Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

PlayStation

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    33
    #1

    PlayStation

    Здравейте ,
    наранила съм си крака, лежа си в къщи и прехвърлям каналите и доста често виждам хора играещи на PlayStation.
    В този момент точно и в мен се породи желанието да си имам и аз. Обаче .... имам хиляди въпроси, няма към кого да ги задам и реших да натоваря вас с част от тях .
    От къде да си закупя ?
    Има ли on-line магазин?
    Каква е цената и в нея влизат ли допълнителните устройства: джойстикове, мемори карта, кабелаци и дтруги подобни?
    Какво трябва да знам като тръгна да си купувам ?
    И ... всъщност аз съвсем не съм добра на игрите, но искам да си я ползвам за забавление, с две думи ще мога ли да играя или не ?
    Благодаря предварително, на отделилите ми внимание



  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: PlayStation

    че вече и 3-ка има, дето хората на опашки я чакат.
    а за момата Pandelka и с нараненото краче бих препоръчал някой чат клиент, вместо плей-стейшън
    чатейки ще забравиш и болка и краче и всичко

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re: PlayStation

    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    Здравейте ,
    Здрасти,
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    наранила съм си крака, лежа си в къщи и прехвърлям каналите и доста често виждам хора играещи на PlayStation.
    Човек си пожелава това което вижда. Нормално е. Затова са и рекламите.
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    В този момент точно и в мен се породи желанието да си имам и аз.
    Желанието не е достатъчно, трябват и пари.
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    Обаче .... имам хиляди въпроси, няма към кого да ги задам и реших да натоваря вас с част от тях .
    Натовари ни, ние носим доста, и уиски и на ядене и на всичко ...
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    От къде да си закупя ?
    От магазина.
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    Има ли on-line магазин?
    Има. (www.google.bg за повече инфо)
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    Каква е цената и в нея влизат ли допълнителните устройства: джойстикове, мемори карта, кабелаци и дтруги подобни?
    Влиза скромен набор, екстрите са допълнително.
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    Какво трябва да знам като тръгна да си купувам ?
    Не е нужно да знаеш много, само трябва да знаеш какво искаш. Много е просто.
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    И ... всъщност аз съвсем не съм добра на игрите, но искам да си я ползвам за забавление, с две думи ще мога ли да играя или не ?
    Щом си могла да напишеш горния пост, значи ще можеш да играеш, за игране се иска по-малко интелектуални възможности. така че споко, ще можеш да играеш, а ако не можеш ще се научиш бързо.
    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    Благодаря предварително, на отделилите ми внимание
    И ние ти благодарим. Пак заповядай.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: PlayStation

    PlayStation 2 може да се купи онлайн в България от тук.

    Единицата много остаря вече, според мен не си струва, тъй като игрите са тъпи и прости.
    Ето няколко статии за PS2 и PS3 - цък

    Още една "малка" подробност. На подобни конзоли не могат да се пускат пиратски игри (т.е. свалени от нета). Тръгват само оригинално закупени дискове. Можеш да видиш малко цени на игри тук. Т.е. по-интересните игри струват над 100 лв. бройката, така че си прави сметката добре, да не се окаже, че би било по-евтино да си купиш един добър компютър. За да тръгват всякакви дискове се налага смяна на някакъв чип в конзолата.

    Успех с покупката!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    33
    #5

    Re: PlayStation

    ru-boy, парички се намират, но не смятам за разумно да дам повече от 500 лв., също така знам че ги има в магазина, но аз съм от Враца, а тука няма много такива магазини )
    затова ме интересува on-line магазин, но за съжаление аз също намерих само това което Ско ми предложи като линк и все пак не разбрах в цената на това сони в гет БГ включени ли са джойстикове и мемори карта , защото ми се струва че не са?
    fanta orange, мисля че към PS2 съм се ориентирала, все още ми е много мътно.
    Благодаря ви, че внасяте малко яснота
    Четох също и обяви за продажба на старо , ама май не бих си купила такава, на една оптиката и не работела на една незнам си какво си, все неща непонятни за мен Така, че е неразумно в невежеството си да се втурна и да си купя нещо което не познавам само защото с него има бонус 10 игри примерно


  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #6

    Re: PlayStation

    В момента ps2(PlayStation2) се продава в технополис за 300лв. http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09011924 допълнителен геймпад можеш да закупиш срещу 40лв. Допълнително към него е задължително да си купиш и мемори карта 40лв. (там се записват save games). Един чип за пиратски игри ще ти струва 70-80лв.

    След слагане на притски чип игрите се теглят и записват по стандартната процедура -нямаш никакви проблеми.

    В момента конзолата е в разцвета на силите си и излизат най-силните и най-впечетляваши игри които можеш да играеш -добър избор правиш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    33
    #7

    Re: PlayStation

    Zygot, защо ми е още мемори карта ? стандартните 32 МБ не стигат ли ? Всъщност за какво стигат ? А чип от къде ще си взема ?? Кой ще ми го монтира ? Трябва ли да си взема волан ? (много ме кефи ) )

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    33
    #8

    Re: PlayStation


  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #9

    Re: PlayStation

    Цитат Първоначално публикувано от Pandelka
    Zygot, защо ми е още мемори карта ? стандартните 32 МБ не стигат ли ? Всъщност за какво стигат ? А чип от къде ще си взема ?? Кой ще ми го монтира ? Трябва ли да си взема волан ? (много ме кефи ) )
    Мемори картата не върви в комплект с пс2. Купува се отделно.
    От кой град си да те ориентирам при кой може да ти го монтира.

    Щом те кефи волана е задължителен.


    Ее ти ако искаш и за 500лв. можеш да си го намериш въпроса е ,че най-евтино в техномаркета. (разликата е че гет.бг е стария вариант на голямата конзола която е изчерпана и офертата е много стара)

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #10

    Re: PlayStation

    .

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    33
    #11

    Re: PlayStation

    Zygot - от Враца съм, обаче в техномаркет ми казаха че си има мемори карта която е 16 МБ и ми стига да си запаметявам до къде съм стигнала. Между другото персоналът някак изглежда неграмотен, особено след като ми казаха че разликата м/у две конзоли е само цветътъ а цените им бяха 289 и 375 лв )

    fanta orange - благодаря за подробната информация

    skynet - благодаря и на теб за усилията , но аз съвсем нищичко не разбрах Трябва да ми пишеш на български, доста обширно и с прости думи за да има диалог )

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: PlayStation

    skynet искаше да каже, че няма проблем да се пускат и "пиратски" игри на PS2 и не си ограничена само до заглавията от по 100лв в магазините, а до тези, които можеш да изтеглиш от интернет (т.е. - всичките ти идват без пари, на крака, до у вас )

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    203
    #13

    Re: PlayStation

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    2 порта USB,( които аз лично не виждам за какво могат да послужат )
    Aми например може да си вържеш USB стандартна клавиатура , и да си цъкаш на някои приложения.Е да повечето игри не подържат клавиатура (се си мисля че щеше да е яко ако си подържаха но явно са пропуснали да ме питат).

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #14

    Re: PlayStation

    Плейстейшъна няма вградена памет !! Закупува се мемори карта за да може да сейфваш. Навсякъде се продават отделно освен ,ако не са в прИмоция.

    УСБ мишка и кбд може да ти потрябват само ако играеш на единствената игра поддържаща мишка и кбд . Също и линукс ,но на стандартно ТВ не е работа.




  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    33
    #15

    Re: PlayStation

    Купих си, купих си, тралалалалала , черна конзола с 4 игри промоция чиято единична цена е 99 лева, а на мен цялата работо ми излезе 380 лева ))) {}{}{}{}{}{}
    Благодаря на всички за съветте и помощта.

    P.S. Сигурно тепърва ще имам въпроси де ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PlayStation 4 ?
    От svetlio1 във форум Конзоли за игра
    Отговори: 16
    Последно: 01-11-13, 22:59
  2. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  3. PlayStation 2 ot USA
    От avalon4o във форум Конзоли за игра
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-05, 11:15
  4. Help za PlayStation 2
    От The Jet във форум Конзоли за игра
    Отговори: 6
    Последно: 16-12-02, 15:01
  5. Playstation 2
    От FearMe във форум Конзоли за игра
    Отговори: 10
    Последно: 28-11-02, 23:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе