Резултати от 1 до 9 от общо 9

Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #1

    Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

    Холандските собственици на ММ, Нова Тв и ДИЕМА телевизиите са решили, че спортните канали на българина са му малко и заради това ще спират единствената телевизия в България, коато не пускаше чалга и пускаше по-"тежка" музика от поп . Много, ама много-тъпа история. Какво да им гледаме на тъпите чалги или на двете диско телевизии, където музика е на килограм и се прави само за пари, и от днес за утре. ММ пускаха всякаква музика от хитове от 70-е и 80-е години до единственото телевизионно предаване за "тежка" музика в България. Освен това е и най старат музикална телевизия в България. какво да кажа, просто съм изумен. А ето и линка към цялата новина http://www.telemaniac.com/novasport.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Re:Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

    Много грубо наистина.Във Фейсбук има група против спирането на ММ ,но едва ли с нещо ще помогне това. http://www.facebook.com/group.php?gi...7014859&ref=mf

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

    Никога не съм я гледал тази телевизия. Въобще музика по телевизора... единствено VH1 понякога. За всичко друго си има .mp3, StarFM и ZRock.
    Така че... честно казано съм за - по-добре една добра спортна телевизия, отколкото нещо, на което никога не съм обръщал внимание.

    ПС - Сега като се замисля, преди време може и да съм мятал по едно око - запомнил съм единствено един крайно непрофесионален и неприятен тип _Роро... Ако водещите са останали на същото ниво - крайно време е да я спрат...

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #4

    Re:Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    ПС - Сега като се замисля, преди време може и да съм мятал по едно око - запомнил съм единствено един крайно непрофесионален и неприятен тип _Роро... Ако водещите са останали на същото ниво - крайно време е да я спрат...
    Напълно съм съгласен с теб за Роро - беше толкова противен, че направо им се чудих как са го назначили там на работа!

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #5

    Re:Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

    +1

    Иначе въпросния Roro е син на известния естраден певец Вили Кавалджиев.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #6

    Re:Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

    Е да. Но това не променя нещата, все пак си беше гнусен!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re:Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

    една птичка пролет не прави.
    факт е поредната "заменка" на музикална телевизия със спортен канал

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re:Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спортен канал!!!

    Телевизията съществува с една единственна цел ... ДА ПЕЧЕЛИ ПАРИ. Ако от музикални канали не се печелят достатъчно или никакви пари то следва да има реорганизация. Едва ли някой ще полива пясъка с вода Друг е въпроса дали ни харесва това или не , ама то и никой не ни пита.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    11
    #9

    Re:Идиотите спират ММ ТВ за сметка на нов спо&

    Много ще се зарадвам ако управата на Нова телевизия запазят ММ,но и да пуснат спортния канал.
    Бтв пуснаха Бтв синема и за момента каналът е един от гледаемите на бтв.
    Някой ще се сети да запита-защо го споменаваш това?Ами и Бтв пуснат спортен канал и закрият някой от другите канали,които сега се излъчват хич няма да е приятно за зрителя.
    Ще е хубаво да се запази музикалният канал ММ,но и да стартира новия-така всички ще са доволни

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проверка на банкова сметка по и-нет?
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 26-05-12, 14:46
  2. Надписана сметка от Енергото
    От vyrhara във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-11, 19:47
  3. Спират Google.com до месец!
    От emos във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 02-04-09, 13:23
  4. Естественият подбор редуцира идиотите
    От DeathKnight във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 31-01-08, 23:01
  5. Спират подръжката на AVG 6.0 ??????
    От ganch във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 29-10-04, 16:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе