Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Проблем с микрофона

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #1

    Проблем с микрофона

    Не мога да си пусна микрофона, слагам го там червената букса ама само веднъж проработи за вчера и вече не работи, а аз искам да си запиша отвратителното пеене.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #2

    Re: Проблем с микрофона

    Погледни в "Volume Control" да не би да е mute

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #3

    Re: Проблем с микрофона

    Аз гледах ама никъде не е натиснато mute, а за кой Volume Control става въпрос, че може да имам много работи наречени Volume Control на компа си? Как се стига до тоя Volume Control?

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #4

    Re: Проблем с микрофона

    Долу в левия ъхъл

    Start-->Programs--->Accessories---->Entertainment---->Volume Control

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #5

    Re: Проблем с микрофона

    Много смешно, аз съм уебмастър, не се занимавам да разучавам Windows и не се занимавам и с микрофони :]
    Оправих го, отидох там, където ми каза, дадох Options -> Properties и сложих отметка на Microphone, щото не беше турена, не знам защо, егати нескопосания Windows, не можаха ли да го направят по-убав ми тряя да пиша из форумите за да разбера как да си пусна един микрофон.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #6

    Re: Проблем с микрофона

    Оле ужас, записах се как пея метал, баси бездарника отвратителен съм, ще пробвам да изпея някав рап, хип-хопа на вратата ти тропа айдеееее

  8.  
     
  9. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #7

    Re: Проблем с микрофона

    Ми той затова не ти е работил микрофона бе, щот те е чул как пееш
    В кръга на шегата това, да не се обидиш нещо, аз пък изобщо нямам микрофон поради същите причини

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #8

    Re: Проблем с микрофона

    :] Малееее ама аз тая песен я изпях стотина пъти, наизустих текста, харесах се как я пея, добих увереност и като се чух как грача грозно зловещо разбрах каква миризлива риба съм. Ти си прав, той микрофона кат ма е чул как пея и не е искал да ме запише, за да ми спести разочарованието и да продължавам да си пея, да се кефя и да си мисля, че пея добре, аз преди кат не се бях записвал си пеех с кеф, а сега кат знам какъв съм некадърник въобще не ми се пее :]

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #9

    Re: Проблем с микрофона

    Цитат Първоначално публикувано от DeyanMarkovski
    :] Малееее ама аз тая песен я изпях стотина пъти, наизустих текста, харесах се как я пея, добих увереност и като се чух как грача грозно зловещо разбрах каква миризлива риба съм. Ти си прав, той микрофона кат ма е чул как пея и не е искал да ме запише, за да ми спести разочарованието и да продължавам да си пея, да се кефя и да си мисля, че пея добре, аз преди кат не се бях записвал си пеех с кеф, а сега кат знам какъв съм некадърник въобще не ми се пее :]
    Дай да чуем,де

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    Re: Проблем с микрофона

    Kастинга при Слави свърши ли?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #11

    Re: Проблем с микрофона

    Не, що да ида да пея там ли? Най-много Глория да ми даде едно положително не и да ми кажат, че пея около тоновете, тя оная по-добре да ми даде отрицателно не отколкото положително да. Между другото имаш маса яко ICQ, от де го зе?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #12

    Re: Проблем с микрофона

    Цитат Първоначално публикувано от wiseacre
    Дай да чуем,де
    http://abe-moga-da-peq-be-kvo-mi-e.atspace.com/

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #13

    Re: Проблем с микрофона

    Цитат Първоначално публикувано от DeyanMarkovski
    Много смешно, аз съм уебмастър, не се занимавам да разучавам Windows и не се занимавам и с микрофони :]
    ...., егати нескопосания Windows, не можаха ли да го направят по-убав ми тряя да пиша из форумите за да разбера как да си пусна един микрофон.
    Егати уебмастъра, дето не само не е чувал за Windows, но и елементарни познания няма. Тежко и горко на клиентите от такъв 'мастер' дето не само от нищо не разбира, ами като тръгне да пита по форумите не може уцели и раздела
    Май добре си се насочил към пеенето, ама ще трябва силикон да подложиш тук-там

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #14

    Re: Проблем с микрофона

    Цитат Първоначално публикувано от DeyanMarkovski
    Не е лоша,ти до къде я докарваш

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #15

    Re: Проблем с микрофона

    Хахаххаха ти па силикон :D абе тоя сайт го направих за wiseacre щото ми каза да си покажа записите. Аз го направих за нула време тоя сайт, да не мислиш, че съм се старал, направих го само колкото да може да се свалят записите с граченето ми. Иначе аз правя една директория с линкове на тема роботи сега и ще видиш колко хубава ще стане.
    Хахахаха и що да не съм могъл да уцеля раздела? :D
    Офффф сега погледнах, по по погрешка съм го цопнал в Дъра-Бъра хахахахах :D баси нескопосания съм да пукна дано :D
    Ох, посмяхме се на тъпотията ми, кажете сега ще стана ли за певец или няма да стана :D

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Изчезва сигнала от микрофона
    От taralion във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-10, 17:48
  2. Отговори: 1
    Последно: 09-02-09, 17:07
  3. Проблем с микрофона!!!
    От BIZZART във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-06-06, 19:09
  4. Проблем със Skype (микрофона не работи)
    От petkov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 19-01-06, 09:43
  5. Имам странен проблем с микрофона
    От niggaz_nature във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 11-01-06, 23:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе