Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 39

моля помогнете!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    3
    #1

    моля помогнете!

    Имам нужда от помощ. Искам да разбера парола на чужд e-mail в yahoo. Възможно ли е това? Как да го направя? Ще съм много благодарна на всички, които помогнат!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: моля помогнете!


    Объркал съм се нещо...

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от donda
    Имам нужда от помощ. Искам да разбера парола на чужд e-mail в yahoo. Възможно ли е това? Как да го направя? Ще съм много благодарна на всички, които помогнат!

    Защо искаш да си усложниш сама живота и да ти стане още по-гадно от това, което евентуално ще откриеш в чуждата пощенска кутия? Мазохизъм нещо ли...?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    Re: моля помогнете!

    Възможно е. Максимум бутилка уиски ти трябва. Напиваш собственика и го питаш за паролата.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    3
    #5

    Re: моля помогнете!

    Проблемът е собственика!Това с уискито е вярно, но в случая няма да помогне.Абе не е мазохизъм,но може и дотам да съм стигнала, вече и аз не знам. Любов бе, хора, това ми е проблема!

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    3
    #6

    Re: моля помогнете!

    Ако някой все пак има идея дали това може да стане, моля пишете на donna_13bg@abv.bg

  8.  
     
  9. lubopitko
    Guest
    #7

    Re: моля помогнете!

    Хм...това не беше ми идвало на ум...
    Скоро се сблъсках с подобен проблем...има един емейл , който се ползваше общо от няколко човека- информацията по-точно се използвае от няколко човека. И преди 10 дена се опитах да вляза..но ...уви ..паролата беше сменена...Много се ядосах.. но ..какво да се прави. Дано някой даде идея как става това с паролата. Бях чел някъде из руските сайтове , че може да стане , но ...забравих точно в кой форум беше. Те братята руси са много добри...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #8

    Re: моля помогнете!

    Ако всяко 13 годишно хлапе можеше да разбере как се познава паролата в пощата на Yahoo и то само с питане в един форум, по-добре администратори им да ходят да пасат кравите и да не се занимават с компютри, а потребителите - изобщо да не слагата пароли на пощите си

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от donda
    Ако някой все пак има идея дали това може да стане, моля пишете на donna_13bg@abv.bg
    Я си представи, за секунда, че младежа чийто емаил искаш да четеш няма чувство за хумор, знаеш ли тогава, как любовта му може да премине в .... шамарена фабрика?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    Re: моля помогнете!



    Цитат Първоначално публикувано от donda
    ...Любов бе, хора, това ми е проблема!
    Ревност, моето момиче, това ти е проблема. И колкото по-скоро го осъзнаеш, толкова по-добре. А намерението да четеш чуждата поща е чудесен начин да разрушиш до голяма степен доверието, което си имате с въпросния човек (или по-точно, което той евентуално има към теб... защото твоето към него явно клони към нула).

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #11

    Re: моля помогнете!

    .

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #12

    Re: моля помогнете!

    Май наистина ни е такъв генът - съвсем естествено ми се стори това, което момичето желае
    Аз самата от около месец се опитвам да се докопам до компютрите на едни приятели, които ми въртят... женски номера. Макар да не е по любовни, а по професионални причини. И след всяка дори минимална крачка напред, се радвам.
    Каквото и да кажем, то желанието й ще си остане, от нас само ще научи, че това се прави трудно и тук никой не е склонен да я научи как.
    Но в любовта такива неща не носят нищо добро!
    @donda,
    Опитай се, преди да продължиш, да обмислиш какво би направила в двата случая - ако намериш "нежелани" писма и ако не намериш такива. Това, което те трвожи, не е в пощата му, а в действията му - заради тях вече си се усъмнила в човека. И какво ще кажеш, ако в тая поща няма лоши писма, понеже са изтрити, или понеже той има втора поща, или друг начин за кореспонденция? Каквото и да стане, имаш ли полезно действие? Нещо, което да те накара да се чувстваш отлично? Лично аз не виждам такова.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #13

    Re: моля помогнете!

    .

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Re: моля помогнете!

    уфффф, абе хора, нямате ли по-важни въпроси за дискутиране?!

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    251
    #15

    Re: моля помогнете!

    Цитат Първоначално публикувано от donda
    Любов бе, хора, това ми е проблема!
    Проблемът не е любовта, а ревността! Която пък от своя страна никога не е била показател за силата на любовта, а за тази на собственическото чувство, което явно доминира.
    Нарушаването на неприкосновеността на личното пространство, не би се харесало на нито един човек бил той от мъжки или женски пол.
    Преди да направиш тази стъпка добре обмисли всички последствия. В чия полза/ущърб ще бъдат те?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля помогнете за 3D-то
    От Sopata84 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 10-01-14, 12:10
  2. Моля Помогнете
    От MopyH във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 24-09-09, 08:38
  3. моля помогнете!!!
    От neizvesten33 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 11-09-09, 12:43
  4. KFC-моля помогнете
    От rude_ във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 14-03-08, 18:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе