Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

моля помогнете!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #16

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    уфффф, абе хора, нямате ли по-важни въпроси за дискутиране?!
    За Дъра-Бъра си е добре...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #17

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от Avis
    За Дъра-Бъра си е добре...
    Отиде си на мястото.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #18

    Re: моля помогнете!

    А тъй!Щото чата не ни стига
    Проблемът не е любовта, а ревността! Която пък от своя страна никога не е била показател за силата на любовта, а за тази на собственическото чувство, което явно доминира.
    Нарушаването на неприкосновеността на личното пространство, не би се харесало на нито един човек бил той от мъжки или женски пол.
    Преди да направиш тази стъпка добре обмисли всички последствия. В чия полза/ущърб ще бъдат те?
    @zakasyla,не съди преди да стъпиш в обувките на другия.

  5. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #19

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от donda
    Имам нужда от помощ. Искам да разбера парола на чужд e-mail в yahoo. Възможно ли е това? Как да го направя? Ще съм много благодарна на всички, които помогнат!
    Здравей,

    както вече сигурно си се досетила - просто си сбъркала форума (в кръга на шегата разбира се).
    Тук никой (според мен) няма да ти каже как да хакнеш пощата, както сама видя всички се опитват да те убедят, че това което искаш да направиш не е хубаво.
    Пък и ще е по-лесно и по-бързо просто "да си изгладите отношенията" с твоя човек до такава степен, че никой да не се съмнява за нищо в другия, отколкото да си губиш времето да му хакваш пощата (което повярвай ми няма да е никак лесно).

    Успех!

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #20

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от zakasyla
    Проблемът не е любовта, а ревността! Която пък от своя страна никога не е била показател за силата на любовта, а за тази на собственическото чувство, което явно доминира...

    Определено бъркаш ревността с някакво друго понятие... Любовта и ревността винаги вървят ръка за ръка. Ако не ревнуваш, значи не обичаш.

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #21

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от donda
    Любов бе, хора, това ми е проблема!
    Абе стига с тая любов бе мила, я се огледай пробвай някой друг, ще имаш база за сравнение, а може и да се излекуваш бързо.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    251
    #22

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от wiseacre
    @zakasyla,не съди преди да стъпиш в обувките на другия.
    Не съдя, само споделям мнението си. Не изказвай предположения, в които не си сигурен! Но ничии обувки не водят до ревността, ние сами избираме пътя!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #23

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от zakasyla
    Не съдя, само споделям мнението си. Не изказвай предположения, в които не си сигурен! Но ничии обувки не водят до ревността, ние сами избираме пътя!
    Мнението ми е принципно,не за конкретния случай.
    И за него да става въпрос - влюбеният човек не е с всичкия си,тъй че - пак съм прав.
    От другата камбанария нещата се виждат различно.

  11. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #24

    Re: моля помогнете!

    donda, мила, откажи се от тези гимнастики докато е време и не те е хванала параноята, защото повярвай – това е първата крачка.
    Виждам, че ти трябва решение, а не съвети. Морал всеки може да ти чете и аз мога да се наредя на опашката, но едва ли мога да съм пример на подражание. И мен често ме гони бясна ревност, но само Той знае как успявам да се удържа. Ти си знаеш най-добре до колко си струва да правиш всичко това и какво би спечелила или загубила от него.
    Запази достойнството си мила и спри сега, защото после ще е късно. Ако в тази поща не откриеш нищо сама знаеш, че ще продължиш да търсиш другаде, докато не подкрепиш съмненията си с факти. А ако откриеш – нима това ще ти е мотивът да прекъснеш тази връзка?!
    Според мен тя вече си е отишла, щом съмненията са ти дали повод да търсиш този метод.
    Следвай шестото си чувство, следвай желанията си, следвай мечтите си и не се прави нещастна насила.

    Всичко добро.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #25

    Re: моля помогнете!

    ivo, не съм съгласен с теб и подкрепям zakasyla. ревността е болест, която трови всичко!

    любовта е радостта да имаш нечие внимание, а не болестното чувство за собственост, с което отнемаш правото на другия да се усмихне на приятел, продавачката/продавача в магазина, да поговори с непознат на опашката за данъци. не можеш да искаш от другия да пренебрегва факта, че на този свят има 3 000 000 000 човека от противоположния му пол.


    ревността е патологичното желание да оковеш и заключиш някое живо същество, за да си го имаш само за себе си.
    ревността е липсата на доверие в чувствата на другия. не можеш да обичаш и да не вярваш на парньора си. не можеш да претендираш САМО ти да имаш монопол върху любовта, защото неверието в другия означава, че не вярваш в неговата любов, което означава, че смяташ своята любов за "по-добра", с което обиждаш любовта на другия

    в този стяв, движен от мотото "да имам, да имам, да ИМАМ" някои хора си мислят, че имат правото да имат роби. съжалявам, но не е така.

    ревнувай ме колкото си искаш, но ако АЗ реша да кръшна - никога няма да разбереш. ако АЗ реша да не бъда с теб, ревността ти няма да е доказателство за любовта ти. ако на МЕН ми писне да ме следиш и тровиш живота ми неоснователно - търси причината за раздялата в ТВОЯТА болест, не в мен.

    аз не ревнувам - аз ВЯРВАМ на партньора си. ако той разруши тази вяра - всеки по пътя си. ако не я разруши - защо аз сам трябва да си разбивам спокойствието и щастието с неподковани подозрения?

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #26

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от donda
    Имам нужда от помощ. Искам да разбера парола на чужд e-mail в yahoo. Възможно ли е това? Как да го направя? Ще съм много благодарна на всички, които помогнат!
    Едва ли някой ще ти помогне, макар че като гледам кай се развиват отговорите...

    П.С. Хора, стегнете се :-)

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #27

    Re: моля помогнете!

    FearMe, не ми говори глупости. Колкото ревността е "болестно състояние" и "патологично желание да оковеш и заключиш някого", толкова и любовта е абсолютно същото. Ти би ли искал обекта на желанието ти да обича останалите 3 000 000 000 от противоположния пол? Нищо, че обича "и теб"? Навлизаме в дълбоките води и не ми се иска да подхващаме дълъг спор. Не ми казвай, че на теб ти е много приятно да гледаш как "любимата ти" се чувства приятно в компанията на друг мъж и как си благоразположен към всички интимни закачки по нейн адрес, примерно.

    Не съм твърдял, че трябва да заключиш любимият си човек (както и всички изброени от теб "определения"), просто казах, че "ревността" е чувство, което се проявява, когато човек изпитва чувството "любов". Естествено, всеки въприема нещата по различен начин. Но не за това ми беше приказката. Просто любовта и ревността вървят ръка за ръка.

    И с ревността не можеш да докажеш на никой друг любовта си към някого, а само и единствено на себе си.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #28

    Re: моля помогнете!

    Бре,бре,FearMe,толкова патос от калкулатора в гърдите ти рано сутрин
    Всъщност за повечето си абсолютно прав,ама то си боде бе,и не пита...

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #29

    Re: моля помогнете!

    ivo, не ми се влиза в диалог, най-малкото защото в тези теми всеки е за себе си прав - няма 1 истина.

    аз виждам нещата така - всеки може да флиртува с "моята", нека тя се закача без последствия с когото и както си ще (е, без да става гадна и да издевателства ), но ако има любов между нас крайният резултат е:
    другите се облизват, но на топло под одеалото с нея съм САМО АЗ.

    и това не зависи от моята любов към нея, а от нейната към мен. а нейната любов аз не мога с нищо да я предизвикам - това си е нейно чувство, тя си решава. дали ще я ревнувам или не - свободата да ме обича или не, е нейна. за мен остава само свободата да решавам дали да й вярвам или не.

    затова аз мисля, че от ревността полза няма
    на никого не съм отнел правото да има мнение различно от моето...

    P.S. ааа, и забравих едно нещо:
    И с ревността не можеш да докажеш на никой друг любовта си към някого, а само и единствено на себе си.
    вярно, ама само ако си е пазиш в себе си и не я показваш (и не тровиш) партньора си, което аз не съм видял никога. а аз мразя да ме тровят и обвиняват несправедливо. не обичам да ме ревнуват, защото това означава, че не ми вярват.
    мисля, че ако хвърляш вниманието и силите си в опровергаване на дебилни обвинения няма да ти останат сили и време за нещо наистина съзидателно

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #30

    Re: моля помогнете!

    някъде беше казано
    " Жена , трябва да си вярваме ,
    защото ако не си вярваме , ще се усъмним, ще се следим и ще се хванем , затова  - Трябва да си вярваме!"

    Айде да се довключа и аз
    Ако му знаеш алтернативния маил и имаш достъп до него , може да му се хакне маила , но Той определено ще разбере това.

    Електронната поща е лично нещо и затова е трудно да се хакне и поради тази причина  може да се прочете само по два начина .
    1. с уискито - и гледаш какво пише
    2. с програма "123 password recowery " - тази програма се инсталира и запазва всчико написано от конзолата ( клавиатурата ) в един текстов фаил.
    от там може да видиш това което ти трябва.

    Но от опит мога да ти кажа ( не от личен )
    Ако  е тръгнал , не можеш да го  спреш, каквото и да направиш, Той / Тя ще си бъде "Кукувица"
    "От мене бягаш, при друга идеш
    гнездо ще свиеш, после пак ще си отидеш"


    Прослушай тази песен но не я вземай за пример в живота .
    Чуй я защото истини в нея има много .
    но пък има и много други мъже ( и жени ) ! Огледай се по-добре !


    @IVo  & FearME - що не се видите и да си ги премерите някъде другаде ? 

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля помогнете за 3D-то
    От Sopata84 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 10-01-14, 12:10
  2. Моля Помогнете
    От MopyH във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 24-09-09, 08:38
  3. моля помогнете!!!
    От neizvesten33 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 11-09-09, 12:43
  4. KFC-моля помогнете
    От rude_ във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 14-03-08, 18:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе