грабват и на второто още слушане си ги тананикаш! Таква беше миналогодишната победителка, сигурен съм, че и сега ще е така... Само да не класираме пак нещо ака "Лорейн ин дъ рейн"!
    Нищо лично към харесващите таква музика, но смятам, че целта оправдава средствата! За мен Васил Петров е :Super:, но не е за Евровизия!

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Re: Канала пак се осраха

    emos, то това с кофти миксажа е винаги когато има предаване на Канал 1 от НДК. Факт е, че за толкова години не си оправиха звука.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #8

    Re: Канала пак се осраха

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    ...За мен Васил Петров* е* :Super:, но не е за Евровизия!


    Emos, в тази връзка, търся едно парче на Васил Петров - "Дъжд". Случайно да ти се намира?


  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #9

    Re: Канала пак се осраха

    На мен ми се струва, че проблемът на канал 1 е по принцип в звука и оборудването им /или квалификацията не знам ?!/ , на кое и да е тяхно предаване.
    Предполагам сте забелязали, че дори при предаването на ЗОИ звука беше ужасен.
    Новините в 20:00 часа си напрягам слуха, за да разбера какво искат да ми кажат водещите.
    Абе с една дума си личи, кога една телевизия е частна и кога държавна /само за България мисля става дума /

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Гледане на 2-3 канала на Булсатком
    От benedict във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 4
    Последно: 10-08-17, 18:16
  2. Отговори: 9
    Последно: 21-12-14, 20:17
  3. ICQ пак падна в канала
    От wsd във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 24-02-06, 22:07
  4. Как да свържа 2 канала в моно
    От travoltino във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-01-04, 16:11
  5. Обединяване на два канала
    От gepas във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 02-12-03, 01:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе