Резултати от 1 до 5 от общо 5

Tруд не спират с тормоза

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #1

    Tруд не спират с тормоза

    както се оказва от прочетеното тук protest.bloghub.org
    Войната продължава!
    Posted in on септември 27th, 2006

    КК Труд не се задоволиха с гаврите над сляп човек заради произведения на Елин Пелин, с издевателства над сайтове с текстове на Йордан Йовков и вече протягат мръсни лапи към читалища и Народната библиотека, отново от ламтеж за пари и с криворазбраната им “собственост” върху текстовете на Елин Пелин и други класици.

    Вижте колко са жалки с опитите си да монополизират достъпа до класиците! Ако зависеше от Труд и немските им господар, за всяко четене на любимите ви Български класици, трябваше да плащате на Труд кръвен данък и диш-хакъ.
    Цялата им кореспонденция до сега с екипа на "Народна библиотека" го има в по-горния линк.
    Направо нямам думи за алчността и дебелокожието на някои 'българи'

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Tруд не спират с тормоза

    Изглежда ще си върна старата сигнатура

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: Tруд не спират с тормоза

    братя българи, владо "топлото" крадеше цяла Бг, вие се притеснявате за "някакви" си класици.
    ще поровите в библиотеките на бабите си, на родителите си и все ще изкопате класици за учениците си.

    аз пък казвам: "нека ТОВА да ни е проблема на държавата!"

    далеч повече ме притесняват ниските заплати, безработицата, остаряването на нацията и липсата на младежи в дискотеките

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #4

    Re: Tруд не спират с тормоза

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    братя българи, владо "топлото" крадеше цяла Бг, вие се притеснявате за "някакви" си класици.
    ще поровите в библиотеките на бабите си, на родителите си и все ще изкопате класици за учениците си.

    аз пък казвам: "нека ТОВА да ни е проблема на държавата!"

    далеч повече ме притесняват ниските заплати, безработицата, остаряването на нацията и липсата на младежи в дискотеките
    Точно същото е - корупция, безхаберие, липса на контрол.

    Не ме притеснява самият факт, че някой може да ми иска пари за класиците - и без това не съм имал намерение да ги чета от монитора. Обаче много се дразня от корумпираните чиновници, които са продали едно от малко останалите национални богатства; от нахаканите арогантни "журналисти", за които печеленето на пари е несравнимо по-важно от професионализма и морала; от "компетентните органи", които срамежливо си мълчат, за да не им лъснат кирливите ризи; от ГДЛЕЩА с техните двойни стандарти, отново намесени, защото лесно се купуват; от хората, които вече приемат такива неща за нормални - какво толкова, и по-страшни неща са правят, нали не ми искат пари сега, защо да не им дам и днес левче.

    Проблемът на държавата е в мисленето на гражданите, а не в липсата на средства - те винаги могат да се намерят. Наясно съм, че нашето поколение е загубено. Следващото също. Приел съм го, но не съм се примирил. Защото иначе ще загубим и по-следващото - и те няма да са виновни, но ние ще сме.

    За "Топлото" - не ме е яд на крадеца Владо, яд ме е на комисията, която беше длъжна да го контролира, особено при вдигането на цените. Но тях никой не ги разследва, нали? Защото и разследващите имат своите малки грехове. С което порочният кръг се затваря, а ние оставаме вътре в него.

    Цитат Първоначално публикувано от Ско
    Изглежда ще си върна старата сигнатура
    Между другото няколко дни след началото на скандала при търсене на думата "труд" в Google, сайтът на protest.bloghub.org излизаше на девето-десето място, а сега е на трето...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #5

    Re: Tруд не спират с тормоза

    Очевидно скандалът ще се разраства тепърва. Както се разбира "Труд" все още по никакъв начин не са се опитали да докажат, че наистина притежават правата, които твърдят, че са им нарушени. За първи път се прави опит цялата история да бъде проследена хронологично и да се систематизира наличната информация за похода на "Труд" в защита на "накърнените им авторски права".
    Препратки:

    http://www.narodnabiblioteka.info/index.php/trud_news

    http://www.narodnabiblioteka.info/in...p/trud_scandal

    http://www.narodnabiblioteka.info/in...p/trud_letters

    В крайна сметка излиза, че Труд, май нямат легитимни документи за притежание на каквито и да било права, или поне по необясними причини не желаят да покажат такива документи. Мисля си, че когато обвиняваш някого в кражба, преди всичко трябва да докажеш, че откраднатото е твое. Ако не успееш, то излиза, че не си нищо друго, опсвен долен клеветник.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 13-04-10, 18:42
  2. Спират Google.com до месец!
    От emos във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 02-04-09, 13:23
  3. Защо спират водата при снеговалеж?
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 05-01-08, 12:19
  4. М$ спират поддръжката на Win 98, 98SЕ, МЕ!
    От Lukan във форум Коментирай новина
    Отговори: 34
    Последно: 12-07-06, 22:03
  5. Спират подръжката на AVG 6.0 ??????
    От ganch във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 29-10-04, 16:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе