Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17
Like Tree1Одобрявам

PlayStation 4 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #1

    PlayStation 4 ?

    Довечера се очаква Сони да представи (или да обяви характеристики) 4 поколение на PlayStation . Може да се гледа в интернет около 1.00 тази нощ .
    На живо | Special | RERO
    PlayStation България - PlayStation Meeting 2013 - 20.02.2013

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Супер, след година ще е апетитна покупка (когато излязат заглавия и се нормализира цената). Иначе съм сигурен, че ще е страхотна конзола.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #3

    Отговор: PlayStation 4 ?

    То и стартовата цена се очаква да е по-ниска от тая на ПС3 - към 450-500$(за Европа в евро) , ама нещо не съм впечатлен от предварителните данни - (пиша го навсякъде) повече ми мяза на PlayStation 3S - дано довечера да ме изненадат приятно (и да забравят за простотиите с обвързване на конзола с игра) .

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Ще разберем скоро. Надявам се ако наистина се окаже х86 съвместимо устройство да е поне на нивото на добър геймърски комп и да няма проблеми с филтрациите както 3ката. Видях бетата на Crysis 3 ....ми графично, на конзолата изглежда отврат спрямо PC версията.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #5

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Така е , щото ги мързи да "се научат" да пишат за Cell-а - който иска и се получава - GT5 , Uncharted , GOW3 , Infamous 2 ... между другото тая година може да се окаже най-силната за ПС3 с оглед заглавията , които се очакват .

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Чудеса се чуват за тази конзола по отношение на устройствата за управление. Аз на преклонна възфаст като че ли отказах игрите на компютър, но може би е време за възраждане с една конзола Нещо... вече играта с кбд и мишка не ми допада.
    ru-boy одобрява това.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Аз така съм се зарибил по MassEffect поредицата. Не е истина просто. В първите няколко дни ми идваше да захвърля контролера. После се свиква. Infamous я дръпнах от Plus-a, но нещо не ме зарадва особенно. COD поредицата ми се струва чудна и може би това ще метна да играя след време.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #8

    Отговор: PlayStation 4 ?

    PlayStation България - PlayStation Meeting 2013
    PlayStation България - Say Hello To PS4
    - доста интересно беше - дизайн на самата конзола не показаха- джойстика и игри някой от които Diablo3 , InFamous Second Son и др.






  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Да не са луди да покажат нещо смислено преди кашона (xbox)? Ще чакат до последният момент и тогава ще обявят дизайна и цената на новата си козола. През това време девелопърите здраво ще "девелопват" и ще трупат заглавия за новата конзола

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #10

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Main Processor
    CPU : x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores
    GPU : 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon™ based
    graphics engine
    Memory
    GDDR5 8GB
    Hard Disk Drive
    Built-in
    Optical Drive
    (read only)
    BD 6xCAV
    DVD 8xCAV
    I/O
    Super-Speed USB (USB 3.0) 、AUX
    Communication
    Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
    IEEE 802.11 b/g/n
    Bluetooth® 2.1 (EDR)
    AV output
    HDMI
    Analog-AV out
    Digital Output (optical)

    Този път обаче здраво работят със студиата и май на M$ не им останаха полезни ходове - дори и Bungie (поредицата Halo) са вече при Сони ...

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #11

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Кристалното кълбо ми говори, че много бързо след пускането, ще хакнат козолата ........която всъщност си е едно гейм PC НО пък съм сигурен, че Майкрософт няма да оставят нещата и ще избухнат и те. Съмнява ме обаче да има аналогов изход и блутуута да е 2.1 ........но ще разберем, все още спекулациите текат с пълна сила

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #12

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Да , точно РС базирано , че да не се "мъчат" разработчиците - голям "зор" видяха с тоя CELL на PS3 ,който реално е мощен като новия за ПС4 - поне мултиплатформените заглавия вече ще са изпипани , а не кофти портове . Цената също ще е сравнително ниска .
    А M$ май са залитнали прекалено в Кинект направлението и ще е интересно дали ще се осъзнаят навреме или ще си "ги мерят" с Нинтендо .

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Cell-a си е супер, само видеото го спъва вече. Тея 256 мегабайта памет не позволяват добра филтрация и детайлност.

    245018-9t7BIBi.gif
    Този пост е редактиран от stenly; 21-02-13 в 21:34.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    Този пост е редактиран от svetlio1; 12-06-13 в 15:29.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #15

    Отговор: PlayStation 4 ?

    Официално ни отсвириха за премиерата - PlayStation 4: The ultimate FAQ – Europe – PlayStation.Blog.Europe

    • PAL Markets:
      • November 29th, 2013. (Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, the United Kingdom)
      • December 13th (Czech, Hungary, Slovakia, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Kuwait, Qatar, Bahrain, Oman)
      • 2014: (Iceland, Lithuania, Latvia, Estonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, Kazakhstan, Ukraine)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. PlayStation
    От Pandelka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 19-02-07, 17:10
  3. PlayStation 2 ot USA
    От avalon4o във форум Конзоли за игра
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-05, 11:15
  4. Help za PlayStation 2
    От The Jet във форум Конзоли за игра
    Отговори: 6
    Последно: 16-12-02, 15:01
  5. Playstation 2
    От FearMe във форум Конзоли за игра
    Отговори: 10
    Последно: 28-11-02, 23:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе