Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Трудова борса във Варна ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #1

    Трудова борса във Варна ?

    След около 2 години нон-стоп реклама във вестник `позвънете` съм принуден да търся персонал по трудовите борси, като съм готов да заплатя за тази услуга, но не знам кои са сериозните фирми - не съм съгласен да дам 500лв на ръка и те да ми кажат `АКО се появи някой ще ви го пратим` - предпочитам да плащам за пратен човек или по някаква подобна схема Става дума за неквалифицирана работна ръка - за персонал на автомивка.

    Моля, ако някой има опит с подобни неща - нека остави тук координати за връзка с фирмата и кратко впечатление от нея.

    Предварително на помогналите

    едит
    един гуугъл ми показа няколко фирми:
    http://www.zenyt.com
    http://terains.com/
    Задължително преди да почна да им звъня обаче искам мнението на някой... многооо лоши работи съм чувал за почти всички фирми, но от страната на търсещите работа

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Ами щом нествава с обява в позвънете незнам дали по ще стане с трудова ботса. Всички които си търсят работа четат в.Позвънете.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #3

    Re: Трудова борса във Варна ?

    В допълнение към поста на Юлиан - от Зенит направо си ми казаха, че няма да стане и така....
    Какво да правя не знам

  5. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #4

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Защо не пуснеш обява във вестник "Реклама"? Защо не разлепиш обяви в района на автомивката и заведенията в района?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #5

    Re: Трудова борса във Варна ?

    daley, верно, че реклама се чете от безработни хора (до сега не съм срещнал някой да седи и да го разгръща) - но както е писал Юлиан - щом в Позвънете не става - то какво остава и за Реклама ?

    Автомивката е на отдалечено място от блокове и т.н. - няма къде да се лепят тези неща (автомивката в кв. Аспарухово, до сервиз Лада-Жигула, завод 24 май, разклона за галата, малко след Самолета, малко преди военното поделение и т.н. ...)

  7. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #6

    Re: Трудова борса във Варна ?

    После - имало безработица в България !Може би трябва да разлепиш обяви в циганската махала на Аспарухово-все пак там има най голям контингент наквалифициран персонал.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #7

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Ако някой каже, че имало безработица в България, ще го накарам да звънне в трудовите борси във Варна, за да чуе това, което аз чух през последните 2 дни !

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #8

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Честно казано и аз не мога да похваля "Зенит", макар че един приятел ми я препоръча, понеже му намерили работа за 2 седмици само срещу 15 лв такса. Е,да, вярно че в случая става въпрос не за търсещ работа, но дори и погледнато от тази страна впечатленията са същите. Реших да се пробвам да видя поне за какво става въпрос, но в първия ми разговор с консултат преобладаваха думи като "ако" "може би" "евентуално" "вероятно" и така и веднъж не ми казаха "Платете ни и ще Ви намерим работа според Вашата квалификация и според Вашите изисквания." /както би трябвало да се подразбира от писаниците в сайта им/ Естествено втори разговор не последва.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #9

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Е аз не разбирам как очавкаш да ти намерят ТЕ работа, без ТИ да им платиш за това?
    Проблема е, че съм готов АЗ да си платя, за да ми намерят ТЕ работници - но не може, не е такава процедурата ...

    Между нас да си остане, но момичето си ми каза в прав текст след официалния разговор, че във Варна няма безработица и съответно няма шанс да си намеря работници и през трудова борса, защото и казах, че са нужни от 3 до 5 работници за сега...

  12. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #10

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Мога да споделя процедурата при Поликонтакт:плащаш една сума( около 350 лв) за да ти намерят човек,като половината в началото при подписването на договора! Обещават ти и започват да търсят, но без да се ангажират със срокове и качество!

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #11

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Именно това имах предвид.Плащаш им, но те нищо не ти гарантират. В крайна сметка не го правят на доброволни начала и съм наясно с това. Само че както най-често става у нас, първо гледат да ти вземат парите - интересът преди всичко.
    А това за безработицата е култова глупост. Тънкият намек вероятно е означавал нещо от рода на: "Добре,отивай да си търсиш сам работници,само че едва ли ще успееш без нас,защото безработица няма и само ние можем да ти намерим хора ЕВЕНТУАЛНО"
    Тъпо, тъпо...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #12

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Насо, остави тука едни изисквания. Ако взимаш и хора само за лятото евентуално може "да ти намеря" ученици (18 год), но за 4-5 месеца ...

    Успех.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #13

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Кросчо, изисквания няма, обясних и на какичките от тези фирми това

    MrMyr, изрично, на 3 пъти в 1 разговор, им казах че бих искал да съм ВИП работодател и да си платя за това - и трите пъти ми казаха, че няма такова нещо... Е, по дяволите, какво остава ?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #14

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Може да разлепиш оферти за работа около университетите и общежитията им.

    Късмет дано си намериш хора !

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #15

    Re: Трудова борса във Варна ?

    Zygot, 2 години учих в МЕИто и видях как мислят тамошните
    Преди 1 година имаше и лепенки с такива късащи телефончета - нито 1 не звънна

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Варна - Дъ Бест ...
    От izwerga във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 27-10-08, 20:33
  2. Борса за хартия
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 03-02-08, 13:46
  3. ADSL от БТК във Варна ?!?!
    От stenly във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 28-12-06, 14:09
  4. HomeLAN - Варна?
    От ggbg във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-06, 17:45
  5. Интернет във Варна
    От dimi във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 11-08-04, 21:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе