Резултати от 1 до 15 от общо 15

Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    да, майтап няма!

    Мол Варна, най-големият мол на балканския полуостров е открил врати преди няколко дена без Акт 16

    хвала на мистър узунов, хвала на българската държава

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    223
    #2

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Бе тя цялата държава е без акт 16 ...

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Поне вече ще си ходя на кино с кеф. Най-накрая във Варна да има свестни киносалони.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Аз отидох и не бях очарован ... може да е било от залата ...

    Но пък се замислих да си направя домашно кино

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Аз отидох и не бях очарован ... може да е било от залата ...

    Но пък се замислих да си направя домашно кино
    Киното не е само да опънеш на стената един екран и да вържиш мултимедийният проектор към компа. Това упражнение отдавна съм го играл. Усещането е да сравниш емоциите на хората около теб с твоите. Поне ....аз така си мисля.

  7. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #6

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    А още колко време ще остане най-големият мол? И кой мол накрая ще бъде най-големият поне за Варна - Оркид мол(Гранд мол), Тауърс мол или Черно море парк мол?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #7

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Киното не е само да опънеш на стената един екран и да вържиш мултимедийният проектор към компа. Това упражнение отдавна съм го играл. Усещането е да сравниш емоциите на хората около теб с твоите. Поне ....аз така си мисля.
    За нещо такова става дума, нали?


  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Цитат Първоначално публикувано от Eddie
    За нещо такова става дума, нали?


    Това дълги години има да го гледаме на снимки само

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #9

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    stenly то пък едно кино..... салон, като салон, никва разлика неоткрих спрямо Българан например, където ходих последно. А, верно в арената има поставка за чаша(бутилка) в подлакътника...

  12. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #10

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Нищо интересно няма май. И като се има предвид, че обикновеното експресо е 1,60, изобщо не гледах другите цени.

    Наистина ли прехваленото Арена кино не е нищо особено?

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #11

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Цитат Първоначално публикувано от god
    Наистина ли прехваленото Арена кино не е нищо особено?
    Аз ходих един път в първата Арена в Люлин София , и освен , че ме заболя главата от силния звук и нечовешката жега вътре , друго не си спомням. Даже и филма който гледах не помня.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Цитат Първоначално публикувано от god
    Нищо интересно няма май. И като се има предвид, че обикновеното експресо е 1,60, изобщо не гледах другите цени.

    Наистина ли прехваленото Арена кино не е нищо особено?
    Не се казва експресо, а еспресо.

  16. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #13

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Не се казва експресо, а еспресо.
    Три каки на щанда ми го правиха десет минути... та затова не е еспресо, а експресо

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #14

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Аз останах доволен от дигиталната зала на Арена.
    Гледах Индиана Джоунс 4 и смея да кажа че 8-те лева си ги заслужиха до стотинките.
    Най-ми хареса че вътре в киното няма GSM обхват - така ти се спестява тъпите разговори придружени с продължителните малоумни мелодии на доста голяма част от субекти които аз наричам кретени. ( много е гот след 2м инутно дрънчене на тъпа 4алга да вдигне олигофрен и да говори по ТилиФона )
    Като цяло цените са доста надути - пакет малки пуканки + минерална вода 0,5л = 3,50лв( ТОва в Кауфланд струва ~ 1,20лв)

    Относно акт 16 и ММагазините - търговците не ги интересува дали има или не - Узунов иска наем за площ между 1000 - 1500 Евро на квадрат.
    Поне такава оферта ни вкараха и то на място където не е централно.
    Тези пари се избиват само с работа .

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #15

    Re: Най-големият мол на Балканския полуостров без Акт 16 :))))))))))))))))))))

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Най-ми хареса че вътре в киното няма GSM обхват
    Не само в киното няма GSM обхват, а и в голяма част от магазините. Това важи за всички оператори.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Големият ЖЪЛТ брат ще разкаже играта на целия свят
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 29-12-08, 19:54
  2. Отговори: 7
    Последно: 25-06-02, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе